PDA

View Full Version : Испания-Холандия 1:0 Мухаахахаха



vaseto0o
07-11-2010, 22:05
Спечелих 10 кинта от бас със приятел :grin:
Го Го Ла Фурия :grin: :grin: :grin:

DePutaMadre
07-11-2010, 22:19
не ме е*е колко си спечелил , к*р за ЛА ЧИКИЯ!

Tedchy
07-11-2010, 22:20
не ме е*е колко си спечелил , к*р за ЛА ЧИКИЯ!

dqvolcheto9
07-11-2010, 22:22
ЛА ФУРИИЯЯЯ .. :grin: :grin:

ImTheBest
07-11-2010, 22:29
Спечелих 10 кинта от бас със приятел :grin:
Го Го Ла Фурия :grin: :grin: :grin:

Аз пък спечелих 30 :D ИСПАНИЯ!!!

awerw
07-11-2010, 22:31
Аз пък щях да се кефя повече ако беше спечелила Холандия :?

tItEufFf
07-11-2010, 22:59
Мачът не ми харесва. Постоянно имаше прекъсвания, картони, караници .. а това трябваше да е мач на високо ниво. Германия - Уругвай беше много по-хубав и красив мач.
Но аз бях за Испания и много се зарадвах на гола, който беше наистина красив според мен. Да им е честито.

ibojilow
07-11-2010, 23:06
Мачът не ми харесва. Постоянно имаше прекъсвания, картони, караници .. а това трябваше да е мач на високо ниво. Германия - Уругвай беше много по-хубав и красив мач.
Но аз бях за Испания и много се зарадвах на гола, който беше наистина красив според мен. Да им е честито.
Имаше 30 пъти по-красиви голове, скапан рикошет от ръката на вратаря .. Изгърбена топка от 2 метра! Красиво?! :?
Ако не беше Касияс сега други щяха да празнуват.. Супер слаба игра от Торес, но той е извинен.. Картоните и караниците са нещо нормално за такъв мач.. Не знаеш 85 000 зрителя на стадиона каква атмосфера правят.. Ако беше отсъдено нарушението на Puyol щеше да има червен картон и така можеше да са други нещата сега. Не знам, аз бях за Германия и изгубих 80 лева на бас, че ще бият Испания, но уви.. Така, че не ме бърка за твоите 10 лева. :(

iLovePussyJuice
07-11-2010, 23:12
Спечелих 10 кинта от бас със приятел :grin:
Го Го Ла Фурия :grin: :grin: :grin:вазелин да си купиш с тех да ти влиза по-лесно

DaemonBoy
07-11-2010, 23:12
Оо тихо, че Ван Бомел и Де Йонг си просеха червените картони откога още....

ibojilow
07-11-2010, 23:31
Спечелих 10 кинта от бас със приятел :grin:
Го Го Ла Фурия :grin: :grin: :grin:вазелин да си купиш с тех да ти влиза по-лесно

:lol: :lol: :lol:
Евала бате! 8-)

Giggle
07-12-2010, 00:47
Ако беше отсъдено нарушението на Puyol щеше да има червен картон и така можеше да са други нещата сега. :(

Друго нямаа за казване... ;)

DarkKisss
07-12-2010, 06:48
Аз пък щях да се кефя повече ако беше спечелила Холандия :?

бях за Холандия ..

IvcHe7y
07-12-2010, 09:56
Браво на Испания :grin:

Myrth
07-12-2010, 10:44
Много ми е противен футболът на Испания, съжалявам, че те станаха 1ви, съжалявам и че не изгониха оня кокершпаньол Puyol... бях за Холандия и Германия от самото начало. Спечелиха грозният, флегматичен, присметлив футбол и циганските номера.

iLovePussyJuice
07-12-2010, 13:17
Спечелих 10 кинта от бас със приятел :grin:
Го Го Ла Фурия :grin: :grin: :grin:вазелин да си купиш с тех да ти влиза по-лесно

:lol: :lol: :lol:
Евала бате! 8-) 8)

valerusha
07-12-2010, 13:35
Аве хората играха, играха, имаха си тактика - изиграха я. Вкараха хубав гол в последните минути. Съдията да не се е подавал тогава на подкупи или нещо такова... Испания играе добре, футболистите са печени, имат бъдеще... Мача беше хубав и на ниво, това че вашият отбор е загубил не значи, че тряа да оплювате сичко наред...

PS -- никой не го е*е колко кинти си спечелил/а... темата е безмислена :)

dar4incety
07-12-2010, 19:52
САМО ИСПАНИЯ!!!! :grin: :grin: :grin:

ibojilow
07-12-2010, 20:46
^ Испания - Световният шампион, вкарал най-малко!
MЛК ! 8)

Siiberia
07-12-2010, 20:54
Северна Корея е вкарала по-малко xD. Испанците си заслужиха титлата, в този мач холандците просто бяха жалки, нз как са стигнали до финал.

ibojilow
07-12-2010, 20:56
^ Опааа, още един разбирач или рабирачка не те знам кво си :D. Кое им беше жалкото? Че Касияс ви измъкна гъза като спаси единствената добра атака на Холандия? С какво бяхте по-добри? С хамаленето от 2 метра, ай сиктир .

