PDA

View Full Version : Бърз тен.



xSANYAx
07-12-2010, 16:58
Искам да разбера кои продукти помагат за най-бързо хванаще на тен.Искам това лято да почернея възможно най-много,шоколадов тен,как мога да го постигна,с олио или зехтин или с кои слънцезащитни продукти? Казвайте кое с най-бързо сте почернявали. :)

vampireee
07-12-2010, 17:32
лично според мен е по-добре да отидеш на солариум..
аз колкото и хубав тен да хвана/естествено ползвам слънцезащитен лосион/ после се беля и става ужасно грозно, че и белези могат да останат; поне при мен е така де

vivchu
07-12-2010, 17:36
има лосиони за тен :-o ..смисъл кат се намежеш изчакваш да попие и ти придава по-тъмен цвят и така през 2-3 дена се мажиш! Аз съм го исползвала много е добър.. взех си го от диема за 3 или 4 и не6то не се сещам точно! :) ама името му забрайх 8-)

Neopitom3na
07-12-2010, 17:40
олиото на eveline е добро :P

bonbonche005
07-12-2010, 17:49
зехтин :Д ся докато бях на село пробвах .. на десетата минута почваш да почерняваш

LipSy
07-12-2010, 19:02
Отиди по-добре на солариум. :)

YouAteMyHeart
07-12-2010, 19:17
http://www.carroten.hu/wcms/picture/termekek/gyorsbarnulas.jpg
Carroten за бързо почерняване! :)

titinkaa
07-12-2010, 19:26
http://www.carroten.hu/wcms/picture/termekek/gyorsbarnulas.jpg
Carroten за бързо почерняване! :)

+++++++++++++

Callisto
07-12-2010, 19:41
http://www.carroten.hu/wcms/picture/termekek/gyorsbarnulas.jpg
Carroten за бързо почерняване! :)

+++++++++++++
И аз съм съгласна. Иначето и с бебешко олио става, но там почерняването е много бързо и може и да изгориш хубавичко. :D Не прави моята миналогодишна грешка да заспиш с него на плажа. :D

xSANYAx
07-15-2010, 09:50
http://www.carroten.hu/wcms/picture/termekek/gyorsbarnulas.jpg
Carroten за бързо почерняване! :)

Ее супер! Една позната го има и ми разправяше наскоро,че като че ли по-бързо хващала тен с него :lol: та сигурно ли е че по-бързо се чернее? Че то толкова много слънцезащитни олиа има и не мога да купя всички..така де :lol: А някакви други подобни да харесвате? :(

xHARDCANDYx
07-15-2010, 09:56
Солариум
+
Автобронзант
и отвреме навреме разреждай със слънчеви бани и тфа е :)

xSANYAx
07-15-2010, 10:23
Солариум
+
Автобронзант
и отвреме навреме разреждай със слънчеви бани и тфа е :)

Абе хора вие не сте добре..вманячили сте се по тая изключително вредна тъпотия солариумът! Защо трябва човек да пилее пари за солариум като има такова слънце навън,а? Обясни ми :?

FancyGirl
07-15-2010, 11:13
Слагам си в продължения на няколко дни Автобронзант. След като отидох на кола маска останах цялата на петна, та ако използваш автобронзант не ходи на кола маска :D

xHARDCANDYx
07-15-2010, 11:19
Солариум
+
Автобронзант
и отвреме навреме разреждай със слънчеви бани и тфа е :)

Абе хора вие не сте добре..вманячили сте се по тая изключително вредна тъпотия солариумът! Защо трябва човек да пилее пари за солариум като има такова слънце навън,а? Обясни ми :?


Защо ли наистина...?
Еми незнам доколко си осведомена, но в солариумът тена се постига постепенно като опасността от изгаряне е минимална, постига се равномерно почерняване без да почервеняваш като рак и да ти се бели кожата и т.н. - неудобствата на слънцето.
Автобронзантът пък се изпозлзва за завършен вид и по - здрав вид на кожата...

