PDA

View Full Version : необичаен проблем...



Aleksander123
07-11-2010, 17:03
Не мога да свърша.
Момче съм.
Девствен съм.
Нямам абсолютно никакви проблеми с потентността.
Просто не свършвам.

Няма какво повече да кажа.

Пишете ако знаете каква може да е причината.

YouAteMyHeart
07-11-2010, 17:31
На колко си?!
Досега да си свършвал?!(някога)

Aleksander123
07-11-2010, 17:34
да, след маструбиране, но без оргазми.
Ръчната си е ръчна - нищо интересно.

На 18 съм.

YouAteMyHeart
07-11-2010, 17:39
Обясни малко по-обстойно..

Как така свършваш,но без оргазми?!!?!

Aleksander123
07-11-2010, 17:45
Мъж или жена си?
Като гледам аватара предполагам че си мъж.

Ръчната не е ли по-малко приятна от секса?
За мен е нещо което правя за да изпускам напрежението и да не цапам чаршафите.
Свършвам, но не е нищо особено. Това не е оргазъм.
Какво повече има за обясняване?

Проблема идва когато се пробвах с момиче. Каквото и да прави тя, аз почти не я усещам.
Нямам проблеми с потентността, нито съм нервен, нито пиян, нито упоен или подобни.
Просто едвам я усещам, независимо какво и как правим.

Достатъчно подробно ли е?

YouAteMyHeart
07-11-2010, 17:50
След като свършваш следователно получаваш оргазъм.Оргазмът е съпроводен с еякулация.Това,че удоволствието липсва е друг въпрос.

Добре де колко често си на ръчна?!Да не прекаляваш и това да е причината да няма удоволствие?! :-o

Aleksander123
07-11-2010, 17:54
Веднъж на 2 дни. Понякога и по-рядко.
Както казах - колкото да не цапам чаршафите.
Не вярвам да е то това проблема.

// благодаря за уточнението - не се бях замислял. (:

OneBoy
07-11-2010, 17:59
Според мен трябва да идеш на доктор за да ти каже какъв наистина е проблема, тук можем само да гадаем :(

ladykeisy
07-11-2010, 18:00
Мой съвет е да ходиш на лекар.
Може би пък момичето, с което правиш секс, не те възбужда достатъчно.
Може и да е друг проблема, просто отиди на лекар и се консултирай.

Aleksander123
07-11-2010, 18:05
Мислих за доктора преди да се регистрирам.
Най-вероятно ще ходя, но реших първо да поразпитам и да видя дали някой знае нещо по въпроса.

Моля занапред да пишат САМО хора които знаят или предполагат причината за проблема.
Не че имам нещо против вашите мнения, но просто не ми помагате.

---------
Всъщност - можете ли да ми препоръчате добър лекар в тази област, в София, ако не друго?
8-)

---------
В добавка - от днес спирам ръчните изцяло.
Малко вероятно е да има нещо общо с проблема, но си струва да опитам.

YouAteMyHeart
07-11-2010, 18:10
Всъщност - можете ли да ми препоръчате добър лекар в тази област, в София, ако не друго?
8-)

До личния за направление.. хем безплатен преглед,хем ще те прати при добър лекар. :)

YouAteMyHeart
07-11-2010, 18:12
Спри ръчните поне 5-6 дена и след това пробвай..

пп.Мацката има ли опит в секса?!Възбужда ли те?!

Aleksander123
07-11-2010, 18:39
// Спирам ги! Това го бях решил още преди да пусна темата.

Няма опит, но ме възбужда, при това много.

krem4et0
07-11-2010, 19:51
Ако знаеш колко жени се оплакват от същото. Аз включително често при мастурбиране - свършвам, има контракции, но не и удоволствие...Виж, с мъж такъв проблем нямам.
http://www.doctorbg.com/page.php?id=12
Това намерих за аноргазмията. Еякулираш, но не ти е хубаво...може да са хормони, може и нещо физиологично. Потърси и ти из нета за това състояние.

http://www.sexnature.org/content/view/1460/1

Изпитвал ли си върховното удоволствие някога по някакъв начин?

Aleksander123
07-11-2010, 22:05
Благодаря за статиите. Полезни са и обясняват голяма част от проблема, ако не и целия.

С нея говорим по тази и подобни теми доста често и вече решихме какво ще предприемем.

Засега лекаря ще почака.
Много по-вероятно е да е въпрос на психика (моята), тъй като на нея също й е за първи път и я боли много.
Знаех че това ме притеснява много, но не подозирах че е възможно да предизвика чак такива проблеми.
Ако е така, то след още няколко опита проблема ще е решен напълно.

Можете да заключвате/местите/триете темата.
Благодаря отново.

bunnyLove
07-11-2010, 22:25
Аз само едно не можах да разбера. В началото казваш, че си девствен после че си бил пробвал с момиче, накрая на нея и било за първи път нещо се объркаахх :-o

По темата: възможно е да не те възбужда достатъчно или просто да не изпитваш удоволствие от секса. По добре отиди на лекар или спри ръчните и пробвай пак след няколко дни ! Дано всички е наред. :)

umri
07-11-2010, 23:33
Проблемът ти е от презервативите най-вероятно. Не се и възбуждаш достатъчно. Понякога и при мен се случва. 30 мин секс 30 мин комбинация от свирки и чекии и накрая един мек подарък. Чудесно. Дет викат старите чекията е за удоволствие, а сексът за слава. Моа си прасна една и за 5 мин да свърша, но когато шибам 30мин не ми мърдат. Има вторични фактори, които са от значение също, като възбуда, марка презервативи, притеснение и тн.

Според мен смени презервативите или хакай на голо, ама внимавай къде стреляш, да не улучиш 6-ца от тотото.

Aleksander123
07-12-2010, 05:21
Ами - това че съм го наврял няколко пъти и после извадил не ме прави по-малко девствен. Имам предвид - та аз не усетих нищо.

Както казах - вече съм почти сигурен каква е причината. Няма нужда да пишете.

Изцяло психологическо е.
Просто се притеснявах толкова много от това че я боли, че... развалих и своето удоволствие. Тва е. Нищо което не може да се оправи с малко практика.

Сега като го знам съм :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

krem4et0
07-12-2010, 05:56
Радвам се, че бях полезна.
Ключ по молба на автора.