PDA

View Full Version : Skype



vasilevv
07-12-2010, 10:10
Imam edin problem s skype... onzi den mi se prati edno suobshtenie pisheshe neshto facebook i t.n bratched mi nali e liubopiten vednaga cuknal i svalil faiila koito avtomatichno go zapital kude da e save direktoriqta taa otvoril faila ii sega sushtoto suobshtenie zapochna da se prashta na abonatite mi ot moq skype draznq se zashtoto i skype mi zapochna da bugva a i za abonatite mi nee priqtno postoqnno edno i syshto suobshtenie opitah se da zitriq faila no go nqma tam kudeto pokazva che e direktoriqta tursih go i s search pusnah da pokazva skritite failove i papki ama pak ne stana ta iskam da popitam ako znaete kak da go premahna dosega vinagi sum se spravql sam s takiva problemi ama tfa me zatrudni :-k

Ape
07-12-2010, 10:16
Айде, нов Skype 8-)

Tempest
07-12-2010, 10:46
Аре, нов скайп няма да оправи проблема с файла.. щом работи, значи извършва процеси, пробва ли да видиш какъв процес е пуснат в Task Manager-a (който не си виждал досега), аз така намерих едно вирусче, което сваляше някви глупости... и после докато сложа анти спайуеър програма се гаврех с него и сорс кода му :D и все пак - провери за процес и потърси този процес, който намериш /ако намериш/. Успех

amk933
07-12-2010, 13:06
Писането на КИРИЛИЦА е основно правило във форума.

Препиши си темата с подходящия шрифт.