PDA

View Full Version : Вечно сама или просто съдба?



ve4nosamotna
07-12-2010, 13:39
здравейте, нова съм тук, но искам да споделя какво ме измъчва и не знам откъде да започна... Значи аз съм момиче на 19 - срамежлива, затворена, абе всичко, което вреди на нормален живот... И така, срам ме е, но ще споделя - до сега всичките тези години не съм имала приятел, девствена съм, даже не мога да се целувам...- не се дължи на външния ми вид, просто не мога да намеря подходящия, все ми се лепят простаци и селяндури не знам на какво се дължи това, а като гледам около мен всички момичета, които са абсолютни кифли и въздухарки вземат все добрите момчета и свястните, дори и най - отвратителните са си намерили любим човек - само аз не мога... много ми тежи това. Никой не може да оцени едно свястно момиче, всички май търсят к**ви...както и да е. Не знам вече какво да мисля ще се побъркам - харесвам едно момче, но той много не ми обръща внимание - сигурно и той ще си намери някоя лигла и аз пак ще съм сама и тъжна както винаги. Сигурно не всички ще се съгласят, но все пак споделих и ми е интересно дали има и други хора с моята съдба. Благодаря! :lol: :lol: :lol:

bratignat
07-12-2010, 14:36
Отпусни се малко. Ако си винаги студена с някое момче, рано или късно на него ще му писне и ще спре да се интересува от теб. Трябва малко да се отвориш към света. Това, че не знаеш как да се целуваш на 19, не е никакъв проблем. Всъщност никой няма право да ти държи сметка за тези неща. Въпросът е да си по-отворена за нови контакти ;)

mincheto
07-12-2010, 14:41
Ve4nosamotna, всичко е въпрос до психическа настройка...Явно не се уважаваш достатъчно.

YYY
07-12-2010, 14:46
Пусни една снимка тук и със сигурност ще имаш около 10 възможности само за 10 минути. :)

justonegirlwithonehope
07-12-2010, 16:13
Прекалено затворена в себе си си.Вдигни си малко самочувствието и бъди малко по- "отворена".Ще свърши работа мисля .. 8)

radeberger
07-12-2010, 16:17
Може би трябва да намалиш малко изискванията .

CrAzYanDlaZy
07-12-2010, 16:19
Ve4nosamotna, всичко е въпрос до психическа настройка...

точно така си е

SmilezZz
07-12-2010, 16:25
Имай си самоувереност..
Бъди малко по-отворена,защото именно това,че си затворена - ти пречи да се обвързваш с някое свястно момче..

filmimilmi
07-12-2010, 16:37
Съжалявам, но по-добре да бъдем честни с теб. Вероятно не си привлекателна, а до сега не съм чул на някого да му става от акъла на една жена. Опитай се да преобразиш себе си! Едва на 19 си, със сигурност има как да преодолееш своите "недъзи". Ако е теглото - отслабването е напълно възможно! (диети, спорт...) Ако си космата - епилация! Ако е лицето - грим + прическа!...
Имаш страшно много възможности, но просто си се изпуснала. А и не е необходимо да чакаш само някакви мачовци, намери си тип, който е достъпен за твоята категория и лека по лека ще си вдигнеш самочувствието и ще разбереш, че не си ненормална. Помни, не всички красиви момичета са курви! Просто си се озлобила срещу тях, а това говори много и за теб - каква ти се иска да бъдеш, а не можеш и това те изгаря от злоба. Съвеземи се и намери начин да се мотивираш. Започни работа, а доходът влагай само във външността си. Пълна промя и това е! Всичко останало е хленчене!!!

GossipGirl89
07-12-2010, 16:53
Няма от какво да се притесняваш. Както казаха бъди малко по-отворена към света и към новите контакти.А и наистина недей да се захласваш все по някакви "плейбойчета", "гъзарчета", "тарикатчета" и прочие, защото повечето кифли ходят все с такива :) Може би просто още не ти е дошло времето. Нали знаеш, че за всеки влак си има пътници - рано или късно и ти ще срещнеш твоето момче :)

ameli
07-12-2010, 17:02
Не се настройвай, ча той пак щял да си намери друга. Помъчи се да не бъдеш толкова затворена (каквато се описваш). И не бързай - за всеки влак си има пътници ;)

wasch0
07-12-2010, 17:31
Подкрепям filmimilmi

Princessani
07-12-2010, 17:59
Аз пък като съм пална противоположност на теб и пак съм сама.Супер самочувствие,много възможности и уж ''голяма любов'' и накрая пак съм сама.Няма човек ,който да ме харесва такава каквато съм..Или сигурно някаде съм изпуснала свестните мъже и попадам все на селянчета,дето за нищо не стават .Така ,че не е от теб проблема :-D ,отпусни се малко ,излизаи си с приятели ,забавлявай се ,а другото ще си дойде от само себе си.Не е голяма загуба ,че си на 19 и си девствена.Да можех и аз да изчакам като теб :? :? :? :? :? :?

