PDA

View Full Version : Та дали съм права !



nansii
07-11-2010, 16:30
та имам си приятел от 4 месеца сме заедно вече и в тях неможе да ходим техните неискат той да води никой в тях ии аз нищо неказах и ходим само в нас .Но обаче наште нещо почнаха да мрънкат за него че идва в нас че ходим само в нас и аз му казах че неможе да идваме в нас а той ми каза че тогаеа ня смисъл нашата връзка щом няма да ходим в нас не е ли тъпо тоеа да го каже момче което уж ме обича,казах му че ако ме обича наистина няма значение дали ще ходим в нас та вие къкво миските аз мисля че съм си права и е тъпо това което каза той :?

elizabethg
07-11-2010, 16:40
На колко години сте?Защо техните не разрешават да те води у тях :?

kotetyyyy
07-11-2010, 16:45
Естествено, че ти си права! Кажи му, че както не можете да ходите у тях, така не може и у вас. Ти как не му си се разсърдила, като не можете да ходите у тях, така и той няма право да ти се сърди. И според мен една връзка не се гради на това, дали ще сте у вас или у тях. За това има паркове, кафета. Ти си права много ясно! :)

nansii
07-11-2010, 17:12
ами аз съм на 20 а той на 22,ами неможе да ходим в тях защото той живее с майка си и с повторен баща ии не му дават да води никой в тях ,някакъф изрод бил мъжа на майка му ама и така да бъде не бива да настояжа да ходим в нас

Aleksander123
07-11-2010, 17:29
Щом сте на такива години, тогава предполагам че работите и изкарвате някакви пари.
Плащайте си за хотел. (:

elizabethg
07-11-2010, 18:45
Щом сте на такива години, тогава предполагам че работите и изкарвате някакви пари.
Плащайте си за хотел. (:


...но те са вече големи за да се карат за такива глупости и това наистина е смешно...

nansii
07-11-2010, 18:50
аз също мисля че е смешно но за него не било така нормално нещо си е нз :?

Paramour
07-11-2010, 19:43
Питай го какъв е проблема, като не ходите във вас?

п.п. Уж си на 20, а не си чувала за правопис... :?

nansii
07-11-2010, 20:25
Питай го какъв е проблема, като не ходите във вас?

п.п. Уж си на 20, а не си чувала за правопис... :?
бързах да го напиша веднага забележки по добре си замълчи :)

elizabethg
07-11-2010, 20:35
Според мен връзката ви е обречена...Да се карате за такива простотии?!?!...Моля ви... :? :? :?

ameli
07-12-2010, 17:18
Наистина си е нахално всеки път у вас да се ходи. А на 20 години станали хора, карат се за глупости :? Толкова ли не можете да излезете някъде, че трябва да сте в някой? :-o

filmimilmi
07-12-2010, 17:25
Може би се срамува от дома си. Може би не иска да те запознае с родителите си и да се срамува от тях. Може също така просто да е свикнал с мисълта, че у вас е най-комфортно за секс, а и не му се налага да черпи той с храната от своя хладилник... 8-) Причините са много, но каквито и да са, ако всичко останало във връзката ви е чук, не виждам причината да се скарате за глупости.

blo0dangel
07-13-2010, 11:08
глупаво е от негова страна да ти се сърди за такава глупост.. звучи малко като историика от децката градина :-D :-D какво ли ще стане ако се сблъскате с по сериозен проблем :-o :-o

xxKiFlA
07-13-2010, 13:12
не струва