PDA

View Full Version : Писна ми от всичко вече!!!



mechtaq_za_teb
07-12-2010, 13:16
Искам само да споделя... Не знам какви съвети бихте ми дали, но просто главата ми буквално ще почне да пуши от нерви! :-x

С него съм пак, да. Изборът си остава мой и решението също. Омръзна ми да ми го натякват... Да ми се сърдят "приятелите" ми. Защо в кавички ли? Защото от както съм с него само се сърдят за щяло и нещяло и се държат сякаш трябва да се разделя на две. Така всички ще бъдат доволни. Да... Милиони пъти съм се разделяла с този човек и винаги съм била сама. Иначе се считат за приятели! Къде бяхте, когато имах нужда от вас?! Толкова съм наранена, че просто имам усещането, че ми е все тази какво ще стане. Да, с него съм. И той, както тях, ме е наранявал много пъти, и уж сега е последен шанс, който съм на почти 100% сигурна, че ще пропилее. Въпросът е, че накрая пак ще съм сама. И вече не ми пука. нека да съм сама. В крайна сметка защо ми е да се тормозя заради хора, които явно 5 пари не дават за мен? Не е ли така? Приятелите не би трябвало да те зарязват аз най-малкото, да лицемерничат и да те обиждат, защото не им изнася?
:-x :-x Омръзна ми да се чувствам виновна. Сега аз съм ги била зарязала. А какво трябва да направя, когато се държат по този начин? Да вървя и да се моля ли?

Просто ми омръзна вечно да се съобарзявам с нечие мнение. Омръзна ми и си обещавам, че този път, каквото и да стане, сама ще преодолея всичко. По-добре сама....


Съжалявам за тъпата тема. Трябваше да си го излея някъде. Писнало ми е вече.

ibojilow
07-12-2010, 13:32
Може да ви завиждат, аз отдавна нямам приятели, поне така го чувствам, има едно момче, но както и да е.
Щом не те подкрепят да го ду*ат! Продължавай сама и мачкай всичко! А ако той те прецака от ново си намери, някое хубаво и свестно момче, което да те обича и да забравиш, тоя глупак който си играе с теб. На малко години съм, а много неща съм разбрал.. Както се казва " Сам се раждаш, сам си отиваш " .. Да не ти пука.. Спри да ги търсиш и така ще разбереш кой е истински приятел! Изгради си стени както се казва в още една мъдра мисъл : " Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие! " Просто не комуникирай с никой.
Недей хвърля нерви за глупаци! :)

gia_sena_mono
07-12-2010, 14:14
Здравей! :)
И аз все още съм с моя и ... нищо не се промени.
Всеки има личен живот и нужда от време за себе си, и сам преценява какво да прави. А ако тези, така наречени приятели, са такива, не биха се държали по този начин.
Не се ядосвай заради,хора които не те разбират.
Разбрах, че приятелите се броят на пръстите на едната ми ръка.Другите са познати или добри познати.

bebity_92
07-12-2010, 14:28
Абее остави ги простоо !!! И азз преди време бях в такава ситуация, но просто не им обръщах внимание. Рано или късно си проличава кои са ти истинските приятели ;)

Milen0v
07-12-2010, 14:33
приятели...
пф
тази дума отдавна не ми е присъща
виждам че те е страх да останеш сама...я повече самочувствие тегли им ени майни и напред!

mincheto
07-12-2010, 14:36
Дръж си на принципите каквото и да става.
То си личи ,че нито ''приятелите ти '',нито ''гаджето ти'' дават 5 пари за теб....
Не им изнасяло,аз знаеш ли кво казвам на такива,които не им изнася..и на такива,които уж са ми приятели...
Ми,ако не им изнася, да се изнасят.Аз отдалече надушвам кои са ми приятели и кой не.
Пък и не е важно дали говорят зад гърбът ти,важното ,е като се обърнеш към тях да млъкнат,така,че успех.
И сили..

kalpazanka
07-12-2010, 14:38
За приятелите е важно качеството, не количеството. ;)
Относно това, че ги е нямало, когато си била зле- сигурна ли си, че ти не си причината да се отдръпнат? Сигурна ли си, че ти не си ги игнорирала, докато си била обвързана?

