PDA

View Full Version : кола маска - момче съм ?? help



choban
07-11-2010, 18:07
искам да си обера космите от гърба,не е нещо кой знае какво,но трябва да ги махна.не искам да ходя по козметици и никога не съм ползвал кола маска.исках да ви попитам,какво да купя от аптеката и как да го използвам.предложете нещо ефикасно моля ви.

gabi7u
07-11-2010, 18:12
Ем сам на гърба е абсурдно да успееш. За първи път е по -добре козметик или помоли някой приятелка дето му разбира. Няма смисъл да ти обяснявам как става и без това няма да можеш сам ..

ПП: нещо ефикасно: Топла кола Жанкар или лентите на Дева :)

Callisto
07-11-2010, 18:25
Наистина топлата кола маска на Джанкар е много хубава и ти я препоръчвам и аз. Иначето преди да прибегнеш към това гледай това клипче. :D http://www.youtube.com/watch?v=3K1PXBio1QU&feature=related

Разговор от клипа:
time out, stoop, stop really , you are killing me :D
Woman: women do this every month.....
Guy: Not with this type of hair!!!
lmao!!!!!!
Imagine a woman that WAS like that!!??? :grin:
stooop stop stop I need a break two minutes, two minutes I swear in God :D

vivchu
07-11-2010, 19:20
http://www.youtube.com/watch?v=3K1PXBio1QU&feature=related


ииълл не съм виждала по космати крака!! :shock: :shock: :shock: :-D

fUcKsMiLe
07-11-2010, 19:22
Иначето преди да прибегнеш към това гледай това клипче. :D http://www.youtube.com/watch?v=3K1PXBio1QU&feature=related

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

choban
07-11-2010, 20:47
:| лол,това момиче му зе целите крака с 1 лист хартия,мислех че за всеки 20сантиметра се използва ново.Ама и гърбът ми няма нищо общо с тези крака :) ,когато космите са къси проблем ли е,имам чуството че няма да ги захване кола маската.Аз ще си намеря кой да ме тероризира,но има много видове кола маска,на мен ми трябва най-евтиня и да маха космите наистина,колкото по-просто се използва,толкова по-добре.

fUcKsMiLe
07-11-2010, 20:56
Вземи ленти на "Дева" или топлата кола маска на "Жанкар" :)

choban
07-11-2010, 21:02
мерси много за помоща :smt003

elito0o0o0
07-11-2010, 22:10
мерси много за помоща :smt003После ще ти е нужна помощ, не сега.. :lol:

choban
07-25-2010, 17:26
Преди малко като се прибирах,реших да се отбия до аптеката и попитах за кола маска.Жената искара 2 вида,на които им забравих имената 2секунди след като ми ги каза.Купих 1 лента да пробвам-1,70лв със зелено лепкаво нещо и като се отлепя стават 2 лентички.Махнах 20% от космите на мястото кадето ги използвах(слаба успеваемост ми се струва),кофти е обаче,че остана малко от това лепкавото и не се маха :( .Почвам да мисля за епилатор.

eleniii
07-25-2010, 19:37
не,че нещо ,ама защо толкова си се заинатил да си ги махаш.Според мен ако не са много големи изобщо недей,защото почнеш ли един път ще стават по -големи и гадни.Все пак сте мъже зарежете я тая суета ,особено щом и по ръцете взехте да си махате космите мани.. лично мое мнение :) Иначе тия ленти не са мн ефикасни ,аз съм ползвала на veet ,не съм доволно ,не вярвам и другите да са кой знае какво.

valentinadr
07-25-2010, 19:55
може да пробваш с течната кола маска Джанкар

choban
07-25-2010, 21:01
аз не съм суетен,просто имам малко косми по раменете и гърбът и предпочитам без тях.В близката аптека нямаше джанкар и дева,ся ще търся другаде.