PDA

View Full Version : ми тъпо е,ама просто незнам кво до права



Hipitooo
07-12-2010, 07:35
Ми ддз до ся не съм писала по такива места,може би защото винаги съм го смятала за тъпо,просто защото не ми харесва да занимавам хората с мои проблеми,най вече глупости..Но все пак ето ме на тук и сега пиша за нещо което на всички ще се стори тъпо и сигорно ще си кажете оф бахти простотията,но никой никъв съвет не ми дава всеки вика а уе ддз праи квото смяташ и така нататък ..... За тва реших, консултиране с нета и хората в него .... :D
....Ми какво всъщност ме тормози и защо ...
Така какво се случва ..
..ми разбира се е замесено е момче той на 21 аз съм на 17 и са познова ме от скоро..Първият път когато се запознах и съответно видях с него бях много ама много здухана (няква депресия тип а уе къде му е смисала на всичко :D ) както и да е та аз този човек ми харесва още от 12 годишна и никога не съм вярвала че ще се запозная с него,ама ето имах щастието и се запознахме чрез един общ фр но той сам се запозна не ми се разказа как :D Та след тая вечер той ми даде една връхна дреха защото ми беше студено и то много имах яке но не му казах беше ми в раницата някъв вид стратегия :D си беше тва ...както и да е след тая вечер него бях виждала поне 1 месец а якето още бе в мен ..един ден се разхождах с 1 фр и го видях изтичах да го викна никога не съм се притеснявала толкова се (се съм си харесвала някви ,зарибявки а у) .но за пръв път ми се случва някой да ме превлича наистина и то много дори като разговарях с него супер мн си личеше че се притеснявам (как мислите изложила ли съм се ) взе ми тела и каза че ще ми се обади ...няма да разказвам баш всичко...та оня ден са срешнах ме нали бяхме 5 часа заедно и дори не усетих кога мина времето беше ми много хубаво ,той наистина ми харесва и най сетне знам какво искам,най сетне не ме е страх от някой,най сетне съм сигорна в себе си ... като си тръгвах той ми каза другият път като ми званиш ...ми звъни до като вдигна чули (какво значи това че този път аз ли трябва да звънна или да чакам той да го направи )...
На следващия ден,го видях с един фр казахму ей кво става бе,не чух точно кво ми каза,аз си праих сапунени балончета и си вървях бях с едни фр но от тях се притеснявам и той нещо тръгна да се спира самоче аз вървях но като видях че спира тръгнах и аз да се спирам но той продължи с неговият приател) незнам притеснявам се ми ако смята че не го харесвам вие какво бехте си помислии .Него познавом кой знае колко но то когато някой те привлича ...а уе харесвам го тва е много даже и незнам какво да права да чакам съдбата или да му са обада????
П.С до като писах това тук се почусвах като пет годишна сякаш прекрачих принципите си но ми тря мнени е ...детинско е но ми трябва
неискам да са провали ....
Съжаляв за правописа ако има грешки,а то 100% има но аз съм творческо личност ...

awerw
07-12-2010, 08:05
В този форум на четат ГОЛЕМИТЕ романи :lol:

RoCkSpOt
07-12-2010, 08:07
Звуни му излизаите и то ше си проличи дали те харесва ... ние наи-малко ше знаеме дали те харесва сега !

SilverRain
07-12-2010, 08:08
оф че дъъълго, оф ама го прочетоох 8-) оф защо ли ... много объркано си го написала обаче .. и не разбрах какъв ти е въпроса сега, ясно е че го харесваш, ама връзка ли искаш с този човек ..

Hipitooo
07-12-2010, 08:23
ми знам извинявам се,че е дълго и объркано свикнала съм да говора така може би защото вече незнам какво се случва около мен , но да искам да са съберем...
а въпросите ми те са много
Въпроса е че сега незнам какво да права дали да чакам той да се обади или да звъня аз или пък да чакам да го вида по пътя незнам нищо незнам !
И това което ме тревожи е че не му обърнах осебено внимание на следващия ден но просто се притеснявах от приателите си притеснява ме това което може да си е помислил оф.... напрво съм за психолог :D
..една фр ми вика че след като съм постъпила едва ли не безразлично значи аз трябва да му са обада други ми казват че не аз а той трябва да звънне незнам за тва са обърнах към други хора

SilverRain
07-12-2010, 08:30
според мен щом и ти си толкова объркана и незнаеш какво да правиш, най-добре звънни му един път да излезете .. прецени как стоят нещата, дали не си му безразлична и от там нататък ще ти е по-лесно
а и си объркана защото незнаеш какво става .. не си сиг. дали той те харесва, кво мисли той .. и такива неща

Housemusikk
07-12-2010, 08:30
Мисля че ако разбере , че го харесваш работата е много на зле . Каквото и да правиш това НЕтрябва да се случва ,ще си изпатиш яко ....... Току виж те е цункал или по лошо .............. немога да повярвам ,че пиша тези редове ,но може да ........... тръгнете ........

SilverRain
07-12-2010, 08:34
^ ии .. ?

djstyle
07-12-2010, 08:41
Нищо не разбрах, чесно... творческа личност ли каква си.... ти да говориш не можеш...

Elenichkaa
07-12-2010, 08:42
обади му се!прочетох всичко :-o

Hipitooo
07-12-2010, 08:46
а уе квото стане не е края на света нали
човека ма превлича ако и аз го превличам нещата ще си станат
но невиждам защо да тръгнат на зле раотите ако разбере :D :D бе незнам отивам на пкихолог честно :D 8-)

SilverRain
07-12-2010, 08:50
вместо да звъниш на психолога .. звънни на твоя човек ...
кво толкова има не мога да разбера, нито ще си първата нито последната, която звъни на момче, което харесва да излязат .. :(

GossipGirl89
07-12-2010, 08:52
Много си се спекла. Карай го по-спокойно, няма от кво толкова да се притесняваш :) Звънни му и се разберете да излезете някъде само двамата

Elenichkaa
07-12-2010, 08:52
Момиче !
звани му

Hipitooo
07-12-2010, 08:56
прави сте мерси :-)
стигнах до мнението че тря да живея и да спра да са притеснявам квото стане тва е ...
:D :D :D

Elenichkaa
07-12-2010, 09:00
прави сте мерси :-)
стигнах до мнението че тря да живея и да спра да са притеснявам квото стане тва е ...
:D :D :D
браво на теб!

hgfh
07-12-2010, 09:05
Като вика творческа личност ... :shock: :lol:
То цялото творчество все в теб се бие . 8-)
Ами звънни му ,то друго кво мога да те посъветвам ?! :-o
Според мен има някакви симпатии към теб ,просто някой трябва да направи първата крачка и това май си ти.