PDA

View Full Version : Лъже ли ?!



calliope
07-12-2010, 00:03
Значи историята е малко дълга, но все пак ще се опитам да ви разкажа на кратко! Преди около 6 месеца както си цъках в ФБ и изведнъж ми писа едно момче -от моето даскало но бяхме само едно здрасти . В последствие ми взе скайпа и почнахме да си пишем всеки ден поне по 4 часа .Покани ме на среща и аз си мислех ,че е някакво приятелско излизане ,тъй като не бяхме сами ами с още няколко общи приятели и приятелки.Продължихме да поддържаме връзка и да си пишем .. по едно време той ми каза ,че ме харесва и оттам се започна драмата! Понеже аз бях в училищния театър и той се включи заради мен ,ролите ни бяха такива ,че аз играх "влюбена" с него ,а той ми беше "влюбен" . И как да кажа .. с течение на обстоятелствата си сбллижихме и постепенно и аз започнах да го харесвам! всеки ден си звъняхме говорихме си , след репетиция излизахме-ходехме няякъде на разходка! Просто толково много смях и хубави случки не бях преживявала до сега ! Всеки ден ме обсипваше с мили думи комплименти .. изобщо беше най-хубавото нещо в живота ми !! Но всяко хубаво нещо си има край! Имах му ограмно доверие за всичко , което в последствие разбрах ,че не е трябвало! И така въпросното мило, красиво и даже брилянтно момче се оказа тъпанар! Понеже с него бяхме говорили преди за секса и аз му казах ,че не може да го очаква от мен тъй като съм прекалено малка ! Той се съгласи и каза ,че дори е на същото мнение. Но явно е излъгал,защото разбрах ,че той се е хванал на бас ,че ще прави секс с мен до края на лятото! Огорчена и с разбити надежди аз казах край(както предпологам всяко уважаващо себе си момиче щеше да го направи) ! После заваляха оправданията(както обикновинно ,когато момчетата правят когато не искат да признаят ,че са виновни) . Имаше версии ,че той е бил пиян или разлигавен и тен подобни ,но аз не повярвах! Той го прие много тежко В НАЧАЛОТО! Казваше ,че ще се самоубие ,че ще скочи пред ТИР ! Но много бързо му мина( поне спаред мен) . След като и на мен ми стана гадно за него и реших да се опитам да оправя нещата. Срещнахме се ,поговорихме да се съберем отново .Той каза ,че ще помисли .След няколко дни каза ,че нямало смисъл и ,че той не е подходящ за мен .Та въпросът ми е лъже ли за това ,че "не е бил подходящ" .В смисъл според мен само се опитва да се покрие по този начин ,мислейки ,че ме убеждава ,че е загрижен за мен. Просто съм му писнала или нещо подобно .Не е възможно (поне според мен) същият този човек който умираше за мен сега да твърди това?? Очаквам мнения и се извинявам за загубеното време!

Exacotion
07-12-2010, 01:24
Не съм момиче ... :D но мога да ти предложа нещу [-o< по-добре недей му се вразва на акъла ... :smt055 можи да ти са случи нещу лоше .. [-X например можи да са влюбиш и да страдаш заради него .. моету мнение :)

frozendeath
07-12-2010, 03:16
Пиян бил....... дрънци! Хич не му се връзвай на тоя! Режи и това е! Щял да спи с теб до края на лятото..... глупости, дай му да разбере, че няма да се оставиш да бъдеш разигравана. Пък и мисля, че после ще те зареже и ще страдаш още повече. Така де, изпълнил си е баса....... Дори самия факт, че се е хванал на бас за такова нещо, говори, че не е от най-сериозните.

s3nsual
07-12-2010, 06:44
Казал е че " не е подходящ за теб" за да те убеди да не се занимаваш с него . И е прав . Ти заслужаваш да бъдеш с по-свястно момче.
Щом се е хванал на бас , че ще спи с теб до края на лятото , значи само това е искал от теб.

Bellatrix
07-12-2010, 06:58
Казал е че " не е подходящ за теб" за да те убеди да не се занимаваш с него . И е прав . Ти заслужаваш да бъдеш с по-свястно момче.
Щом се е хванал на бас , че ще спи с теб до края на лятото , значи само това е искал от теб.
Дам... И според мен под "неподходящ за теб" е имал в предвид, че ти си "неподходяща за него", защото иска секс, а ти не можеш да му го дадеш.
Доста грозно го е направил с тия басове.

