PDA

View Full Version : Болки в...инструмента.



L31h4z
07-12-2010, 10:11
Привет.
Преди 3 дни се събудих с болка в мъжеството. Нетипична и сравнително остра, в основата на ствола. Без да правя подробен преразказ ще опиша накратко проблема оттогава насам:
Средно силна, остра болка в основата на пениса, крайно неприятна поради естеството и местоположението си (мъжката част ще ме разберат :)), която се появява при определено положение на органа, което не мога 100%-во да определя. Забелязах леко...изпъкване на въпросното място, не мога да определя на какво точно, мога само да предположа че е кръвоносен съд/сухожилие (или някакъв друг вид подобна на сухожилие тъкан, ако има такава там), заради което си помислих, че съм спал по корем и малкия войник се е опитал да стане, а аз съм му попречил с тежестта си - и от там проблема. Сега като се замисля, не знам дали въпросното изпъкнало нещо (продължава към върха на пениса ако това е от някакво значение, успявам да го напипам, тъй като както казах е изпъкнало оттогава насам) не е кръвоносен съд и теорията ми за среднощната ерекция не е глупост.
Честно казано имам спомен за подобен случай преди няколко години (само че отдясно), но болката и изпъкналото...нещо стояха 2 дни и всичко се оправи, а и ме болеше в пъти по-малко.
Мерси предварително на отзовалите се.
Предложенията да отида на лекар няма да ми бъдат от полза, целта на това да се консултирам с вас, драги съфорумци, е именно да избегна лекарската намеса, ако е възможно. Не съм на 15, напълно съм наясно с незаменимостта на консултацията при специалист, но както казах целта да пиша тук е не да получа съвет да отида на доктор, а да получа съвет, който може да ми спести ходенето при чичкото с бялата манта. :)

П.С. Изглежда по-скоро като кръвоносен съд, сухожилията не правят завои. :?
П.П.С. Не съм правил секс/авто-секс (:D) от няколко дни, така че със сигурност не е травма по време на секс.

Dr3amy
07-12-2010, 14:42
Разбирам те... от 3 дни ме боли отверката и гайчния ключ :( :(






Олееей :D :D

L31h4z
07-12-2010, 14:53
Надявам се ще ме разбереш, ако не намирам шегата ти за забавна. Не съм спекняр, но не ми е до това точно в момента. :)
Радвам се, че поне ти се забавляваш.

SmilezZz
07-12-2010, 16:11
Ние не сме лекари,бе хора..Поговори със специалист,няма смисъл да се притесняваш..Няма да ти го изяде :lol:

L31h4z
07-12-2010, 20:00
Ами тогава да се изтрие секцията "Др.Тийн" ?
И евентуално "Секс" защото във форума няма сексолози.
Нали знаеш приказката - "Не питай старило, питай патило.". Не нужно да си лекар, за да дадеш съвет от опит или знания. Просто исках да съм по-спокоен, не цялостен преглед през форума. Както и да е, утре имам час при специалист и ще разбера какъв е проблема.
Мерси за частичната съпричастност все пак, утре ще споделя какво е станало, току виж на някой му било от полза...някога. :)