PDA

View Full Version : Ахх идиоттт.......



Converse333
07-11-2010, 20:34
Искам да споделя мъката си. 8-) Бях споделила тук във форума за едно момче.(х) Ходехме съвсем за кратко, той си играеше с мен, натискаше се на най-добрата ми фр, вьобще държеше се ужасно. Накрая си поговорихме и той ми каза, че не искал да сме само фр (т.е. да късаме), но просто в момента нямало място за момиче в живота му. Whatever, приех го. Скъсахме, не го търсех, но постоянно мислех за него. . .
Миналия петък излязохме голяма компания, изкарвахме си много яко. Един фр стоеше при мен почти през цялото време, говорехме си, смеехме се. По едно време въпросното момче (х) дойде при мен и ме заговори. След това ме целуна. :-o Аз бях наистина много объркана. След това ми взе телефона. Видя снимки на едно момче, бяхме излизали с компанията и просто се бяхме снимали. После момчето (х) ми каза, че ми се сърди. При въпроса "Защо?" той ми отговори, че ми се сърдел, защото съм се занимавала с други момчета, трябвало да има място само за него. :-o
Ужасно много се ядосах, след всичко, което му дадох, той се подигра с мен. Оставих го да си прави каквото иска, пуснах го на свобода, но все пак отново трябва да се съобразявам с него! :-x :-x
Благодаря на всички, прочели темата ми, трябваше да си излея душата някъде. 8-)

mincheto
07-11-2010, 20:38
^^ Още детски му ъкълат...
не се занимавай с него.

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 20:39
Хаха, не си заслужава, не се тормозри.Момчето няма чувства към теб, чисто и просто си играе.Не иска да си с друг, понеже му е кофти.Как той ще те нарани, ще те скъса, а ти ще си намериш друг ? - оо не, невъзможно е, ти трябва да страдаш дълго и да бъдеш сама.Това е мъжката психика, смешно, но факт.Осъзнай се, преди да е станало късно. ;)

Paramour
07-11-2010, 20:41
Не се ядосвай... няма смисъл. Той просто си играе. Да не ти пука за него (:

bratignat
07-11-2010, 20:42
На този можеш да му изтриеш телефона - значи той си те къса, кефи се наляво и надясно и после ти държи сметка...wtf? Ако търсиш съвет - изобщо не си губи времето.

wasch0
07-11-2010, 20:44
Хаха, не си заслужава, не се тормозри.Момчето няма чувства към теб, чисто и просто си играе.Не иска да си с друг, понеже му е кофти.Как той ще те нарани, ще те скъса, а ти ще си намериш друг ? - оо не, невъзможно е, ти трябва да страдаш дълго и да бъдеш сама.Това е мъжката психика, смешно, но факт.Осъзнай се, преди да е станало късно. ;)

много точно изказване : )) за жалост самата истина..

lubomirky
07-11-2010, 21:08
^^ Още детски му ъкълат...
не се занимавай с него.

исках да се сдържа и да не напиша нищо, ама си МНОГО ТЪПА.

VinDiesel
07-11-2010, 21:34
Абе ти уста нямаш ли да говориш с тоя пъпешундер,какъв е тоя пишльовец,че ще ти зима телефона чак?Вие се оставяте,после,какво да правя?....

Muddled
07-11-2010, 21:37
не се занимавай с него той не знае какво иска, ако му се дадеш ще те разиграва само :?

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 23:26
Един среден прьст за момчето което незнае какво иска и продалжаваи на пред :) :-)

mrfahrenheit
07-11-2010, 23:37
Това ,което е направил, се нарича Hunter's instinct (инстинкта на ловеца) и е характерно за всеки човек.А ситуацията не бих искал да я коментирам ,тъй като става въпрос за детски прищявки ,типични за периода на пубертета.

gabby1995
07-11-2010, 23:52
е*аси утрепката .. :shock: :shock: :shock: мани го тоя щом такъв детски г*з .. :) :)

Elenichkaa
07-12-2010, 08:59
прочетох всичко,но не ми стана ясно,а ти?ти харесваш ли го още?
иначе не си струва!

Стегни се и продължи напред!

SuperBadSuperFresh
07-12-2010, 11:45
Не искам с теб-Не искам без теб.Същото и неговото.Обясни му,че той е пожелал да не сте заедно,имаш право да правош каквото и с когото решиш и няма за какво да му се обясняваш.

rusoto_baby_f
07-12-2010, 12:09
Ахх идиоттт....... сама си го разбрала... :)

Phobiaa
07-12-2010, 12:15
Не стига,че само си играе с теб,че и сметка ще ти държи ..
Изобщо не си губи времето с него .. не си заслужава :?

spopi
07-12-2010, 12:51
Мисли се за ЕДИНСТВЕН покажи му че не е така. 8)

Milen0v
07-12-2010, 14:43
той си игра с теб
а това че ти му се връзваш като му даваш номера си е твоя издънка :D

SummerDream
07-12-2010, 14:51
Ей такива най ме дразнят..Не стига, че не ти е никакъв, ами ти и държи сметка, детски истории >< остави го да си показва номерата пред някоя друга и не се занимавай повече с него..

zority7
07-12-2010, 17:02
той вече няма право да ти държи за каквото и да било напомни му го :wink:

GossipGirl89
07-12-2010, 17:13
Аз на твое място щях да му правя на пук 8-) Нарочно щях да се занимавам с други ей така пред неговия поглед даже, а ако дойде и почне да ми държи сметка за нещо ще му тегля една майна и ще продължа със заниманието си :D

След като сте скъсали не може да изисква нищо от теб, още повече да ти казва, че трябвало да има място само за него. Що не го попита в такъв случай твоето място в живота му къде е ;)