PDA

View Full Version : загуба на цикъл и тегло.



adriana123
07-12-2010, 13:56
Реших да споделя нещо,което вече започва да ме плаши.От известно време ,вече повече от 4-5 месеца ,нямам никакъв апетит ,отслабнах с около 5 килограмаВероятно в резултат на това цикълът ми изчезва. Миналия месец ми дойде с 5-6 дена закъснение и само за 1 ден ,след което имаше само леки зацапвания. Този месец положението е същото ,само с 3 дена закъснение. По време на единствения ден кървене имам ужасни болки и не мога да мръдна от леглото . Дали това се дължи на теглото или на нещо друго ? А с липсата на апетит незнам как да се справя,защото всичко което поглъщам е на сила !Ако някой е имал подобни проблеми ....

darkPaladin
07-12-2010, 15:13
колко тежиш?

LipSy
07-12-2010, 15:30
Ако си си налагала някакви диети и то строги е съвсем нормално сега да нямаш апетит. Пробвай да хапнеш нещо кисело, защото то разяжда. От него ти се дояжда. В смисъл например пробвай с кисели краставички. Ако не стане отиди на лекар, защото хем не вожеш да ядеш, хем не ти идва! Ако продължаваш така да не ядеш нищо знаеш до къде може да се стигне ---- анорексия! :(

adriana123
07-14-2010, 22:46
Ако си си налагала някакви диети и то строги е съвсем нормално сега да нямаш апетит. Пробвай да хапнеш нещо кисело, защото то разяжда. От него ти се дояжда. В смисъл например пробвай с кисели краставички. Ако не стане отиди на лекар, защото хем не вожеш да ядеш, хем не ти идва! Ако продължаваш така да не ядеш нищо знаеш до къде може да се стигне ---- анорексия! :(

Анорексията е болест, преди всичко на психична основа .Аз ясно осъзнавам ,че нещата с моите 45 кг. , на височина 174 см. , не са в норма.Не е като да не ям нищо ... но колкото и да ям ,което вероятно не е достатъчно,продължавам да свалям , като се има предвид , че до преди година съм била 52 килограма. На 18 години съм .

Raffine
07-15-2010, 18:52
Спокойно и аз съм така.Даже пуснах и такава тема като твоята.Но от известно време съм почнала да качвам килограми.Просто се насилвай да ядеш,тва е решението. Аз така правя.Не винаги ми се яде,но знам,че ако не хапна просто няма да стигна доникъде.