PDA

View Full Version : привързах се, но ме разочарова много..



wasch0
07-12-2010, 10:00
Здравейте :) Преди почти 4 месеца се запознах с едно момче.. имаше тъй наречени "зарибявки" .. харесах го :? Пишехме си постоянно..винаги, когато бяхме в скайп.. Виждахме се..Един ден той ми каза, че има гадже. Останах до него като приятелка..той ми разказваше за нея как си прекарват, колок е щастлив. Е,на осмия ден скъсаха заради негов "приятел" защото той не я одобрявал за него (тя е обикновена, не се гримирва, не е някоя надута..) След това той си намери друга, отново бях го него.. споделяше ми колко я обича, а тя как го наранява.Давах му съвети как да се управят.Беше ми кофти, но се радвах за него. Този път неговия "приятел" я одобряваше. Е,веднага, когато моето момче се раздели с нея те тръгнаха.. (приятеля му и бившото му гадже) ПАК бях до него.. Събрах смелост и му казах, че го харесвам.. Отговора беше "какво толкова ми харесваш" .. Не след дълго разбрах, че всичко, което е писал на мен го е писал на всяка друга, че аз не съм нвищо специално..че без аз да знам е предложил на половината град. Всяка,която попиташ познаваш ли го ти отвръща да,той ми предложи :? Исках да му покажа, че няма да го чакам цял живот.. Бяха излезли с моята най-добра приятелка аз й се обадих и по телефона й разказвах с какво момче се запознах.. той се услушвал.. след това този негов "приятел" казал: казал съм ти, че ако й предложиш няма да те погледна.. :?

Дали някога ме е храсвал, но не ми е предложил заради този негов приятел?
Да продължа ли да не му пиша (около 10 дена не сме си писали) ?

miminka__94
07-12-2010, 10:10
Пффф и аз така се занимавах с един дето общо взето беше на принципа,че независимо с коя ще е не трябва да остава сам. . . всяка вечер до 3-4 си говорехме,сутрин ми звънеше да ме буди за училища,после по някое време пак ми звънеше да ме види какво правя,абе общо взето държете се супер,бях хлътнала много... личеше си,че има опит,предрасполагаше ме. . . абе с две думи много го харесвах и после той ми даде паролата си във фейсбук да му кача едни снимки от моя комп и гледам писмата на всяка писал здрасти,красавице,искаш ли да се видим а у . . (е вярно,че от както имаше нещо с мен не беше написал нищо,но все пак вълка кожата си сменя,но нрава не) . . . та според мен изгубено време е да се занимаваш с такива,защото дори и да стане нещо приятно ли ще ти е като кажеш "абе аз ходя с тоя" и да ти отговарят " аа той и на мене е предлагал" . . . и още повече ако е тъпак без мнение,който слуша приятелчетата си за всичко . . .

ko7e70o
07-12-2010, 10:21
И аз съм на същото мнение . . . по - добре го остави да прави каквото иска ...да видиш до къде ще стигне . . такива момчет има мого . . :wink:

Kukumqvka
07-12-2010, 10:29
По-добре не се занимавай,едвали ще излезе нещо.

Housemusikk
07-12-2010, 10:52
Е,на осмия ден скъсаха заради негов "приятел" защото той не я одобрявал за него (тя е обикновена, не се гримирва, не е някоя надута..) След това той си намери друга

Say no more ...........

BlindedAngel
07-12-2010, 12:29
На колко е 14-15 ? Бъобще недей се занимава с него.Играе си само с тебе и грам не ти заслуважа вниманието.

mincheto
07-12-2010, 12:56
Спри всякакви контакти с него.НЕ го поглеждай пове4е....

wasch0
07-12-2010, 12:59
Благодаря Ви !
Не съм го търсила от доста време, няма и да го потърся : ) макар, че ми е доста трудно.. :?