TheBobqk
07-12-2010, 18:34
Ми стани курва и се кефи.

Сега сериозно. Защо се самосъжаляваш. Би трябвало да излизаш навън. Отвори си очите и се огледай. Все ще се намери някой свестен, който ще те оцени. Опознай повече хора и не се притеснявай.

VinDiesel
07-12-2010, 18:48
Ако си от Плевен може да излезнем,не съм някое хлапе на 15,не си падам по кyрви,пикли,па лиглички и т.н.Кажи само от Плевен ли си :)

zapi
07-12-2010, 18:50
Спокойно има и други като теб с минимални разлики, аз съм в почти същото положение само, че в мъжки вариант ;). Аз не се притеснявам, живота е пред мен, пуснал съм се по течението и все някъде трябва да се спра ( всяко море си има бряг), така че ще те посъветвам да направиш същото. Успех!

ve4nosamotna
07-12-2010, 19:26
Така - искам да поясня за filmimilmi че не съм ДЕБЕЛА а съм си нормална даже слаба, височка съм и нямам външни недъзи, но според мен колкото и да е красиво едно момиче, не се харесва на мъжете, ако няма определен тип държание, а аз го нямам и в това май е проблемът. :-)

ve4nosamotna
07-12-2010, 19:30
Ми не съм от Плевен даже съм доста далечко от там за съжаление мноооого далеч :lol:

VinDiesel
07-12-2010, 19:36
Ми не съм от Плевен даже съм доста далечко от там за съжаление мноооого далеч :lol:Жалко :(,дай една снимка на лс да те видя,ако може де :).Пък и нищо не се знае,накъде ще се завърти света :)

anonymous708973
07-12-2010, 19:43
На мен пък ми се струва, че изобщо не си от срамежливите, а даже си имаш самочувствие без покритие. :wink:


Така - искам да поясня за filmimilmi че не съм ДЕБЕЛА а съм си нормална даже слаба, височка съм и нямам външни недъзи, но според мен колкото и да е красиво едно момиче, не се харесва на мъжете, ако няма определен тип държание, а аз го нямам и в това май е проблемът.
Различните момчета харесват различен тип поведение. Аз с моето не съм нацелила момче, на което да не му допадне (било то гадже или просто приятел) - искрена съм, смея се като идиот, чаровна съм (в никакъв случай красива), не съм срамежлива, но не съм и надута - просто си знам коя съм, колко струвам, какво мога и в какво се провалям, пускам закачки и прочее... Нищо специално в поведението ми, но на хората им харесва :) Соу, излез от филма и излизай по-често :)

remix1912
07-12-2010, 23:44
Ми не съм от Плевен даже съм доста далечко от там за съжаление мноооого далеч :lol:
Е хубаво от къде си?

kindergarden
07-13-2010, 08:32
Ако си от Плевен може да излезнем,не съм някое хлапе на 15,не си падам по кyрви,пикли,па лиглички и т.н.Кажи само от Плевен ли си :)аз съм от Плевен :oops: :lol:

п.п. по темата...и аз бях като теб,но по-рано си реших проблемите.Просто трябва да спреш да мислиш,че на всяка цена трябва да си хванеш някой.Гледай да отделяш повече време за себе си...глези се,разкрасявай се...това ще ти повдигне самочувствието.А когато си харесаш някого,просто иди при него и опитай да превъзмогнеш всичкия си срам,надъхай се,кажи си майната му ако не стане намирам друг ако стане-супер.....

