PDA

View Full Version : Много тъпо



dAimIk0z
07-12-2010, 18:55
офф става ми нещо през последните няколко дни
бившата ми приятелка ми стана съседка преди месец и се засичаме от време на време,като си казваме само здр и нищо повече
но напоследък постоянно си мисля за нея,не излиза от главата ми
бяхме заедно преди почти година,ходихме два месеца
сега започвам някак си без да искам,да се сещам за периода,в който бяхме заедно
как се радвах,че толкова много я харесвах
сещам се за прегръдките,целувките,прек араните дни заедно
и това май кара чувствата ми към сегашната ми приятелка да изстиват все повече и повече,то е ясно,че вече сме пред раздяла
но как да преодолея бившатаа
тя си има приятел от няколко месеца и почти живеят заедно
два-три месеца,след като скъсахме аз все още мислех за нея и тя разбра това и питаше един общ приятел постоянно какво правя,как съм,да ми прати целувки и такива глупости
и точно,когато всичко утихна,започнах непрестанно да мисля за нея
незнам и аз защо написах това,ако не искате,не го четете
ама просто имах нужда да споделя на някой,защото ако кажа това на приятелите ми,ще ме убият
и мерси,че прочетохте тази простотия...

zapi
07-12-2010, 18:58
Гледай си приятелката. Излизай по-често с нея и така няма да мислиш мн мн за бившата ;). Успех!

VinDiesel
07-12-2010, 19:02
А да си се държал гадно с нея, да не си показал истинската си същност и доброта?Защото понякога,това ни гризе отвътре и мислим за този човек,но когато пак се стигне до нещо със същия,всичко истива и става 1 голям буламач в главата ти...

dAimIk0z
07-12-2010, 19:14
ми нее
даже се бяхме разделили заради нея
тя беше виновна
офф

umri
07-12-2010, 19:19
Бивша един път, бивша завинаги. Забрави я, ако ти се живее.

VinDiesel
07-12-2010, 19:32
Игнорирвай я и т'ва е.Това че тя минава по една улица,незначи че ти нетрябва да минаваш.Гледай си кефа,това е моментно чувство :)

GossipGirl89
07-12-2010, 19:39
То май повечето сме минавали през тоя период, когато скъсаш с някого, не го виждаш дълго време и накрая като го видиш почваш да си спомняш и да си мислиш... но е моментно :) Ще ти мине предполагам... Ако си харесваш сегашната приятелка гледай да не я загубиш, че накрая ще останеш сам

justonegirlwithonehope
07-12-2010, 20:11
Лично аз не се връщам там, от където съм минала и не се е получило, та дори и вината да е била в мен.Все пак ти си знаеш, но според мен е по-добре да си гледаш приятелката и да се опиташ да игнорираш мисълта за бившата.Ако пък нещата със сегашната не вървят, ги заеби и двете и само напреде.Няма смисъл да гледаш назад. :)

dAimIk0z
07-12-2010, 20:38
доста си крейзи :lol:

нещо искаш да кажеш ли ???