PDA

View Full Version : Малко тъпа тема ама



awerw
07-11-2010, 18:48
да знаете някой лесен финт да науча щот от скоро почнахме всеки ден мач и г/д добре се представям ако се стегна на врата гол не пускам преди ми викаха берлинската стена и напред ми казват че като кон тичам един път вкарах гол за няма и 5 сек от началото ама стига съм се хвалел исках да питам за това щот са ми казвали че добре играя ама техника трябва да понауча

ibojilow
07-11-2010, 21:23
Тия неща не се учат, както ти си мислиш.. Ако така се учеха всички щяха да са футболисти! За техника има много упражнения.. Финтове който са елементарни са прескачането на топката като Роналдо и финта на Роналдиньо дето я чуква леко в едната посока и веднага сменя в другата.

DaemonBoy
07-11-2010, 22:11
Финтове не ти трябват! Развий си дрибъла, само с него може да си най-добрият! Ето Меси за пример ;)

ibojilow
07-11-2010, 22:30
Той пита за финт. И сега ако ми кажеш, че Меси е най-добрия ми е ясно колко разбираш от футбол. :)

awerw
07-12-2010, 07:44
е някой линк да даде нещо а и не съм запознат мн с правилата на футбола г/д ги знам де :D ама съм малко пишман футболист и искам да се понауча :o

ibojilow
07-12-2010, 09:37
Охх, приятел занимавам се с футбол, титуляр съм в голям столичен клуб, не става както си го мислиш, запиши се да тренираш в някой по-слаб отбор като Септември, Академик, Локо СФ ... Така ще се научиш, това е моето предложение .. Иначе такива линкове трудно ще си намериш . Това което казах горе не е с цел да се само изпъкна, просто искам да му кажа, че трябват години упорит труд, ако ставаше с 1 месец тренировки, всеки щеше да е Меси, Роналдо и Торес . . :)

Myrth
07-12-2010, 09:40
Машино, твоите мераци са все за по месец да се нацепиш, да се научиш на футбол... верно не става така. Луд ли си да се учиш от клипчета на футбол...

Exidee
07-12-2010, 09:52
Пич запиши се да тренираш като искаш да задобрееш това, че някой, който си няма на хабер от футбол ти е казал, че си добър не означава, че трябва да се възгордяваш, определено както казаха пичоЙете по-горе, че не се става за 1 месец са прави и аз тренирам футбол от отдавна и мога да ти кажа, че само с МНОГО тренировки може да се постигне нещо, така че най - добрия вариянт за задобряване е да се запишеш в някой отбор. Успех 8)

DaemonBoy
07-12-2010, 10:17
ibojilow - всеки си има право на мнение. Пък и вярно е, че доста от "звездите" поне мен ме разочароваха на това световно :?

MegaTorres9999
07-12-2010, 12:21
абе точно за финтове и трикове не е нужно да тренираш в отбор колко хора познавам дето не са тренирали ама правят бахти лудите неща.Сега друг е въпроса , че като играят на голям терен не могат да се ориентират и бягат кат мухи без глави .Ама ако искаш да си добър на улицата не е нужно да ходиш на трен . Пък и ако наистина си бърз по-добре се упражнявай да сменяш посоката възможно най-бързо и дрибъла много повече ще ти от полза от финтове и трикове.

ibojilow
07-12-2010, 13:14
абе точно за финтове и трикове не е нужно да тренираш в отбор колко хора познавам дето не са тренирали ама правят бахти лудите неща.Сега друг е въпроса , че като играят на голям терен не могат да се ориентират и бягат кат мухи без глави .Ама ако искаш да си добър на улицата не е нужно да ходиш на трен . Пък и ако наистина си бърз по-добре се упражнявай да сменяш посоката възможно най-бързо и дрибъла много повече ще ти от полза от финтове и трикове.
А ти имаш ли си на идея, аз колко хора познавам който тренират и правят неща който няма да научиш на улицата? Ще научи един финт, ама като спирането му е къс-пас, какъв е смисъла? Като не може да даде един прав-вътрешен какъв е смисъла? Като няма нужната координация, какъв е смисъла? По-хубаво е да си тренира и колкото и да е слаб, когато отиде на улицата ще е по-добър от останалите.

MegaTorres9999
07-12-2010, 15:26
е да бе ако има възможност и желание най-хубаво е да си тренира ама от това , което казва че даже не знаел някои правила на играта останах с впечетление , че не иска толкова много да се задълбочава ами ей така да рита за кеф на улицата иначе си прав .

ibojilow
07-12-2010, 16:01
Еми да, момчето е начинаещ и се е запалил явно.. Иначе аз му казвам, че по-голям прогрес от тренировките няма. Иначе е хубаво да си рита, ако не за друго, то за здраве. :)

awerw
07-12-2010, 16:56
Машино, твоите мераци са все за по месец да се нацепиш, да се научиш на футбол... верно не става така. Луд ли си да се учиш от клипчета на футбол...
Абе аз главно за това ритам :lol: ритането да ми е като кардио да се разтичвам иначе като спрях кросчетата и пак си поддържам килата де ама трябва и тичане и главно за това ритам нямам мн мераци във футбола дори мога да кажа че той ми е най-безинтересния спорт 8-) другите са ми доста по интересни ама гледам че повечето хора харесват футбол и реших да понауча нещо за да мога да се стремя и като се стремя ще тичам по голямо растояние и повече кардио значи 8-) ее как съм ги навързал само нещата :lol:

ibojilow
07-12-2010, 17:03
^ Перфектната кардио тренировка, заеби! :lol:

awerw
07-12-2010, 17:08
еми опитвам се да тичам колкото може повече дори да е напразно :D ама иначе и ме хваща яд като не съм вкарал гол през деня :? днес подавах добре и заради добрите ми пасове (аайде не са мн добри ама подадох на правилния човек в правилно време) няколко човека вкараха към 4-5 гола то трябва да се гледа отбора де не ти да вкараш той ако всеки мислеше такаа 8-) ама и който е от моят отбор винаги губи нз що на малко на много винаги, рядко да спечелим :D