mechtaq_za_teb
07-12-2010, 14:49
За приятелите е важно качеството, не количеството. ;)
Относно това, че ги е нямало, когато си била зле- сигурна ли си, че ти не си причината да се отдръпнат? Сигурна ли си, че ти не си ги игнорирала, докато си била обвързана?В началото на тази връзка, което си беше доста отдавна, гледах да съчетавам нещата. Дори обръщах повече внимание на тях, отколкото на него. На няколко пъти съм ги събирала заедно и останаха с впечатението, че не им е приятно. После започнаха едни... той ми се обажда, докато съм с тях, а те:офффф пак ли!айде стига си говорила Съответно той се сърдеше, че понякога предпочитам да изляза с тях. И така с времето се отдръпнаха. Много често съм ги търсела, но имаше период, в който даже не искаха да говорят с мен. Съответно аз си казах, че няма да им се моля. Този период беше, когато с приятеля ми се събирахме и разделяхме постояно. Сега уж се събрахме. Казах си, че този път ще направя всичко възможно да съчетая нещата. Излизах с тях, но видях промяна в поведението им. Сякаш ме обвиняват един вид, че съм с него. Това е.

justonegirlwithonehope
07-12-2010, 16:23
Приятели в днешно време много трудно се намират, аз самата смело мога да потвърдя, че имам 1,2ма приятели и това е.Но са истински и това ме успокоява, поне знам, че в лош момент ще ме подкрепят, макар в момента да не получавам нужната подкрепа.Според мен ще е добре да си намериш нови приятели, понеже мисля, че твоите не разбират същноста на думата ПРИЯТЕЛ.Нищо лично към обкръжението ти, просто това е мнението ми.

GossipGirl89
07-12-2010, 17:08
Много е трудно да съчетаваш гадже с приятели, когато двете са от различни компании. Аз от личен опит го знам, защото преди години страдах заради това... Трябва да се разкъсаш едва ли не на две и да се раздаваш на макс и при едните, и при другите... А още по-гадно е, когато приятелите ти не харесват гаджето ти... Почват се едни ей такива реплики, пуфкания, офкания... :? Но в крайна сметка живота си е твой и ти си тази, която решава с кого да бъде. Те могат да те посъветват 1-2 пъти и да ти кажат тяхното мнение, но нямат право да ти казват дали да бъдеш с някой или не... А още повече да се сърдят от това, че ти си избрала друго... Ако са ти истински приятели няма да те зарязват само защото не одобряват гаджето ти... Но пък и ти си помисли добре как се отнасяш към тях, дали не ги пренебрегваш по някакъв начин...

ginny
07-12-2010, 17:57
В крайна сметка защо ми е да се тормозя заради хора, които явно 5 пари не дават за мен? Не е ли така?

сама си отговаряш, знаеш какви са, действай 8)

Princessani
07-12-2010, 18:09
Искам само да споделя... Не знам какви съвети бихте ми дали, но просто главата ми буквално ще почне да пуши от нерви! :-x

С него съм пак, да. Изборът си остава мой и решението също. Омръзна ми да ми го натякват... Да ми се сърдят "приятелите" ми. Защо в кавички ли? Защото от както съм с него само се сърдят за щяло и нещяло и се държат сякаш трябва да се разделя на две. Така всички ще бъдат доволни. Да... Милиони пъти съм се разделяла с този човек и винаги съм била сама. Иначе се считат за приятели! Къде бяхте, когато имах нужда от вас?! Толкова съм наранена, че просто имам усещането, че ми е все тази какво ще стане. Да, с него съм. И той, както тях, ме е наранявал много пъти, и уж сега е последен шанс, който съм на почти 100% сигурна, че ще пропилее. Въпросът е, че накрая пак ще съм сама. И вече не ми пука. нека да съм сама. В крайна сметка защо ми е да се тормозя заради хора, които явно 5 пари не дават за мен? Не е ли така? Приятелите не би трябвало да те зарязват аз най-малкото, да лицемерничат и да те обиждат, защото не им изнася?
:-x :-x Омръзна ми да се чувствам виновна. Сега аз съм ги била зарязала. А какво трябва да направя, когато се държат по този начин? Да вървя и да се моля ли?

Просто ми омръзна вечно да се съобарзявам с нечие мнение. Омръзна ми и си обещавам, че този път, каквото и да стане, сама ще преодолея всичко. По-добре сама....