someonerandom
07-12-2010, 22:34
^ Опааа, още един разбирач или рабирачка не те знам кво си :D. Кое им беше жалкото? Че Касияс ви измъкна гъза като спаси единствената добра атака на Холандия? С какво бяхте по-добри? С хамаленето от 2 метра, ай сиктир .
Ей това :D

valerusha
07-13-2010, 10:32
Чек, чек.. тук нещо не цъкнах :-o
Начи Siiberia е за Испания, а ibojilow е за Холандия така ли?? 8-)

LuxurySk0B
07-13-2010, 10:46
Много ми е противен футболът на Испания, съжалявам, че те станаха 1ви, съжалявам и че не изгониха оня кокершпаньол Puyol... бях за Холандия и Германия от самото начало. Спечелиха грозният, флегматичен, присметлив футбол и циганските номера. точноооо

ibojilow
07-13-2010, 11:27
Чек, чек.. тук нещо не цъкнах :-o
Начи Siiberia е за Испания, а ibojilow е за Холандия така ли?? 8-)
Точно така! :D :smt023

tItEufFf
07-13-2010, 12:18
Явно Испания не са толкова зле, щом са европейски и световни шампиони ;)

На мен пък ми харесват. Още отначалото съм за тях. Бях убедена, че Германия ще ги победи. След това бях сигурна в победата и на холандците. Испания имат хубав стил на игра, другите отбори почти не могат да им вземат топката. А и вратарят е от голямо значение, а Касияс е страхотен, с много опит.

valerusha
07-13-2010, 12:55
Чек, чек.. тук нещо не цъкнах :-o
Начи Siiberia е за Испания, а ibojilow е за Холандия така ли?? 8-)
Точно така! :D :smt023

Ахам... значи сме съперници с тебе 8-)

Аз от самото начало (е, от както играха с Германия xD) си знаех, че Испания си е шампиона. Според мен Холандия просто по случайност попадна до самия финал, но тва си е мое мнение... виждаше се, че испанците от самото начало имаха тактика - да забавят ход, да разиграват и чак в последните минути да вкарат - ет на тва му викам Финал :P

FernandoTorresIkerCasilla
07-13-2010, 14:48
[b][color=red]Вие усвирквайте Испания обаче все пак, Касияс не допусна и един гол на мача .. :) Касияс е велик !! Холандците имаха слаба игра, много фалове, и като цяло не ми хареса и отношението им към Испанския тим!Ритане, бутане... Това не беше от най-красивите мачове, но все пак.. се радвам че Торес влезе 8) , и че Испания стана шампион. Много заслужена победа според мен! :) :) :) :) :) Espa

valerusha
07-13-2010, 14:51
[quote=FernandoTorresIkerCasilla][b][color=red]Вие усвирквайте Испания обаче все пак, Касияс не допусна и един гол на мача .. :) Касияс е велик !! Холандците имаха слаба игра, много фалове, и като цяло не ми хареса и отношението им към Испанския тим!Ритане, бутане... Това не беше от най-красивите мачове, но все пак.. се радвам че Торес влезе 8) , и че Испания стана шампион. Много заслужена победа според мен! :) :) :) :) :) Espa

stelSs21
07-14-2010, 17:25
Радвам се, че ти си ги спечелил тия 10лв., защото и аз бях за Испания. :D

vaseto0o
07-14-2010, 17:35
Айде моля ви се холандия бяха просто ЖАЛКИ, имаха невероятен жребей да играят с отбори като Уругвай, жалкия отбор на бразилия и словакия докато стигнат до финала... И едва едва иждрапаха... Бразилците дето са толкова слаби ги изпуснаха ! А испания-Би Португалия, би германия и Парагвай мисля :) Аз съм на 100% убеден че германия щяха да бият холандия !!! И ако искате ще ви купя вазелин вие да си го наврете у гъзо да не ва боли много 8)

wali00
07-14-2010, 21:10
^ Абсолютно..


Пък и освен единия гол, погледнете цялостната статистика.. Холандия имат по-малко удари спрямо чуждата врата, повече картони, повече нарушения, по-малко корнери и така нататък.. Испания спечелиха напълно заслужено.. Мачът не беше нищо особено, но испанците (все пак) доминираха през цялото време..

Tedchy
07-15-2010, 07:22
Айде моля ви се холандия бяха просто ЖАЛКИ, имаха невероятен жребей да играят с отбори като Уругвай, жалкия отбор на бразилия и словакия докато стигнат до финала... И едва едва иждрапаха... Бразилците дето са толкова слаби ги изпуснаха ! А испания-Би Португалия, би германия и Парагвай мисля :) Аз съм на 100% убеден че германия щяха да бият холандия !!! И ако искате ще ви купя вазелин вие да си го наврете у гъзо да не ва боли много 8)
http://vbox7.com/play:638c8427
Там има 2 прични,но си е засада ;)

Siiberia
07-15-2010, 08:31
^ Опааа, още един разбирач или рабирачка не те знам кво си :D. Кое им беше жалкото? Че Касияс ви измъкна гъза като спаси единствената добра атака на Холандия? С какво бяхте по-добри? С хамаленето от 2 метра, ай сиктир .
Говориш сякаш Касияс не е от Испания. Не казвам, че съм разбирач, обаче според мен е жалко на световен финал отбора ти само да се пази през цялото време.