Milen0v
07-12-2010, 14:49
ти си си виновна
след като си била толкова време до него а той е ходил с толкова момичета несхвана ли "играта" ?
сама се вкарваш в филми
а и още нещо : Абе кво ви става бе хора ??Да не би той/тя да са единствените хора на тая скапана планета?
Стегнете си мозъците малко...

justonegirlwithonehope
07-12-2010, 16:17
Наивна си, доста дори.
А и той не е много умен, как може да живее живота си, по правилата на този така наречен приятел. . тъпа работа.

Blondityy
07-13-2010, 11:05
ти си си виновна
след като си била толкова време до него а той е ходил с толкова момичета несхвана ли "играта" ?
сама се вкарваш в филми
а и още нещо : Абе кво ви става бе хора ??Да не би той/тя да са единствените хора на тая скапана планета?
Стегнете си мозъците малко...
Оле, за първи път да съм толкова съгласна с някого...

fenkaaa
07-15-2010, 09:50
И аз се занимвах с един такъв дето е изредил половината град.. през седмица е с нова.. а си мислех,че ще е нещо различно.. всички думи,които ми каза и накрая к'во ?! Спря да ме търси и аз останах разочерованата.. Известно време след това тръгнах с негов приятел ( с който съм още ) и тои ми каза,че съм била курва .. ьхаххх не се занимавай с такива дори да те потърси както по нагоре казаха вълкът козината си мени но нрава не ;)

Lincheto
07-15-2010, 11:35
Наивна си, доста дори.
А и той не е много умен, как може да живее живота си, по правилата на този така наречен приятел. . тъпа работа.

Именно. Той си е направо глупак. Чак ме ядоса тая тема :booooomb: 8-)

ShtrudeL
07-15-2010, 12:01
Много ясно. Както се казва всички пътища свършват на едно място - разочарованието. След като го знаете (би трябвало!) защо очаквате Нещо от Някой...защо си създавате и самовнушавате напразни и чудесни излюзии?

MaLkaTa_LaDy
07-15-2010, 14:40
Гледаш прекалено наивно на нещата. Просто не знам, дали можеш да видиш отстрани как изглежда всичко това... Имай достойнство и му тегли чертата. Не искаш да продължава да те използва, нали?

SorrowEyes
07-15-2010, 19:49
Бъди горда, не плюй на достойнството си. Ти не си му изтривалка, ти си знаеш цената и със сигурност заслужаваш нещо по-добро. Пък и не ти трябва безхарактерен приятел, който не може да си отстоява мнението пред "най-добрия си приятел" (макар че да тръгне с гаджето му малко след като са скъсали не знам колко може да се каже,че е приятел).

mincheto
07-15-2010, 20:32
SorrowEyes каза:
Бъди горда,не плюй на достойнството си.
Аз му казвам,там където съм плюла,втори път не лижа.

Elenichkaa
07-15-2010, 20:38
ти си си виновна
след като си била толкова време до него а той е ходил с толкова момичета несхвана ли "играта" ?
сама се вкарваш в филми
а и още нещо : Абе кво ви става бе хора ??Да не би той/тя да са единствените хора на тая скапана планета?
Стегнете си мозъците малко...
Оле, за първи път да съм толкова съгласна с някого...
и аз ще се съглася.
какво толкова,добре разбирам - знам,че боли.
обаче нали се сещаш,че той не е 'единствен'?!!!!
Забрави го!
трудно е,но е по-лесно от това да се унижаваш така!

Elenichkaa
07-15-2010, 20:39
ти си си виновна
след като си била толкова време до него а той е ходил с толкова момичета несхвана ли "играта" ?
сама се вкарваш в филми
а и още нещо : Абе кво ви става бе хора ??Да не би той/тя да са единствените хора на тая скапана планета?
Стегнете си мозъците малко...
Оле, за първи път да съм толкова съгласна с някого...
и аз ще се съглася.
какво толкова,добре разбирам - знам,че боли.
обаче нали се сещаш,че той не е 'единствен'?!!!!
Забрави го!
трудно е,но е по-лесно от това да се унижаваш така!

Hilary_
07-16-2010, 07:04
Изобщо не му пиши и не се занимавай с него .. момче, което се влияе от някакъв си там негов приятел не е момче (за мен), а по - скоро някакво лекенце .. :?