PDA

View Full Version : Боли ме коремът



bloodyF
07-11-2010, 19:25
или по-точно

http://prikachi.com/images/847/2315847w.jpg


от какво може да е според вас? Не съм яла нещо,от което да ме заболи.

elito0o0o0
07-17-2010, 21:00
А някой дали знае от какво може да ме боли ето тук:

http://prikachi.com/images/620/2335620W.jpg

:-o :-o Вече почвам сериозно да се притеснявам! От около една седмица може би на ден си ме понаболява по 2-3 пъти ... :-o

bloodyF
07-18-2010, 19:57
^ мълчи и не ми спами в темата..!!


ели,

там попринцип би трябвало да е апендикса..тичай при доктор утре,че да не се окаже нещо по-сериозно :(

LipSy
07-18-2010, 20:15
elito0o0o0, там се намира онова черво, което събира нещата, които организма "изхвърля". То май се казваше апендисикт. Ако там те боли много отиди на доктор. Защото може да ти се е получил апандисит (така се казваше мисля че). Ако имаш такова нищо червото ти ще трябва да се премахне чрез операция. Премахванито на това черво няма да попречи на функциите на организма ти!

До създателката на тази тема:
И мен ме е боляло там, обаче после ми мина. Не мисля, че е нещо сериозно! Ако толкова много се притесняваш отиди на лекар!

darkPaladin
07-18-2010, 20:32
elito0o0o0, там се намира онова черво, което събира нещата, които организма "изхвърля". То май се казваше апендисикт. Ако там те боли много отиди на доктор. Защото може да ти се е получил апандисит (така се казваше мисля че). Ако имаш такова нищо червото ти ще трябва да се премахне чрез операция. Премахванито на това черво няма да попречи на функциите на организма ти!

До създателката на тази тема:
И мен ме е боляло там, обаче после ми мина. Не мисля, че е нещо сериозно! Ако толкова много се притесняваш отиди на лекар!

не е задължително да има операция

bloodyF
07-18-2010, 20:49
апендицит е възпаление на "допълнението" на сляпото черво,апендикс


лекува се в повечето случай оперативно,така че Ели,заминавай на лекар,както ти казах и по-рано ;)

elito0o0o0
07-18-2010, 21:05
Момиче от моя клас, което седи до мен му е правена такава операция. Намира се по-надолу. Мисля, че не е това, но не съм сигурна. Утре ще ходя на лекар и ще му обясня всичко. Искам да кажа също, че от 3 дни горе-долу ми е лошо, имам остри болки в корема на моменти, вчера ме болеше главата, нямам и апетит. Вчера започнах да пишкам често, но по малко. Пишка ми се много, но всъщност изкарвам малко. Все още нямам парене, но леко ме боли долу, съвсем леко и то не постоянно. Като малка съм имала пиелонефрит и сега се опасявам, че може и да се окаже цистит. :-o Преди 3-4 месеца пак ме е боляло в тази област на корема, но беше за 1-2 дена максимум и то не постоянно. Утре отивам на лекар и всичко си казвам. Каквото ще да става... :( :(

sasheto0o
07-19-2010, 19:08
Ооо не..апендиксът е по-надолу.. Ели,мен ме боли точно там,когато съм се пренатоварила (прекалено много упражнения) .. Пренатоварвала ли си се скоро ??

Greennight
07-19-2010, 19:57
Ше прощавате,ама там е черният дроб.Апендисита е по-надолу.Изчакай 2 дни.Ако не ти мине ходи на лекар.Може да имаш цироза...

elito0o0o0
07-19-2010, 20:47
Ооо не..апендиксът е по-надолу.. Ели,мен ме боли точно там,когато съм се пренатоварила (прекалено много упражнения) .. Пренатоварвала ли си се скоро ??Мда :(

Хей, хора! Добри новини! :grin:
Днес ходих на лекар, обясних и всичко и тя ми даде направление. Отидох да си направя изследвания за кръв и урина, след което отидох да си ги взема и всичко си е наред. Личната ми лекарка ми каза, че има някакъв вирус и най-вероятно ме е хванал. А иначе за това с честото пишкане ми каза, че може да съм изстинала или нещо от сорта, защото нямам бактерии и т.н. ^^ Btw утре ще ходя да давам стерилна урина, за да е напъълно сигурна майка ми... :?

Greennight, съдейки по изследванията от кръвта ми, нямам хепатит. Мисля, че лекарката спомена, че си е мислела, че може и това да е, но резултатите били съвсем добри. :-o Върти ми се нещо в ума, че ми спомена нещо такова.. 8-)

Искам да кажа, че аз вече имам апетит и не съм повръщала. Също така си спя най-нормално. Само дето жегите ме убиват.. 8-) Недейте да ми казвате, че имам цирози, проблеми с апендикс и т.н. Лекарката си знае работата, пък и ако ми имаше нещо резултатите от изследванията щяха да са други. Не е нужно да ме панирвате така. А, да, искам да кажа, че също така цирозата се появява при по-възрастните...

lili12
11-01-2010, 19:11
Може да е от менструацията :(

bloodyF
11-01-2010, 19:54
Може да е от менструацията :(


мина ми отдавна
другия път гледай датата ;)

kalpazanka
11-06-2010, 16:09
elito0o0o0, какви по-точно изследвания на кръвта си правила?