Доколкото разбирам от авторката тя иска бърз тен... + тфа да е шоколадов и максимален иии... и...

Айде тя да си прецени,а ?!

Coke
07-15-2010, 11:37
^Ами..тя е авторката.. :D
По темата-олио за по-бързо потъмняване,зехтин..,но това естествено след като вече имаш някакъв тен.И един съвет-това на каротен,последното на снимкиата,в кутийката..По-добре не си го купувай.Аз миналата година хем имах тен и като се намазах,след 1 час-рак,буквално. :D

YouAteMyHeart
07-15-2010, 12:38
С тея автобронзати колко сте смешни не е истина! :? Винаги си личи кога тена е изкуствен.

http://2.bp.blogspot.com/__BdubNlqYtE/SLJMMflg1mI/AAAAAAAAA3Y/HzC4KdFh4U8/s400/fake_tan.jpg

http://celebrities.ninemsn.com.au/img/blog/blog120309_lindsay.jpg

Направо е грозно!

sunshiineee
07-15-2010, 12:42
Аз лично ползвам олиото на Каротен, 6 фактор.За два дни на плаж и съм вече леко потъмняла,още един-два пъти и ще съм черничка.Препоръчвам ти го.Иначе както и другите казаха със зехтин или бебешко олио,но там повече трябва да внимаваш да не изгориш първите пъти.Иначе с кое по-бързо се почернява с бебешко олио или зехтин ?? :)

xSANYAx
07-15-2010, 13:41
Аз лично ползвам олиото на Каротен, 6 фактор.За два дни на плаж и съм вече леко потъмняла,още един-два пъти и ще съм черничка.Препоръчвам ти го.Иначе както и другите казаха със зехтин или бебешко олио,но там повече трябва да внимаваш да не изгориш първите пъти.Иначе с кое по-бързо се почернява с бебешко олио или зехтин ?? :)

Мерси миличка. А може ли да намериш по-точна снимка? :)

987654
07-15-2010, 16:06
Кой каза зехтин? :shock: Лягаш и започваш да се пържиш, ужас да ви се неначуди човек на акъла.
А спора за слънцето и солариума е абсолютно излишен, и двете могат да бъдат еднакво опасни, ако се прекали.
Продукти не се наемам да препоръчвам, защото нито един не съм използвала лично, не обичам да се пека особено. :)

Sigrina
07-15-2010, 22:13
Аз определено съм против солариума и автобронзантите :)
Препоръчвам ти наистина серията на Каротен, освен всичко останало, мирише прекрасно :)
Аз използвах това:
http://beautycosmetic.biz/images/carrotensutanoilspf601.jpg

И... хапвай повече моркови :) но не прекалявай!
П.С. Същото олио го има и 10ти фактор, ако искаш по-висока защита.

xSANYAx
07-16-2010, 09:40
Аз определено съм против солариума и автобронзантите :)
Препоръчвам ти наистина серията на Каротен, освен всичко останало, мирише прекрасно :)
Аз използвах това:
http://beautycosmetic.biz/images/carrotensutanoilspf601.jpg

И... хапвай повече моркови :) но не прекалявай!
П.С. Същото олио го има и 10ти фактор, ако искаш по-висока защита.

Знам знам има много фактори.Мисля че ще взема да си го взема :lol: Явно е много добър :)

bonbonche005
07-16-2010, 12:11
абе :Д:Д кво кат съм казала зехтин ?! бахти .. нито сте пробвали нито нищо.Хвърляйте си парите за автобронзанти и тем подобни. Преди малко се пекох и се бях намазала леко със зехтин :) а да не ви казвам колко бърз и хубав е резултата. За 30 мин станах с равномерен шоколадов тен.

nymphadora
07-16-2010, 14:01
^30 минути и получаваш равномерен шоколадов тен?! Айде айде :lol: Зехтина,че помага-помага,амаа чак толкова 8-)

bonbonche005
07-16-2010, 14:05
ахаха да бе аз си измислям
:Д:д зомг ?!

