PDA

View Full Version : Гаджето ми вече не иска да излизаме



puvaesen
07-11-2010, 17:11
Здравейте.Аз см на 16 и той е на 16.Вече 5 мсеца сме заедно.Имам чувството,че той не иска вече да излиза с мен.Миналата седмица ми каза един ден,че ще излезнем и не излзнахме.После аз го накарах да излезнеме и излазнахме.Само ми казва,че ще излзнем и не излизаме.А иначе ме търси обажда ми се държи се нормално.Какво да направя?Да му кажа ли,че вече не и се излиза с него за да се постресне малко или нищо да не му казвам?Помогнете :smt073

Lexynnka
07-11-2010, 18:51
първо се научи да пишеш
после поговори с него, питай го, може просто да е зает човечеца... а и щом те търси, значи все пак не е изцяло загубена работата..
и.. не го карай да излизате, тъпо е. срещите ви трябва да са по взаимно желание, иначе просто.. не са това, което трябва да бъдат. Единственото, което можеш да постигнеш с каране, е да го загубиш :)

stealthyGirl
07-11-2010, 19:22
Натреси се у тях и си поговорете. Мисля, че тогава (след разговора) ще ти стане по-ясно при всеки случай. :) Ама не му се карай, причината може въобще да няма общо с "вас", а и да има...

mincheto
07-11-2010, 19:25
Здравейте.Аз см на 16 и той е на 16.Вече 5 мсеца сме заедно.Имам чувството,че той не иска вече да излиза с мен.Миналата седмица ми каза един ден,че ще излезнем и не излзнахме.После аз го накарах да излезнеме и излазнахме.Само ми казва,че ще излзнем и не излизаме.А иначе ме търси обажда ми се държи се нормално.Какво да направя?Да му кажа ли,че вече не и се излиза с него за да се постресне малко или нищо да не му казвам?Помогнете :smt073


^^ При това положение бягай от него,95% си има нова...
От ЛП :aroll: личен опит знам.

Paramour
07-11-2010, 19:38
първо се научи да пишеш
после поговори с него, питай го, може просто да е зает човечеца... а и щом те търси, значи все пак не е изцяло загубена работата..
и.. не го карай да излизате, тъпо е. срещите ви трябва да са по взаимно желание, иначе просто.. не са това, което трябва да бъдат. Единственото, което можеш да постигнеш с каране, е да го загубиш :)
Напълно подкрепям!! :)

VinDiesel
07-11-2010, 22:19
Може да си има проблеми момчето?

umri
07-11-2010, 22:58
Здравейте.Аз см на 16 и той е на 16.Вече 5 мсеца сме заедно.Имам чувството,че той не иска вече да излиза с мен.Миналата седмица ми каза един ден,че ще излезнем и не излзнахме.После аз го накарах да излезнеме и излазнахме.Само ми казва,че ще излзнем и не излизаме.А иначе ме търси обажда ми се държи се нормално.Какво да направя?Да му кажа ли,че вече не и се излиза с него за да се постресне малко или нищо да не му казвам?Помогнете :smt073
Не му се излиза... какво да прави навънка в тва топло време. Иска да си те ръчка на климатик.

Сериозно... не му звъни и чакай да те потърси. Ако не го направи, значи нищо не иска от теб.

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 23:22
Ами може наистиа да е зает но ако е така трябва да ти казва поне....поговори с него няма смисал да мьлчиш.Кажи му че не ти е приятно това негово поведение и се разберете няма ништо лошо в това :)

Elenichkaa
07-12-2010, 09:06
преди да вляза и да прочета темата,само от заглавието си казах "ми значи не ти е гадже".Но слелд като прочетох си промених мнението 8-)
Просто поговори с него и му кажи как се чувстваш,ако наистина е зает или има основателна причина ще ти обясни и така и двамата ще сте сспокойни и щастливи.

FuckTheSystemm
07-13-2010, 19:51
Както по-горе казаха, не го карай да излизате и не му го натяквай постоянно, била съм в тва положение и правих точно това, за което сега съжелявам. Не беше правилното решение. Поговори с него, разбери има ли някакъв проблем или причина, поради която не иска да излизате и се изяснете.
:)

GossipGirl89
07-13-2010, 19:56
А какви причини ти дава като отказва да излизате?
Може наистина да има някакви ангажименти, но все си мисля че поне би трябвало да каже какво и що, за да си по-спокойна... Поговори си с него

K_O_L_E_V
07-13-2010, 21:56
"Първо му казах да излезнем , не излезнахме.После той ми каза да излезнем , па не излезнахме.После взаимно си казахме да излезнем , излезнахме , после пак аз го питах да излезнем , ама не излезнахме и в крайна сметка само един път излезнахме и то не аз дето го питах да излезнем , ами той щот ме пита да излезнем "


:D :D :D :D :D

tanch3t093
07-13-2010, 22:04
Възможно е да си има проблеми, възможно е да си има друга, възможно е да си му омръзнала, а е възможна съвсем друга причина - Говорете бе хора!

hgfh
07-14-2010, 00:46
На 10 изречения на кръст ,поне 6-7 пъти си повторила думата "излиза " и то се в неправилни форми ... Това какво говори за теб ? :?
А сега по темата: Общуването му е майката,няма как без комуникация да се разберете.

Gllory
07-14-2010, 01:28
Как ще му кажеш, че не искаш да излизате бе ти луда ли си :shock:
Просто му кажи какво мислиш ..попитай го защо не излизате .. започни малко да му се цупишш и тн да видиш как работите се оправят 8-) 8-)

Nakadah
07-14-2010, 06:25
Накара го? :-o

SunnyBunny
07-14-2010, 08:49
Тази връзка едва ли ще просъществува при пълна липса на комуникация. ;D Така като не си споделяте на кой какво му има и да излизате и да не излизате е все едно. Може наистина да му е топло и затова да не му се излиза, а може да има някакви проблеми, така само ще се отдалечите като всеки си седи и чака другия да се обади или да пита какво му е.

jghgh
07-14-2010, 09:51
Може да е охладнял към теб.

0u7l1n3
07-14-2010, 09:55
Може да си търси елегантен начин да те резне :wink: