PDA

View Full Version : Моля за съвет!



ToniMambata
07-11-2010, 16:50
Задравейте!Момче на 16 години съм.Историята ми е следната:
Нов клас-нови хора-нови контакти.(преди 2год.)Не съм много общителен и съм голям "сухар",а както се казва в по-горната тема момичетата не обичат сухари :( За сметка на това имам много хубаво тяло което много момичета биха желали(според приятели и приятелки)Та така да се върнем към темата.Бях лудо влюбен в едно момиче от класа и си горворехме често докато не разбрах,че си има приятел.Тогава си казах "Връзката ни няма шанс" и спряхме да си говорим.Та така до скоро когато разбрах,че момичето ме харесва,а аз нищо не направих(много ме е яд) понеже не умея да общувам.Та аз отново се влюбих ама дойде ваканцията и се чудя дали не е късно?И да не е късно какво да правя?(За пръв път съм истински влюбен,а не като друг път когато се влюбвах заради външния вид и първата ми мисъл тогава беше "Лили тая как че я клатим")И бтв не съм имал приятелка до сега и за това моля за съвет!

rusoto_baby_f
07-11-2010, 17:39
Няма как някой от нас да дойде и да говори вместо теб...
Просто трябва да се видите...кафе ала бала...да и кажеш какво изпитваш...Нищо не губиш...ако опиташ...
И няма такова нещо ,,сухар,, ...Така си си го направил, а ако седиш и чакаш - само с чакането ще си останеш...
Момичето няма да те ухапе...Айде успех!

rusoto_baby_f
07-11-2010, 17:40
Моля ти се само без разговори в скайп.... :? :? :? :? А на 4 очи... :P

ToniMambata
07-11-2010, 18:36
Моля ти се само без разговори в скайп.... :? :? :? :? А на 4 очи... :P
Да отида и да започна да разговарям като всички ме знаят като един мълчалив човечец?Някак си не се връзва :? Имам тежко минало и да комплексиран съм признавам си.

Lexynnka
07-11-2010, 18:40
^ и какво, цял живот ли ще си останеш 'мълчалив човечец' , само защото те познават като такъв?! :shock: :shock: хората се променят бе, отиди и говори с нея. На живо !

Whoopdedoo
07-11-2010, 18:53
Отиди при нея и използвай култовата реплика:
"Пачаааа, 'скаш и да ти пяая дупето да джвака като беззъб стайец кисейо м'яко?"
Може да прибегнеш и към:
"Приятно мий, Милчу съ ка'ам" за по-сигурно.

Your choice.

Paramour
07-11-2010, 19:31
Такаа значи 1. Ти предполагам й имаш скайпа... та казваш й, че искаш да излезете. 2. Излизате, говорите си и всичко е на 6. 3. Ти каза, че знаеш, че те харесва: Намекни й го. Ако ти отвърне значи все още те харесва, ако не... забрави я!
Успех! :)

mincheto
07-11-2010, 19:36
Никога не е късно ,ако желаеш нещо силно.
Та ти си само на 16..тепърва ще имаш връзки...
Говори направо с нея.

mincheto
07-11-2010, 19:43
Моля ти се само без разговори в скайп.... :? :? :? :? А на 4 очи... :P
Да отида и да започна да разговарям като всички ме знаят като един мълчалив човечец?Някак си не се връзва :? Имам тежко минало и да комплексиран съм признавам си.

^ И,че като си имал комплекси дай сега нищо да не правиш,и да си седиш в задънена улица и да миткаш в една точка цял живот ли??
Още си толкова млад,че нищо не те е научил живота и не те е блъскал....тогава обаче като те заблъска живота ,дупе да ти е яко,защото искаш или не тогава ще ти се наложи да избиеш от съзнанието си всичките комлекси и да караш само напред и нагоре,защото кривнеш ли малко затъваш в калта,а от там лесноизмъкване няма.
Като те знаят всички какъв си,ми промени и им мнението за теб в по-добра насока....