PDA

View Full Version : Въпрос за "Blizooo"



honey91
07-12-2010, 12:19
Здравейте,съфорумци!От известно време в медйиното пространство се рекламира пакета- Интернет и телевизия за 15 лв.И тъй като не съм доволна от моя доставчик смятам да го сменя,затова бих искала ако някои се е абонирал за тази услуга да изкаже мнението си.Интернета ограничен ли е,често ли има сривове,както и какво е качеството.Благодаря!

Jus7DreamBoy
07-12-2010, 14:12
Ами по принцип няма много доволни от близооо но зависи от къде си :) Ако си от Шумен по добре БТК !

Anf3tamin4o
07-12-2010, 17:14
Чувал съм че още като започне да вали и прекъсва иначе много много не разчитам на такива 5 неща в едно и то за 10 лева това е някак си пенсионерска работа

DarkAngelOfHope
07-12-2010, 19:48
Това е промоция просто затова е 15 лв и е валидна до края на Август. Цифровата е 40 канала а интернета е неограничен 10Mbps. Като ви е ефтино винаги може да си пуснете HD пакет и да плащате по 45 лв само за телевизия. :)

За тия които ще кажат че 10Mbps е бавен нет ... за малко хора има истинско значение каква е скоростта на нета (а не само да се фукат по форуми с разни speedtest-ове) и да не забравяме че София не е България и на много места подобен нет се предлага на двойна цена. Това е ефтин пакет за хора за които няма значение дали ще си смъкнат филма за 5 или за 15 минути и хора които няма да се фукат че имат 60+ Mbps без дори да знаят какво е това ... да не говорим за тези дето си мислят че имат 100Mbps щот като им се свърже нета и долу на иконката показва 100Mbps :)

snakelx
07-12-2010, 20:53
Това е промоция просто затова е 15 лв и е валидна до края на Август. Цифровата е 40 канала а интернета е неограничен 10Mbps. Като ви е ефтино винаги може да си пуснете HD пакет и да плащате по 45 лв само за телевизия. :)

За тия които ще кажат че 10Mbps е бавен нет ... за малко хора има истинско значение каква е скоростта на нета (а не само да се фукат по форуми с разни speedtest-ове) и да не забравяме че София не е България и на много места подобен нет се предлага на двойна цена. Това е ефтин пакет за хора за които няма значение дали ще си смъкнат филма за 5 или за 15 минути и хора които няма да се фукат че имат 60+ Mbps без дори да знаят какво е това ... да не говорим за тези дето си мислят че имат 100Mbps щот като им се свърже нета и долу на иконката показва 100Mbps :)

Хах болезнената истина! Моя нет си е 10Mbps и ми е перфектно,не ми трябва нет за поддръжка на сървъри или подобни неща.

plamba95
07-12-2010, 21:55
таааааа аз съм на blizoo Варна забелязал съм че повечето програми ако си на кабелна по време дъжд и гръмотевици спират но при цифровата няма тоя проблем

нета прекъсва за по 2-3 пъти в годината (главно заради спрял ток някъде)

в момента предлагат 6 или 12 мб/с за сега скоро ще има 20 мб/с

ако си с 12мб/с реално тегли с макс 2мб/с средно 1.3-4мб/с
uploаd-a е 1.7
хубавото е че IP-то е реално динамично (сменя се много рядко даже аз от 1 год и 3 месеца съм с едно и също)

за телефона нямам оплаквания ...

koko95
07-13-2010, 09:52
Здравейте,съфорумци!От известно време в медйиното пространство се рекламира пакета- Интернет и телевизия за 15 лв.И тъй като не съм доволна от моя доставчик смятам да го сменя,затова бих искала ако някои се е абонирал за тази услуга да изкаже мнението си.Интернета ограничен ли е,често ли има сривове,както и какво е качеството.Благодаря!

кабелната е перфекта нямам оплаквания има си всички нужни програми(и аналогова и цифрова) и не прекъсва,а за интернета да не говорим-пълна скръб,но ти какви видове интернет имаш в града ти и кой град е.Иначе кажи за кой град става въпрос(И ще ти намеря хубав интернет на ниска цена).А за кабелната само без интернет не питай никого вържи се перфектна е поне за София.