Neutral
07-16-2010, 20:41
http://www.carroten.hu/wcms/picture/termekek/gyorsbarnulas.jpg
Carroten за бързо почерняване! :)

това е най-доброто за сега

Kmet4e
07-16-2010, 21:25
Аз предлагам ... да постнете снимки на вашите тенчета и да кажете как сте го постигнали ! Смисъл такъв - Пека се по (x) часа на ден ( сутрин,обед,вечер) Тена съм го направил/а за (x) дни ! Използвам (x) продукт и се маза по еди колко си пути на ден ! > Така всеки ще прецени за себе си какво да използва ;)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
07-16-2010, 22:10
Зехтина е добро решение,аз хващам тен чрез него доста бързо.Ползвам и олио (Carroten),но първите два дни под него слагам силна защитна основа,за да може кожата да привикне към слънцето,след което оставам само с олио,но каквото и да правиш лично за мен не е достатъчно само да се намажеш с олио за хубав тен,трябва да използваш лосион за след слънце,за да подхраниш кожата и да запзиш тена за по-дълго време.

За мен няма бързо хващане на красив тен,всичко трябва да става постепено и стъпка по стъпка! И пази лицето задължително с висок фактор,за да не се появяват петна и лунички

fUcKsMiLe
07-16-2010, 23:39
А аз бях чела, че с обикновенно олио /за пържене ../ резултатът бил д/г същият както при зехтина .... вярно ли е? :D

TopNotchGlamorChick
07-17-2010, 10:25
А аз бях чела, че с обикновенно олио /за пържене ../ резултатът бил д/г същият както при зехтина .... вярно ли е? :D
:lol: това ще е брутално пържене :lol:

NoShTnO_iZkUsHeNiE
07-17-2010, 10:33
А аз бях чела, че с обикновенно олио /за пържене ../ резултатът бил д/г същият както при зехтина .... вярно ли е? :D
:lol: това ще е брутално пържене :lol:

Ами едва ли тъй като във зехтина се съдържат някой доста важни съставки,които предпазват кожата и стимулират почерняването,а именно КАРОТИН,ВИТАМИН A,ВИТАМИН D...

Не е точно по темата,но се натъкнах на нещо полезно за КРАСИВ ТЕН или по-скоро за запазването му
4 суп лъж брашно, 1/2 чаша прясно мляко, 1 суп. лъж. мед и 1 суп. лъж. зехтин.

vupros
07-17-2010, 20:36
доста отдавна не сте писали тук, но аз имам въпрос :D значи аз съм много бяла и изгарям лесно, но искам да почернея, направо ми е мечта :( някакви съвети как по-бързо да почернея, но без солариум :?

bonbonche005
07-17-2010, 20:47
awe ти не можеш ли да четеш ?! до ся хората са писали възможностите за по бързо почверняване .. а ти питаш. Ми чети малко, за кво са ти тез очи ?!

pochti
07-17-2010, 21:07
Вярно ли в планината се почернява по-бързоо ??

xSANYAx
07-18-2010, 07:34
Вярно ли в планината се почернява по-бързоо ??

Мда. :)

bonbonche005,това за мен ли се отнасяше?!

bonbonche005
07-18-2010, 10:31
не спх .. писах го за vupros . :)

gabi_94
07-18-2010, 11:50
Абе всичко си зависи от самата кожа...Ако сте много бели и кожата ви е склонна по-скоро към изгаряне...няма как да имате шоколадов тен. Не става просто при всеки тип кожа. Бонбонче005, твоята кожа е склонна към бързо почерняване :D Дори по принцип си имаш тен...следователно за 30 мин. напълно възможно да си станала много черна, но не всички можем така :-D Знаеш ме мен...няма как да имам супер тен за 30 мин. каквото и да правя :D

По темата: Аз съм много доволна от олиото за тен на Нивеа и Гарниер...Отлични бяха резултатите, тази година мисля да пробвам Каротен. Все пак не забравяйте, че трябва да имате някакъв тен и да сте привикнали към слънцето преди да се намажете с тях, защото рискувате да станете раци :-D Миналата година и аз нямах търпение за тен и едва на 2рия ден на морето се намазах с олио и се препекох яката :-D Вече съм наясно, че по-добре бавно и търпеливо, отколкото бързо ииии ефект - изгаряне.