ve4nosamotna
07-13-2010, 08:32
Ми не искам да кажа името на града поради опасения - мога да кажа само че съм от Южна България, централната част 8)

filmimilmi
07-13-2010, 14:31
Така - искам да поясня за filmimilmi че не съм ДЕБЕЛА а съм си нормална даже слаба, височка съм и нямам външни недъзи, но според мен колкото и да е красиво едно момиче, не се харесва на мъжете, ако няма определен тип държание, а аз го нямам и в това май е проблемът. :-)

А ти под определен тип държание какво точно си представяш? Не знаеш как да имаш по-леко поведение ли? Ако си мислиш, че ключът се крие в него не бъркаш. Действително нямаше да имаш този "проблем" ако беше малко по-осовободена. Но все пак теб никой ли не те е ухажвал/свалял/зарибявал за тези твои 19 години? Ако се описваш такава каквато си в действителност, не би следвало да ти липсва внимание. Не ти пречи да правиш всичко онова, което правят и твоите връстнички - секс, свирки... Ама притрябвало ли ти е само защото е мода? Продължавай да бъдеш все повече себе си от колкото да бързаш да си наваксваш. Разбирасе още с първото гадже можеш да опиташ от всичко онова, от което до сега си се въздържала, но откъде ли може да знаеш в момента какво точно искаш. Може би пък е било за добро да се пазиш и да си намериш точния някой ден. Насила хубост не става. Ако си хубава, при това и девствена, според мен качваш цената си, но не в смисъла на това, че по-нататък ще се продадеш скъпо 8-) , а защото може би ще ти гарантира повече щастие в брака... Не знам, това са само хипотези...
Но ако действително има нещо, което ти пречи цели 19 години да бъдеш забелязвана, а смяташ, че не е във външността, тогава бъди на 100% убедена, че е именно в нея. Как да ти го кажа по друг начин? Няма значение какво ти е поведението, дори скромността и срамежливостта да смяташ за пороци, това всъщност са добродетели - правят те по-мистериозна, а от там и по-желана... Обаче ако досега никое момче не ти е подарявало цвете или поне да ти е обърнало някакво внимание, то тогава може би ще е редно пак да се погледнеш в огледалото... Да, хората са повърхностни и съдят за книгите по кориците, но в такова общество живеем днес. Ако не се промениш външно, най-вероятно ще си останеш стара мома, която гледа котка или още по-лошо - много котки! 8-)
Успех и не се притеснявай да пуснеш снимка! Не виждам от какво толкова се срамуваш. Разбирам да беше казала, че си спала с над 100-на мъже, което вече си е срамно, но в това, че си девствена не виждам истинки проблем, а го приемаш почти като трагедия. 8-)

soul1199
07-13-2010, 14:37
излзиай,ходи по купони,разпусни,отпусни се,не стой сама,нека да не ти пука,че още не си се цеувала,ако си малко по самоуверена ще е по-добре за теб

iiordanova
07-13-2010, 15:35
Излизай повече , събирай се с приятели ..
Бъди по - уверена в себе си. Но не се променяй зареди другите. Харесвай себе си , ако нещо не харесваш - стреми се да го подобриш.
Всичко е в съзнанието ти. Не си внушавай негативни неща. : ))
Ако мислиш, че всичко опира до начина ти на мислене - прочети някоя книга на Луиз Хей. Промени мисленето си към по-добро , за да ти се случват хубави неща.
Имай търпение , всичко ще се нареди.
Общо взето всички ти казахме това .. : ))
:smt003

djstyle
07-13-2010, 20:32
"срамежлива, затворена, абе всичко, което вреди на нормален живот"

Определено тия там "кифли" ли какви са, имат гаджета и са правили секс, защото са обратното на това твоето.... Ако си мислиш, че някое момче ще дойде, ще те бутне и ще ти каже, обичам те. Няма да стане, без да те опознае, без да намери общ език с теб. А това няма как да стане като си срамежлива, затворена бла-бла-бла. Не бъди толкова критинчна със себе си. Заеби другите, хвани някой приятел, заминавай на кафе някъде утре, няма как поне някой да не те загледа, пък като те погнедне, пък, покажи интерес, недей се кри зад менюто.... Успех, разпусни просто, голяма работа че нямаш опит, при теб нещата ще се развият по-късно... толкова :)

spopi
07-13-2010, 20:37
Ми не искам да кажа името на града поради опасения - мога да кажа само че съм от Южна България, централната част 8)

