PDA

View Full Version : Омнадрен



shadow4e
07-12-2010, 12:07
Здравейте, едва ли ще може да ми помогнете, но ми трябва спешно инфо до 1-2 дена за дали някъде продават Омнадрен на ампули по-конкретно в Пловдив, но и да е на друго място ще го доставим на човека.



П.п. Ще се използва като лекарство и е предписано от лекар, няма общо с фитнеса. :)

D3NG3rZ0N3
07-12-2010, 15:27
В аптеките трябва да има, в магазините за добавки- също.

yakuza_
07-12-2010, 16:19
Тука може да си го поръчаш от фитнес залите. Ако ходиш някъде или имаш познат който ходи, може да попита.

shadow4e
07-12-2010, 19:09
Човекът е питал в аптеки, аз също питах и ми казаха какво и на него, засега няма насклад, това е от един месец. В някои ще има изостанали сигурно, обаче въпросът е къде.
yakuza_, къде е това "тук"? Извинявай, но не помня откъде си. Ако ще пишеш името на конкретен фитнес нека да е на ЛС, защото все пак си е лекарство и сигурно е и с рецепта по принцип.


Според НЗОК засега няма, а заместителят е 250 лв, разбира се. :-o

yakuza_
07-12-2010, 21:37
Ами не си от моя град, но в някои фитнеси ти правят нещо като услуга, могат да ти доставят всичко, добавки, забранени медикаменти и т.н.. Ако имаш някоя който познат който се занимава с фитнес или се има с някой от там, може да ти помогне да си намериш. А или иначе из нета има сайтове, от който може да си купиш, само трябва да се поразровиш малко.

LuxurySk0B
07-13-2010, 10:59
В аптеките трябва да има, в магазините за добавки- също. ОМНАДРЕН в магазин за ДОБАВКИ вече и ти доказваш , че разбираш колкото мен . В Палмите би трябвало да има

hamilcar
07-13-2010, 11:25
Не знаех, че в магазините за добавки се продават такива медикаменти. Омнадрен съм купувал само и единствено от аптека, от друго място няма смисъл.

D3NG3rZ0N3
07-13-2010, 14:55
В аптеките трябва да има, в магазините за добавки- също. ОМНАДРЕН в магазин за ДОБАВКИ вече и ти доказваш , че разбираш колкото мен . В Палмите би трябвало да има

Млъкни бе, глупак! Да ме сравняваш с теб си е направо подигравка, освен това съм ти забранил да пишеш в този раздел!
Във фитнесите има, в Стара Загора в магазина на Big Boy- също. Така че недоклатени пубери-цървули да не философстват!

Valento
07-13-2010, 16:42
В аптеките трябва да има, в магазините за добавки- също. ОМНАДРЕН в магазин за ДОБАВКИ вече и ти доказваш , че разбираш колкото мен . В Палмите би трябвало да има

Млъкни бе, глупак! Да ме сравняваш с теб си е направо подигравка, освен това съм ти забранил да пишеш в този раздел!
Във фитнесите има, в Стара Загора в магазина на Big Boy- също. Така че недоклатени пубери-цървули да не философстват!

Евала брат :D

П.П - И аз мислех да зимам Омнадрен ама като четох че е вреден за черния дроб ... се отказах!

shadow4e
07-13-2010, 22:36
Не знаех, че в магазините за добавки се продават такива медикаменти. Омнадрен съм купувал само и единствено от аптека, от друго място няма смисъл.

Няма смисъл, ако го има. Ако знаеш аптека, в която го продават сподели.

Благодаря за инфото за това Палмите, добре, че е чичо гуугъл и му разбрах и истинското име. Не съм от Пловдив и човекът ми е абсолютно непознат, та ще звъння по телефона да ги питам в този фитнес. Дано има късмет мъжът. Накрая, ако се окаже поредният неблагодарник, ще го убия!

hamilcar
07-14-2010, 08:51
По принцип мога да попитам в една аптека. За колко ампули става въпрос ? А имай предвид, че във фитнес залите или тем подобни места може да се натъкнеш и на ментаци.

D3NG3rZ0N3
07-14-2010, 10:43
Е, то и в аптека може да се натъкнеш на менте... нищо не ме учудва в БГ действителността.

hamilcar
07-14-2010, 11:16
Но шанса от аптека да вземеш менте е 1 на 1000, а за фитнес залите и другите подобни места не мисля, че има смисъл да коментирам.

shadow4e
07-20-2010, 14:21
Благодаря на всички писали, за момента не се търси, тъй като човекът не ми се обади пак.