PDA

View Full Version : Да кажа ли?



idealnolo6a
07-12-2010, 10:42
Изневярата е нещо неизбежно в повечето връзки,но мен ме мъчи друго,случайно научавам че мъжете на мои приятелки,братовчедки и т.н. се срещат с други жени.Това ужасно ме тревожи,защото като слушам от страни как ги коментират изглежда много грозно,понякога ми се струва,че нарочно ми подхвърлят коментари,за да мога да кажа на съответното момиче и да ги скарам с половинката и -друг пат ми звучи достоверно. Дали да им кажа,страх ме е да не ги нараня или да ни е вярно и да намразят мен, а може и половинките им да са добри лъжци и да се прикрият и аз да стана лъжкиня. Чудя се аз на тяхна място дали бих искала да науча подобно нещо, а вие ? Случвало ли ви се е подобно неща и как сте постъпвали? (Може и да е обсъждана вече тази тема)[/color]

Housemusikk
07-12-2010, 10:48
По-добре си трай ........ Мислиш ли , че в един брак подобно нещо не се усеща????? ....... разбира се че знаят , просто така им е по-изгодно да си мълчат ( почти няма бракове без изневяра) . Накрая най-много ти да го отнесеш , пък и не им се бъркай .

ThePowerOfLove
07-12-2010, 10:54
Не се меси. Още повече не си сигурна дали наистина изневеряват..

idealnolo6a
07-12-2010, 11:02
По-добре си трай ........ Мислиш ли , че в един брак подобно нещо не се усеща????? ....... разбира се че знаят , просто така им е по-изгодно да си мълчат ( почти няма бракове без изневяра) . Накрая най-много ти да го отнесеш , пък и не им се бъркай .


аз за това и мълча,но някои от тях не са женени и нямат деца-чудя се с такива мъже ще са щастливи ли?

spopi
07-12-2010, 11:10
аз за това и мълча,но някои от тях не са женени и нямат деца-чудя се с такива мъже ще са щастливи ли?[/quote]

Да трай си те могат да си имат проблеми и жената да знае.Всичко е възможно. :)
Незнам ако незнаят ще са щастливи ако зная няма да са щастливи и най-вероятно ще ги зарежат но зависи от човека.
Чудя се аз на тяхна място дали бих искала да науча подобно нещо, а вие ? Незнам и аз дали искам да знам. :) Не искам да бъда в такава ситуация. :?

didi0804
07-12-2010, 13:00
Не се бъркай,не е твоя работа.А и накрая най-вероятно теб ще изкарат виновна

wasch0
07-12-2010, 13:03
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

s3nsual
07-12-2010, 13:03
Ако мислиш , че ще ти повярват , а и има достоверност , трябва да им кажеш , да ;] +1
но, ако не си сигурна по-добре си мълчи

ladykeisy
07-12-2010, 13:14
В една връзка винаги 3-тия е виновен. В случая този 3-ти си ти. Може би те пробват или просто ти имат доверие. Мълчи си, по-добре е за теб. После, ако те питат жените им защо не си им казала, казваш, че нищо не знаеш или не е твоя работа и това е. По добре да си неутрален, отколкото да разделиш семейство. Случвало ми се е, знам много такива неща за много познати и просто си мълча, хич не ми пука. Ако бях на тяхно място, щях да искам да не знам или ако разбера да е от мъжа ми, не от приятелка или друг. Така има някаква вероятност да му простя, иначе ще стане грозно.

Milen0v
07-12-2010, 14:46
съмнявам се да си сиг на 100% а и да си как мислиш на кого ще повярват те?да не би да спят с тебе ?
вече друго е снимки или клип като доказателство ....но ей така на думи :?

YYY
07-12-2010, 14:48
Никога не се бъркай в взаимоотношенията между хората! Дори и да те помолят,недей!

BiGBaDWolF
07-12-2010, 14:50
Недей да си у сека манджа мерудия..Щото после ти че си виновна и на тебе че ти се сърдат ...

justonegirlwithonehope
07-12-2010, 16:26
Нали знаеш, че този който попринциш се опитва да направи добрина излиза виновния в кулминационния момент ? ;)

Сама си направи изводите какво трябва да направиш. Макар, че когато приятеля на най-добрата ми приятелка и изневеряваше, аз не се сдържах и и казах, но това беше друга работа.

idealnolo6a
07-12-2010, 16:35
[quote="Milen0v"]съмнявам се да си сиг на 100% а и да си как мислиш на кого ще повярват те?да не би да спят с тебе ?
вече друго е снимки или клип като доказателство ....но ей така на думи :?[/quote


знам а и не съм тръгнала да им казвам, дори и да имах доказателства,защото знам че ще се почувстват зле, а аз не обичам да причинявам болка на хората които обичам, но от друга страна ме мъчи това че знам (за някои знам на 100%), но не знам дали е правилно аз да им отворя очите,до сега не съм разбирала че са ми изневерявали и за това незнам как да постъпя с тях

idealnolo6a
07-12-2010, 16:39
Нали знаеш, че този който попринциш се опитва да направи добрина излиза виновния в кулминационния момент ? ;)

Сама си направи изводите какво трябва да направиш. Макар, че когато приятеля на най-добрата ми приятелка и изневеряваше, аз не се сдържах и и казах, но това беше друга работа.

"друга работа"? за това говорим :smt011 :)

GossipGirl89
07-12-2010, 16:47
Трудна дилема. Зависи колко са ти близки приятелките. Аз съм попадала в такава ситуация, но в нея и момичето, и момчето ми бяха много близки приятели и дълго време се чудих какво да правя и дали да кажа... Е накрая реших, че трябва да кажа. Казах и нищо не спечелих от това. За 1-2 седмици се разделиха и след това момчето (момичето му изневеряваше) обвини мен за всичко и за това, че нещата между тях не вървели... Опитах се да направя добрина, а същност ме изкараха мен виновната. Така че най-добре си трай. Дори и да не знаят тия работи рано или късно излизат на яве :)