LiRRRa
07-12-2010, 07:09
Излъгал е, да. Момче като него никога няма да му мине и през акъла, че не е подходящо за едно момиче, дори и да е така. В случая е искал меко да те разкара, да ти намекне да не се занимаваш с него, защото той не иска да се занимава с теб.
Искал е само секс и когато е разбрал, че няма да го получи .. вече е готов да те разкара.
Сложи край на тия глупости.

gabby1995
07-12-2010, 07:58
Амии .. по добре го остави ! Той така или иначе вече няма да се вурне при теб ( поне аз така мисля ) или ако го направи , то ще нерочно за да ти го върне и да испиташ болката , която тои е испитал . Това е моето мнение , тъи като и аз съм преживявала подобна случка и краиния резултат не беше бъобще задоволителен , донесе ми много болка и изпаднах в голяма депресия . Но това зависи и от момчето , ако то наистина още те обича ще се вурне , ако ли не .... ти си знаеш какво да направиш ( да се съберете или да се разделите ) ! Надявам се да съм била полезна :) !

RoCkSpOt
07-12-2010, 08:21
Според мен тои се чуства предаден ... испитал е болка която повече неиска да испитва и за тва не иска да е с теб !

Housemusikk
07-12-2010, 08:24
Само немога да разбера ,ако си толкова възмутена , защо изобщо си правиш труда да правиш теми ,да искаш мнение и т.н. Теглиш му една майна и се приключва въпроса ........ очевидно лапето те лъже яко и е само за секса :-o

umri
07-12-2010, 08:32
Как те е търпял до сега не знам. Това за баса е нормално... недей драматизира. Не стига, че не му пуска, ами и претенции има. :lol: Вярно е... явно не сте един за друг. Трябва му някоя по-добра.

SilverRain
07-12-2010, 08:35
:-) :oops: 8-)

GossipGirl89
07-12-2010, 08:39
Историято ти ми прилича на някой сценарии за американска тийн комедия :D Повечето са такива...
По темата - за*би го. Не си заслужава. Това, че е бил пиян и т.н. наистина са само оправдания. Не се занимавай с него, а той ако наистина те харесва ще се постарае да си те върне :)

Elenichkaa
07-12-2010, 08:51
Съжалявам,но не видях проблем! :shock:
и все пак ако се чудиш дали още да излизате---ми човека ти го е казал.Какво се чудиш?
Зарежи го!!

bratignat
07-12-2010, 11:08
По разказът ти, ми се струва, че работата е била за бас. Сега се оптива да излезе сух. Просто не си губи времето.

spopi
07-12-2010, 11:25
Лъже разбира се не се връзвай.
Ако съм на теб на тоя такъв бас ше му дам че няма се съживи е ще ме помни дълго. :-D :-x :-x

miminka__94
07-12-2010, 11:34
Еми излизам предимно с момчета(почти цялата компания ми е от момчета) и мога да ти кажа,че колкото и свестни да са и колкото и да обичат приятелките си като се съберат почват да се правят на мъжкари и да се мерят кой е по-велик ... в такава ситуация освен,че се хвалят коя кога ще забършат стигат много по-далеч така,че не го вземай толкова навътре,щом с момчето ти е било приятно защо си вкарваш филми какво е казал . . . то и аз като се съберем по женски съм казвала,че ще хвана някой...това е нормално,но най-често е повече на бъзик от колкото истина . . . съвет : докато не е късно оправи нещата,защото после ще съжаляваш ... бях прочела някъде може и във форума,че понякога най-очевидния отговор е най-правилния и най-често той най-малко ни харесва ... :)

P.S. по твоята логика ако всяко уважаващо се момиче прави така то всичките приятелки на tuzaro трябва да го режат само с влизането си в teenproblem защото на всяка втора тема има "тая ще я скъсам" (btw нищо лично)

calliope
07-12-2010, 14:10
Аз и без това съм го заебала .. просто ми е интересно дали се опитва да излезе "сух" както някои казаха или наистина е загрижен . :D Все пак благодаря ви на всички :]]]

Milen0v
07-12-2010, 14:39
напълно съгласен съм с умри
виж сега момчето иска секс ти любов
той ти дава любов а ти на него ???какво му даваш ти ??помисли си
офф мале хаха :razz:

justonegirlwithonehope
07-12-2010, 16:31
Почти 100 % сигурна, че е било бас.Или си преувеличила и украсила нещата или той верно е тъпанар, защо изобщо му се връзваш ?