Е защто не кажеш :? не ми се вярва че някой ще те убие ако кажеш от къде си.Пак и пича може да те хареса и да стане нещто. :)
По темата голям песимист си гледай от хубавата страна на нещтата отпусни се живей живота само един е.Ако винаги така мислиш найстина сама ще останеш.
Един съвет защтото знам какво и аз съм песимист човек.Гледай от хубавата страна на нещтата защтото незнаеш какво изпускаш. :wink: :---) И един ден ще съжаляваш.
Самочуствието на 6 и да не те грее за другите. 8) Живей живота си както ти харесва. :) Намали критерите за човека до себе си защтото перфектни няма. :wink:

mincheto
07-15-2010, 12:15
Ми не искам да кажа името на града поради опасения - мога да кажа само че съм от Южна България, централната част 8)
Значи си или Пловдив или Димитровград-Хасково :D
Аз имам роднини от Димитров град и са много готини хора
Сега сериозно....Дръж се на ниво,като дама и бъди леко недостъпна. ;) Обличай се загадъчно-открито,но не прекалено открито,като повчето чалагаджийки. ;)
Но най- важно е да се правиш на недостъпна,повярвай ми действа,но не прекално недостъпна и винаги да отказваш,просто леко,ако ме разбираш точно за какво ти говоря. 8)

cecube
07-15-2010, 14:05
filmilimi ти нещо си изперкал.Много на сериозно се взимаш,че да раздаваш такива присъди по инернет ахахахахахах :D :D :D :D :D

SorrowEyes
07-15-2010, 20:09
Ve4nosamotna, всичко е въпрос до психическа настройка...Явно не се уважаваш достатъчно.

Според мен се уважава достатъчно много, за да не се хвърля на всеки въздухар, който показва интерес към нея. :)
Към авторката: Щом казваш, че определено има интерес към теб със сигурност няма да си самотна, рано или късно ще дойде правилното момче и ще си е заслужавало чакането :)

agapiseme
07-16-2010, 06:44
Самочувствието и излъчването на даден човек са ключови.
Например аз до преди няколко месеца бях на дереджето на авторката,но по свое собствено желание.Чаках принца на бял кон,или каквото там..не е от значение.
Това,което искам да кажа е,че се държах недостъпно.В смисъл,от мен се излъчваше студенина и хората от мъжки пол ме заобикаляха.Даже бях безумно удивена от това,че веднъж един ме заговори в метрото,не знам кога съм била свалила гарда.
Поучителното от моята история е следното.Да кажем ,че ти си хубаво и привлекателно момиче,което,обаче когато е видяно от някой мъж,който да оцени този факт,изпраща към него странни смесени сигнали.Ти може да не осъзнаваш,но тялото ти изпраща сигнали - а в теб има ключов момент на срамежливост,неопитност и "всички освен мен са к*рви".Еми няма как да стане.Младежът го тълкува по негов си начин и докато се обърнеш корабът е отплувал.Смяна на оценката към самата себе си трябва да направиш.

П.П. Ако искаш,пиши едно лс,може да обменим от 19 годишния си опит. ;р

Hilary_
07-16-2010, 06:53
тц .. е как да те опознаят като си затворена?! .. :?

Промени поведението си към останалите ..

alisha970324
07-17-2010, 19:24
а за това че не можеш да се целуваш мисля че на момчетата ще им се стори готино може после да те кара да се "упражняваш" :lol:

mugsinka
07-17-2010, 19:42
според мен почни да излизаш с повече хора отвори се малкоо но не ставай кифла лигла или там както им викашш... ще видят че не си лош човек и ще почнат да те занимават :-D

UrbanLegend
07-17-2010, 20:13
Какво е разликата мужду тебе и кифлети,занеш ли?-Това,че те са надути,не им пука от нищо и от икого.Често те не се спират пред нищо за да достигнат целите си и с нахалство,упоритост и понякога с курвенски постъпки си постигат своето.Да,любимото заниманеи на кифлите е за тъпчат и да се пресмиват на посрамежливите момичета и да ги глидат "отгоре".Нямам представа дали си имала контакт с такива,но ще ти кажа само,че колкото повече ги гледаш и си мислиш,че те са едва ли не по-успели и изобщо нещо повече от теб,тяхното самочувствие расте и расте.Отпусни се и бъди себе си.Изобщо не се тревожи как изглеждаш отстрани и какво ще си помислят за тебе.Какво като си девствена-въпрос на 1 нощ е това общо взето.