PDA

View Full Version : Снимка в подписа???



doomkillerr
07-12-2010, 08:26
Здравейте!

Имам въпрос към "администрацията" и модераторите на форума. Днес след като влязох във форума установих, че една от снимчиците в подписа ми липсва... Първо си помислих, че линка към нея е навалиден, но след като влязох в "Настройки на форума" в полето "Подпис" забелязах, че липсва самия линк към картинката, както и тага за изображение . Започнах да се чуда да не съм почнал да ходя на сън и сам да съм си изтрил снимката, но като се замисля "не не съм аз...". Въпроса ми е, кой от Вас е отговорен за това действие и ако пречи дадената снимка, можеше да ме предупреди за това и сам щях (доброволно) да я махна или оразмеря и т.н. Толкова дълго време не е пречила на никого, пък сега какво стана?!?! :-o

amk933
07-12-2010, 08:29
Не съм аз и не знам кой е...

Обърни се към мачока. :)

machoka
07-12-2010, 16:57
Не съм аз, съответно е възможно да е единствено Алекс. Пиши му, може да е недоразумение.

rosenhristev
07-12-2010, 19:19
Снощи забелязах, че въпросната картинка е по-голяма и разширява форума... Репортнах на Алекс... Аз съм виновника от това е... грешката е вярна....

amk933
07-12-2010, 19:40
Доста странно, но никога не ми е правило впечатление въпросната картинка да разтяга интерфейса...на какъв екран го гледаш? :-o И сигурен ли си, че не е била някоя друга картинка в нечий друг подпис?

doomkillerr
07-12-2010, 21:13
Доста странно, но никога не ми е правило впечатление въпросната картинка да разтяга интерфейса...на какъв екран го гледаш? :-o И сигурен ли си, че не е била някоя друга картинка в нечий друг подпис?

Точно! Даже още в началото, когато започнах да пиша във форума точно Алекс ме беше предупредил и аз си оразмерих картинката в подписа спрямо правилата. Веднъж един потребител ми беше направил забележка, че картинката в подписа ми разтегла страницата, но явно тогава не беше обърнал внимание, че преди моето мнение имаше доста голяма картинка, която беше виновна за проблема...

П.С. - Както и да е! :)

rosenhristev
07-13-2010, 13:33
да сигурен съм че беше от твоята.... както и да е в момента и при мен няма проблем иначе дори в една тема в този раздел го забелязах и прегледах чии подпис е... не знам... може да е станала и някаква грешка... не съм безгрешен ако е така съжалявам... обаче не мога да си спомня в коя тема беше за да прегледам пак...

ПС: на 1280X1024 съм едва ли е от това...