П.П. Миналата година след около 20тина пъти стоене по 5,6 часа на плаж имах наистина хубав равномерен тен, благодарение на олиото на Нивеа, което използвах чак след 10тото печене :D

sw3etyrrr
07-18-2010, 12:55
аз за това лято си купих олио на нивеа за по-бързо почерняване, какво ви е мнението за него?
а м/у другото това на каротен колко струва?

galu6a
07-18-2010, 20:32
аз имах един спрей от ейвън за тяло и беше останало малко и сега го напълних със зехтин да ми мирише на хубаво ще видим какво ще стани

rozovka
07-19-2010, 04:09
олиото на eveline е добро :P
аз го имам и е простоо :-)

taamara
07-19-2010, 08:11
аз имах един спрей от ейвън за тяло и беше останало малко и сега го напълних със зехтин да ми мирише на хубаво ще видим какво ще стани
Сподели после - първи впечатления:)) че и аз съм решила съз зехтин да се "пържа"

iiordanova
07-19-2010, 09:39
Аз съм хванала супер тен , ама искам още. 8-)
3 дни бях на басейн в планината , от сутрин до вечер там. Естествено не съм стояла само на шезлонга , влизах и в басейна - напред , назад. Като цяло съм хванала супер тен , без изгаряне и болки.
Мазах се с фактор 20 на Eveline.
Мислех да се мажа и със зехтин , но се отказах .. , защото слънцето в планината се усеща по-силно. Това със зехтина , ако го пробвам ще е на морето.
Сега мисля да си купя олиото на Carroten. Мнения ?

xSANYAx
07-19-2010, 10:27
Аз съм хванала супер тен , ама искам още. 8-)
3 дни бях на басейн в планината , от сутрин до вечер там. Естествено не съм стояла само на шезлонга , влизах и в басейна - напред , назад. Като цяло съм хванала супер тен , без изгаряне и болки.
Мазах се с фактор 20 на Eveline.
Мислех да се мажа и със зехтин , но се отказах .. , защото слънцето в планината се усеща по-силно. Това със зехтина , ако го пробвам ще е на морето.
Сега мисля да си купя олиото на Carroten. Мнения ?

Супер.Поздравления! хехе :) Иначе за олиото аз си купих за бързо почерняване и половин час и вече съм леко по-тъмна.Супер е,много съм доволна! :)

Diiddy
07-19-2010, 10:41
Днес си взех такова чудо: http://prikachi.com/files/1031821f.jpg Ускорител за тен. Някой да го е използвал?

maimunche1
07-19-2010, 10:50
Как ще се мажете само със зехтин..напоследък толкова са зачестили случаите на рак на кожата, което трябва да ви подсказва, че трябва да използвате защите фактор, дори когато вече имате желания тен...

taamara
07-19-2010, 13:27
^ Е, все пак и фактор трябва да се слага отдолу..преди олито за тен или зехтина..
Пък и наскоро в "На кафе" говориха, че няма 100% защита срещу рака на кожата..трябва да се избягват часовете, в които Слънцето е най-силно.

anonymous708973
07-19-2010, 14:49
Момичета, аз още не съм ходила на истински плаж (на басейн също), та да попитам мога ли да си взема на Каротен олиото - 10-ти фактор, примерно. Няма опасност да изгоря зверски, нали?
Ще избягвам слънцето между 12-4 и мисля да се пека по половин час от двете страни, после във водата час - час и нещо и пак по половин час. Това да ми е цялата програма. Мислите ли, че ще има ефект? :)