PDA

View Full Version : без приятели ;ss



missyponichkowa
07-12-2010, 16:04
здравейте съфорумци..
моя проблем е че нямам приятели..знам че звучи твърде банално но ме изслушайте..
сега съм за 8ми клас..всичките ми приятели бяха от дскл и най вече от класа ми ..не съм излизала с никой друг от квартала или пък да имам някаква компаниика извън у-ще
ср се с 1 приятелка от у-ще с която си лудеем много яко..но не всеки ден се срещаме с нея..а втези дни аз прекарвам пред компа или пред тв-то

нз обаче дали като влезна в ново у.ще ще имам компания с която да излизам и през лятото..

ще съм ви много благодарна за хубави отговори : ))

BlackRose7
07-12-2010, 16:11
През това лято можеш да си излизаш с твоята приятелка или със хората от стария ти клас. Когато влезеш в новото училище ще срещнеш многооо нови хора. Ще имаш и нови приятели. Всичко зависи от това дали ще се разбирате и дали имате общи интереси. Но редполагам,, че ще можеш да вържеш някакви приятелства и да си оформите компания. Да излизате заедно и т.н. Не се притеснявай - просто тярбва да бъдеш себе си. Но когато си намериш нови приятели - не забравяй старите.

:-)

shakira96
07-12-2010, 16:12
Зависи и от теб, и от хората с който ще си в един клас. Ще започнеш всичко от начало-нови хора, нови запознанства... Дръж се естествено и бъди себе си, а другото ще си дойде само. Успех в новото училище. :wink:

missyponichkowa
07-12-2010, 16:13
През това лято можеш да си излизаш с твоята приятелка или със хората от стария ти клас. Когато влезеш в новото училище ще срещнеш многооо нови хора. Ще имаш и нови приятели. Всичко зависи от това дали ще се разбирате и дали имате общи интереси. Но редполагам,, че ще можеш да вържеш някакви приятелства и да си оформите компания. Да излизате заедно и т.н. Не се притеснявай - просто тярбва да бъдеш себе си. Но когато си намериш нови приятели - не забравяй старите.

:-)

мерси много :-)

missyponichkowa
07-12-2010, 16:14
Зависи и от теб, и от хората с който ще си в един клас. Ще започнеш всичко от начало-нови хора, нови запознанства... Дръж се естествено и бъди себе си, а другото ще си дойде само. Успех в новото училище. :wink:

мерси
и на теб : ))

Ape
07-12-2010, 16:52
Споко и аз бях така :) Евентуално си намерих компанийка, супер свестните :)

bulls
07-12-2010, 16:56
Ти си една задръстенячка, която ще бъде такава винаги!!! Момиче ти си на 14 години и имаш една приятелка. :shock: Отидете с приятелката ти на плаж или дискотека, там винаги има начин да се запознаеш някого, макар че ти си обречена да стоиш вкъщи!!! Вместо да търсиш съжаление по форумите направи нещо по въпроса!!!


ИСТИНАТА БОЛИ!!!

missyponichkowa
07-12-2010, 17:06
Ти си една задръстенячка, която ще бъде такава винаги!!! Момиче ти си на 14 години и имаш една приятелка. :shock: Отидете с приятелката ти на плаж или дискотека, там винаги има начин да се запознаеш някого, макар че ти си обречена да стоиш вкъщи!!! Вместо да търсиш съжаление по форумите направи нещо по въпроса!!!


ИСТИНАТА БОЛИ!!!

хахх много пъти съм ходила на дискотеки и по плажове..но в днешно време е ..как да кажа .. трудно да се набуташ в някоя компания..

ако това ми беше целта " да се запознаеш някого " ..познавам много хора..но те си имат такива компаниийки..

и не мисля че съм обречена да си стоя вкъщии :?

SmilezZz
07-12-2010, 17:09
bulls - Тя никъде не е споменала,че има само една приятелка..Каза,че са излезли преди няколко дена с една приятелка..+..Също така добави,че всичките й приятели са от бившето й вече училище :?

По темата - И аз съм за 8 клас,в ново училище..Също се притеснявам дали ще ме приемат,дали ще се разберем - но пък ми се струва невъзможно поне с един човек да си допаднем..
Не се притеснявай..Ще си намериш много нови приятели..

bulls
07-12-2010, 17:14
Вие сте много сдухани!!! Как ще е трудно да влезеш в няква компания..?
Аз лично кат са запозная с някои пич, след два дена познавам и приятелите му. Тва, че си сдухана и не те иска никой, не означава, че е трудно!!!

ecstazy
07-12-2010, 17:20
Говори с тази приятелка да излизате по-често през ваканцията. Говори със стари приятели и познати да се видите. Не стой вкъщи в никакъв случай. Аз винаги имам дни, в които няма с кого да излизам и излизам да карам колело. А за 8 клас не се притеснявай, вече сте пораснали и всеки ще си намери мястото в класа. От личен опит ти го казвам. Но наистина, не може да се натрапваш в нечии групички, не винаги се получава. С тея от моя клас приерно мога да излезна 2-3 пъти ама не става всеки ден. Всеки си има човек или хора, с които си излиза извън училище. Не е речено че трябва да излизаш с хората от училището. Не е прав/а bulls, не си сдухана. И не си единствената с такъв проблем ;)

missyponichkowa
07-12-2010, 18:26
Говори с тази приятелка да излизате по-често през ваканцията. Говори със стари приятели и познати да се видите. Не стой вкъщи в никакъв случай. Аз винаги имам дни, в които няма с кого да излизам и излизам да карам колело. А за 8 клас не се притеснявай, вече сте пораснали и всеки ще си намери мястото в класа. От личен опит ти го казвам. Но наистина, не може да се натрапваш в нечии групички, не винаги се получава. С тея от моя клас приерно мога да излезна 2-3 пъти ама не става всеки ден. Всеки си има човек или хора, с които си излиза извън училище. Не е речено че трябва да излизаш с хората от училището. Не е прав/а bulls, не си сдухана. И не си единствената с такъв проблем ;)