Съжалявам за тъпата тема. Трябваше да си го излея някъде. Писнало ми е вече. Живей зарад самата себе си ,а не да живееш заради мнението на хората .Това са твойте си грешки и всеки като теб се учи от свойте си грешки.Ти най-добре знаеш какво искаш и как се чувстваш най -добре ,само недей заради него да пренебрегваш всичко останало ,можеш да направиш така нещата ,че да съчетаваш всичко.Бъди силна и се бори за това ,което истински искаш.А както каза ,че това момче ,те е наранявал ,промени това кажи му ,че не може така да бъдете заедно ,нещата ще се наредят.

mechtaq_za_teb
07-12-2010, 18:53
Много е трудно да съчетаваш гадже с приятели, когато двете са от различни компании. Аз от личен опит го знам, защото преди години страдах заради това... Трябва да се разкъсаш едва ли не на две и да се раздаваш на макс и при едните, и при другите... А още по-гадно е, когато приятелите ти не харесват гаджето ти... Почват се едни ей такива реплики, пуфкания, офкания... :? Но в крайна сметка живота си е твой и ти си тази, която решава с кого да бъде. Те могат да те посъветват 1-2 пъти и да ти кажат тяхното мнение, но нямат право да ти казват дали да бъдеш с някой или не... А още повече да се сърдят от това, че ти си избрала друго... Ако са ти истински приятели няма да те зарязват само защото не одобряват гаджето ти... Но пък и ти си помисли добре как се отнасяш към тях, дали не ги пренебрегваш по някакъв начин... Не знам къде сбърках този път за тях. В момента излизат с причината, че съм ги зарязала. Но още от самото начало те показаха своето неодобрение по изключително тъп начин. Когато изявявах желание да се видим, те ме игнорираха. И ако това, че аз не им се молех, се счита за пренабрегване....добре. Просто ми писна, Той може да не е цвете за мирисане, но е мой избор и аз ще си бера ядовете после.

BlueMushroom
07-12-2010, 19:08
Приятелите ни много често виждат неща,които ние не искаме да видим/проумеем.
Не е ли възможно да се ядосват,защото знаят че пак ще си наранена и пак ще плачеш?Кой приятел иска това?

mechtaq_za_teb
07-12-2010, 19:11
Приятелите ни много често виждат неща,които ние не искаме да видим/проумеем.
Не е ли възможно да се ядосват,защото знаят че пак ще си наранена и пак ще плачеш?Кой приятел иска това?Предполагам, че ако беше така, щяха да бъдат до мен, когато бях в тази ситуация.

Housemusikk
07-12-2010, 22:22
Подбирай си приятелите и гаджетата повече 8)

Carmenn
07-17-2010, 20:21
Все пак има значение кого наричаш приятел..ако става въпрос за някой, с когото сте в една компания от 1 година примерно ии излизате от време на време, не се учудвай - приятелството се доказва с времето, изчакай да минат 5 години примерно и тогава наричай познатите си приятели...
просто не се разочаровай от хора, които не го заслужават :P
както се казва "няма вечни приятели, има вечни интереси" ..много ми се иска да не е вярно, но в повечето случаи е..
Успех от мен :)

bogzfaggot
07-21-2010, 23:39
Оф пак ли ти и твоите истории,нужно ли е всеки път да пускаш тема с тъпите си излияния,те повечето хора,дето са ти отговорили май не са ти чели другите теми,оправяй се сама като искаш.

Hopegiver
07-22-2010, 03:02
познато донякъде и кофти..
сипи си кафе , запали си цигара...(ако не пушиш не прекаляваи с шоколада излизат пъпки.. ;д)
и виш кои се интересува от тебе...
човек винаги е сам.. винаги...
дори да е обграден от приятели или да има фен клуб... пак идва момента в които да се чувства сам...неразбран , засегнат до болка или убиден...
но същевременно човек никога не остава сам..
особено ако самия човек е Добър...
просто на такива хора им трябва повече време да намерят средата си...
или.. да се приобщят към нея . Успех...

Bellatrix
07-22-2010, 05:38
Да си намери човек приятели, които действително да застават зад него хич не си е работа. Имам чувството, че Сродната душа се намира по-лесно.
Много глупаво положение и приятелите ти показват, че са недорасли. То трябва да има някакво разбиране. Те като имат гаджета, какво? Ти сърдиш ли им се и правиш ли им фасони? Или такова чудо просто още не се е случило.
Моят най-добър приятел (макар че пак сме скарани, както вече започнах да свиквам) също ходи с човек, когото не одобрявам. Ама не му се сърдя като да речем предпочете някой ден да си излезе с гаджето, а не с мен. Нито му казвам да избира между нас и не го зарязвам така.
Това са детинщини.

iveetyy
07-22-2010, 08:00
^ Абсолютно вярно.Приятели много трудно се намират и в повечето случаи се оказва,че тези,които мислиш за такива не са точно това.Щом искаш дай на момчето ти последен шанс,хубаво е ,че си подготвена ако бъдеш наранена.Продължавай да не им обръщаш внимание на глупостите , както казаха това са детинщини.Дръпни им една лекция за това какво значи приятел и им кажи абсолютно всичко ,което ти тежи въпреки това какво ще кажат те.Може пък да те изненадат.