PDA

View Full Version : Малко помощ.



barselonaddd
07-11-2010, 18:47
Здравейте. Първо се извинявам, че вероятно статията нее на правилното място, но тъкмо влизам за първи път в този форум и все още немога да се ориентирам добре. Сега към проблема ми - сега съм на 16, а преди 4 години се бях одраскал на лицето от тънък, но остър клон на едно дърво - а какво правихме там е дълга история. Раната беше до лявото око, и е около 3см, а е широка може би около 2мм, дори ако нее по малко. Бях се притеснли много да не ми остани белег и исках да ме заведат на лекар, но майка ми, баща ми, приятелка на майка ми, всички ми казваха, че това е обикновенна драскотина, която ще зарастне. Да, НО остана белег. Белега е голям, колкото си беше и раната, но е червен и можеш да го заблежиш. Този белег е вече 4 години и ме дразни МНОГО. Нашите през целия ми живот не са ми обръщали много внимание, а специално за този белег виня точно тях. Една година след, като още имаше белег им казах да идем на лекър, но те категорично ме отрязаха, през тези 4 години няколко пъти съм им казвал, те НЕ и НЕ. Днес пак им казах, и вече се ядосах и си им казах всичко, каквото си мисля за тях през целия си живот (и много ми олекна :Д). Та реших да се оправям сам, но как? Моля някой да ми каже има ли някакъв шанс този белег да се махне, било то чрез мазане, инжектиране на нещо си там, та дори и хирургическа намеса ? Само да има начин ще го махна, пък ако ще и хиляди да струва... Знам, че напълно няма как да изчезне, но са ми казвали, че може да се направи почти незабележим. Благодаря предварително.

bloodyF
07-11-2010, 19:27
4 години по-късно се сети ти...сега контрактубекс май беше ,ама не вярвам да помогне...иначе прочетох, че с лазер се махат..