PDA

View Full Version : Мъжете никога не лъжели в леглото....



mincheto
07-12-2010, 14:53
Здравейте момичета.
Така,искам да започна с това,много,много приятелки,пък и от много жени съм чувала да казват,че мъжът никога не лъжат в леглото...
ето например случаи с мен...веднъж в лелгото бив6ия ми каза,че много ме обичал,и нз си кво още,но после на следващия ден получих следния смс ( sorri, Минче, аз обичам М..-еди коq си там момиче, ще съм с нея ).
Вас момичета лъгали ли са ви като мен?
Та ми стана интересно какво мислите по този въпрос ..
както ще ми е интересно мнението на момичета,онтосно този въпрос,също ще ми е много интересно ,момчета и вие ли като моя бивш приятел,лъжете в леглото?...
Е.... на ход сте..

Lexynnka
07-12-2010, 14:58
Траяна- Всяка минута, а? 8-) 8-) 8-)
според мен.. не е точно така... ако момчето реши да играе няква негова си игра и не обича момичето, той пак може да каже че я обича (докато се таковат) ма това не значи че ше е вярно :-o

зависи си от човека, но според мен не е така. Той да не е в транс, че да казва само истината :?

TheBeliever
07-12-2010, 15:00
Никога, ама никога не вярвайте на думите "Обичам те" казани по време на секс. И въобще всякакви такива "сериозни" теми на разговор избягвайте да ги повдигате в леглото. Мъжете биха казали/направили почти всичко, за да си получат секса. И най-малкото - кръвта от мозъка им се е оттекла в друга посока, не разсъждават особено трезво.

kalpazanka
07-12-2010, 15:01
Попаднала си на келеш и вече правиш социологическо проучване. :D
Може да ти каже всичко, без да го мисли по всяко време и на всяко място, не само в леглото.

justonegirlwithonehope
07-12-2010, 16:03
Хаха, нормално е ако правиш секс с приятеля си, той да ти казва, че те обича и всякакакви такива подобни реплики, за да се чувстваш сигурна и . . абе дедазнам защо, всички мъже казват на приятелките си страшно мили неща по време на половия акт.Дали ще му повярваш си е лично твоя работа, ти имаш наблюдения над връзката ви, над отношението му към теб.Преценката е лично твоя.

Иначе и жените си послъгват в леглото, няма какво да си крием душата.Ти например не си ли симулирала оргазъм, само и само да не разочароваш съотвения човек, с когото си. ;)

zority7
07-12-2010, 16:58
Щом я е вкарал в легло,има ли смисъл да я лъже още :D :D ,освен ако иска пак да я вкара :x

VinDiesel
07-12-2010, 17:55
Който лъже,лъже при всякаква обстановка..

ScarletBite
07-12-2010, 18:32
Познавам момчета, които винаги казват на момичето, което чукат, че я обичат. Не се вълнувай толкова.
Според мен е някакъв комплекс... или прекалено романтичност... Оф, не знам. Ако наистина те интересува, прочети Фройд. Което ми напомня, че трябва да прочета Фройд... :-D

anonymous708973
07-12-2010, 19:50
Който лъже,лъже при всякаква обстановка..
=;
Има ги всякакви.

Assshley
07-12-2010, 20:19
Който лъже,лъже при всякаква обстановка..

Bellatrix
07-12-2010, 21:04
Лъжат често там. В този момент даже да им прозират лъжите няма да ги хванат заради емоцията и момента.

krem4et0
07-16-2010, 09:31
По ми е хубаво да ми каже "обичам те" извън леглото, дори и без да има каквато и да е интимност в момента.

GossipGirl89
07-16-2010, 09:50
По ми е хубаво да ми каже "обичам те" извън леглото, дори и без да има каквато и да е интимност в момента.

+1 ;)

Nakadah
07-16-2010, 09:52
Понеже жените не лъжът :lol: