PDA

View Full Version : За аналният секс ???



PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 22:01
Здравей те ! Пиша Ви с молбата кьм момичета които са пробвали анален секс.... какво е усештането ? Наистина ли боли или е приятно....?Приятелеят ми много иска да пробваме но мен много ме е стах...една моя приятелка ми сподели че е пробвала и е било много неприятно.. дали наистина е така? Благодаря предварително !

Callisto
07-11-2010, 23:49
Приятно е, стига да си се погрижила преди това за хигиената си(най-вече да си направиш клизма). Ако си си я направила ще ти е много по-приятно и няма да го мислиш толкова. Не боли, стига да се ползва лубрикант. Всичко зависи от гаджето ти колко е внимателен и така. :) На мен лично ми харесва. :)

krem4et0
07-12-2010, 05:58
Не ми е особено приятно. Правя рядко защото знам, че обича...за сега удоволствие не съм изпитала.

Trollneral
07-12-2010, 10:19
Не ми е особено приятно. Правя рядко защото знам, че обича...за сега удоволствие не съм изпитала.
lies

krem4et0
07-12-2010, 10:32
Да напомням ли, че това е български форум и съответно се пише на български език?
Не, не лъжа.

Trollneral
07-12-2010, 11:25
Спам.
Само в една тема имаш два излишни поста. Ходиш по тънък лед. Внимавай!
kalpazanka

kalpazanka
07-12-2010, 12:48
Стига с тези митове и легенди за клизма преди секс! Ако момичето има редовен стомах, няма проблем да практикува и без да се тормози с клизми. Ще откажете хората с подобни съвети!

ladykeisy
07-12-2010, 13:08
Стига с тези митове и легенди за клизма преди секс! Ако момичето има редовен стомах, няма проблем да практикува и без да се тормози с клизми. Ще откажете хората с подобни съвети!

Да, но ако няма редовен стомах или просто се изпусне и стане мазало? Ще е много неприятно. Клизмата не е задължителна, но трябва да го е практикувала поне няколко пъти и да знае как да се контролира.

По темата: Правя и ми харесва. Понякога в началото боли, ако не съм се отпуснала достатъчно. Не ми е нужен лубрикант, защото се овлажнявам добре и сама, но в случая при първите няколко пъти задължително трябва да се ползва. Неприятно ще е, ако не го искаш и не си нагласена за това, не си се отпуснала и боли и от друга страна се притесняваш да не направиш "беля", в противен случай си е много приятно. Успех от мен.

kalpazanka
07-12-2010, 13:10
^Същата работа могат да свършат и лаксативни чайове/билки/храни. Защо трябва да й травмирате психиката с насаждане на идеи за клизми, как било гнусно и да й внушавате страх от изпускане?!

ladykeisy
07-12-2010, 13:20
Нищо не й внушавам, просто има такава вероятност, защо да не е сигурна поне от тази страна? Не е задължително да си прави клизма в болницата, може просто да направи домашна. Ще е много по-уверена и по-малко притеснена, ако знае, че няма да се посрами примерно. Пък и самата миризма от вътре без клизма е кофти.

BiGBaDWolF
07-12-2010, 14:45
Май че наакате работата... Нищо здраве да е 8-)

vivchu
07-12-2010, 17:46
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=174467




:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz:

Princessani
07-12-2010, 23:19
Здравей те ! Пиша Ви с молбата кьм момичета които са пробвали анален секс.... какво е усештането ? Наистина ли боли или е приятно....?Приятелеят ми много иска да пробваме но мен много ме е стах...една моя приятелка ми сподели че е пробвала и е било много неприятно.. дали наистина е така? Благодаря предварително ! на мен ми харесва и даже ми е доста приятно ,но всеки си има предпочетания. Никога не ме е боляло (почти ). Не е толкова страшно първи път докато те заболи вече ще е проникнал и ще ти стане приятно. Едиственоето ,което трябва да знаеш ,е че може да се получи шоколадова изненада ,за това се почистай добре там преди секс -има и клизми .Успех

Sofff
07-13-2010, 10:55
Зависи дали си овлажнена имам в предвид например ако ползваш лубрикант ще е много по - приятно ... също и, ако партньорът ти е достатъчно внимателен .