това имах предвид
ноо като не излизам с такива..мисълта ми беше дали 8/9.. клас ще си сформирам такава групичка / не е казано че само от нашия клас ..по-големи ..по-малки..от другите класове..от др у-ща/квартали../
дали на някой му се е случвало да влизат в такива компании по откъсно ;ss

danibebi
07-12-2010, 19:32
такам..не забравяй,че тази година ще си в ново училище.Още поне на втория ден,класа ще се разделите на групички,ии ти ще си в една от тези групички,разбира се,стига да искаш.Наистина,говори с приятелката ти да излизате по-често.Ии такам. :grin:

SunSetBeach
07-12-2010, 19:42
Ама стига сте се карали на моми4ето:то ви пита за съвет , вие го изяждате :(
Ако искаш приетелка ми пиши.
Излизай пове4е и търси нови контакти:пред скайп е малко вероятно да ги намериш

righteous
07-12-2010, 21:36
Знам , че звучи много тъпо , но както всички казват , бъди себе си.
Аз попринцип се лигавя доста и изобщо не съм мълчалив човек , на какъвто се правих като влязах след 8ми клас и ми беше трудно да изляза от впечатлението което оставих за себе си..

darkPaladin
07-12-2010, 22:12
Ти си една задръстенячка, която ще бъде такава винаги!!! Момиче ти си на 14 години и имаш една приятелка. :shock: Отидете с приятелката ти на плаж или дискотека, там винаги има начин да се запознаеш някого, макар че ти си обречена да стоиш вкъщи!!! Вместо да търсиш съжаление по форумите направи нещо по въпроса!!!


ИСТИНАТА БОЛИ!!!


аз също мога да кажа че приятелите ми се броят на пръсти ама загубен ли съм?

Не ходя по дискотеки и плажове,не пия,не пуша.

винаги има с кой да изляза ,да споделя или да се посмея

кажи ми загубен ли съм?

FlowerPower
07-13-2010, 08:56
Ще си намериш приятели, стига наистина да искаш, а не сама да си слагаш прегради ;)

xxKiFlA
07-13-2010, 17:16
и мен ме е мн страх в новото училище
никой няма да познавам :? :((

missyponichkowa
07-14-2010, 00:34
и мен ме е мн страх в новото училище
никой няма да познавам :? :((

ем мен не ме е страх да зе запозная с тях ..не се притесняям толкова за у-щето колкото до това дали .. ще намеря такива приятели с които да си излизаме и да си щуреем заедно :)

и благодаря на всички за отговорте : )

ако има още мнения с радост ще ги прочета ;p

yoyoo
07-14-2010, 04:10
Ти си една задръстенячка, която ще бъде такава винаги!!! Момиче ти си на 14 години и имаш една приятелка. Отидете с приятелката ти на плаж или дискотека, там винаги има начин да се запознаеш някого, макар че ти си обречена да стоиш вкъщи!!! Вместо да търсиш съжаление по форумите направи нещо по въпроса!!!


ИСТИНАТА БОЛИ!!!

bulls ти добре ли си бе :Д:Д била обречена да си стой вкъщи... простотията на някой хора е просто уникална.. facepalm...

а иначе по темата.. не се притеснявай.. в новото училище със сигурност ще си намериш нови приятели с които да излизаш

ecstazy
07-14-2010, 16:12
Радвайте се, че не познавате никого. Това ви е като шанс да започнете всичко отначало. На чисто, както му се вика. И мен ме беше страх, ама всичко мина, дори неусетно бързо. Пфф кога треперех пред компа като си мислех че ще ни замерят с 321031028329 тона зеле и моркови, а то к'во се оказа :lol: Не мога да ти кажа, но всичко е възможно. Представи си да попаднеш на супер симпатично момиче, което е в твоето положение. Би било направо чудесно. Кой знае, погледни малко от хубавата страна на нещата. Ще се запознаеш с около 30 човека, надявам се, че ще си намериш авер за извън училище :) :)

pentxayc
07-14-2010, 21:20
missyponichkowa

не.

ExplosionsInTheSky
07-15-2010, 07:54
Ето какво правя аз. Тъй като тази година ще бъда седми клас и все още не съм се преместила в друго училище, съм си с класа. Нямам много приятели, повечето са познати. Въпреки това аз излизам с тях сега през ваканцията, просто защото няма с кого. След седми клас искам да уча в София (засега уча в малък град). Там се надявам да намеря много и верни приятели (и да се науча да карам скейт :D ).

Моят съвет е да продължиш да излизаш с приятелката и да излизаш с хората от стария клас. Пък до есента ще издържиш някак си. :)