PDA

View Full Version : Тривитаминол.



jFoxx
07-12-2010, 19:15
Знаам, че има много такива други теми, но исках да ви попитам, когато тръгна да си слагам тривитаминола трябва ли да го слагам с ръкавици? И ако ми попадне в/у кожата нещо може ли да стане?

titinkaa
07-12-2010, 19:17
Аз го слагам с голи ръце,а не с ръкавици и нищо ми няма на ръцете.А по принцип на мен като ми капне на лицето и веднага го бърша,щото може да ми излезнат мъхчета или косми от него,все пак е за нова коса и има вероятност да изникнат косми.

nymphadora
07-12-2010, 19:17
Еми като знаеш,че има много такива теми защо пак пишеш?!

Все пак ще ти отговоря-НИЩО НЯМА ДА ТИ СТАНЕ.
Лека вечер :)

LovelyGirl
07-12-2010, 19:47
И аз го слагам без ръкавици и няма поблем. Досега и не ми се е случвало да се накапя де.

MaLkaTa_LaDy
07-12-2010, 20:02
Някой може ли да ми каже къде се продава. И горе-долу колко струва. Чух много положителни отзви...

zoreto
07-12-2010, 20:09
Някой може ли да ми каже къде се продава. И горе-долу колко струва. Чух много положителни отзви...
ветеринарни аптеки моя струваше 6.40 и аз съм доволна от него,като ме подстригва фризьорката и вика : "леле колко нови 'бебета' косъмчета имаш"

viksit0y
07-12-2010, 20:17
И аз го слагам без ръкавици и няма поблем. Досега и не ми се е случвало да се накапя де.

LovelyGirl
07-12-2010, 20:22
Моят беше 7лв. А вие с какво точно го смесвате? Аз слагам яйце и оцет само.

fUcKsMiLe
07-12-2010, 20:41
Я кажете малко по подробно за това нещо .. аз мисля да си взема в близките няколко седмици .. :) Ако може някой да ми обясни по подробно на ЛС ако не му се драска тук :)

zoreto
07-12-2010, 20:50
аз си ги ползвам чист .Нанасям в/у косата и я разресвам да се разпредели хубаво и седя така 2 часа или повече /понякога спя така и после си се изкъпвам и става супер

art
07-12-2010, 21:11
Аз го използвам през месец. Не съм кой знае колко доволна. Смесвам го с яйце и ракия. Не слагам ръкавици. Аз си го взимам за 7лв.

ira90
07-12-2010, 21:58
аз си ги ползвам чист .Нанасям в/у косата и я разресвам да се разпредели хубаво и седя така 2 часа или повече /понякога спя така и после си се изкъпвам и става супер

Да и аз така, слагам си една шапка за баня на главата една хавлия от горе и преспивам , на сутринта измивам и косата ми ства божественаа :grin: :grin:

rozovka
07-13-2010, 04:26
Еми като знаеш,че има много такива теми защо пак пишеш?!

Все пак ще ти отговоря-НИЩО НЯМА ДА ТИ СТАНЕ.
Лека вечер :)

++ :D

JCoutureJunkie
07-13-2010, 07:47
Аз с тривитаминол си ИЗРАСТВАМ коса там,където нямам.Имам предвид,наследила съм челото на майка ми и нямам много коса там по принцип.Преди година и половина някъде започнах да използвам тривитаминол + хининова вода + бадемово масло и реултата е мн добър(като се има в предвид,че повече от 6 месеца не си третирах косата с тези неща въобще).Идеята е,че имаме малки,почти невидими косъмчета по цялото тяло,аз просто ги карам да започнат да растат (пиша го,защото една приятелка мислеше,че по някакъв начин си "присаждам" коса)
Та сега към темата:С това по-горе исках да покажакакво ще стане,ако ти падне на кожата тривитаминол,то така или иначе като си го втриваш в корените ефекта е същия.Но не мисли,че падне ли малко в/у кожата,на другия ден вече ще има няколко санта коса.Това става бавно и трудно,тъй че и да попадне от тривитаминола случайно по кожата,няма страшно

shmyshi
07-13-2010, 11:03
а горе долy едно шишенце от 100ml за колко време ви стига ? като се има напредвид мазане 2 пъти в седмицата :?
мс предварително :)

KeshaWoodx33
07-13-2010, 11:08
Аз в скоро време ще ходя да си го взимам (първо трябва да намеря къде е тая аптека ;dd) знам мн. хубава маска с АДЗЕ...
Само може ли да питам на суха или влажна коса трябва ?

diksi
07-13-2010, 11:16
Да, аз също реших, че ще пускам коса до кръста и фризьорката ми каза - Тривитаминол. Използва се например за овцете да имат повече вълна, та стимулира растежа и най - вече се забелязва по ``бебетата`` малките косъмчета. На мен ми стана супер смешно и си викам ``ооо боже как ще се мажа с продукти за добитак :lol: ``, но сега виждам, че вие сте доволни та искам да ви попитам :

- Купувам си шишенцето, с какво да го смесвам и какво количество да слагам на косата си?
- Колко време да седя?
- Колко пъти да си слагам, без да прекаля?
- Само в корените или по цялата коса?
- И някой, който го е ползвал, ще ми каже ли точно какъв е резултата?

JCoutureJunkie
07-13-2010, 11:24
diksi аз лично писах за резултата на предишната страница.Иначе също така си го мажа по косата,не съм забелязвала да расте кой знае колко по-бързо,но определено ми я прави много мека и съм забелязвала,че някак си не цъфти толкова.Слагам тривитаминол отделно от всичко останало - не правя маска(защото ме мързи).Изливам г/д 2-3 супени лъжици общо,а косата ми е мн дълга,доста под гърдите.Седя около 2 часа и изплаквам.Косата ми е мазна(заради пуберИтета :) ),но не ми се омазнява повече от тривитаминола,а аз бая хубаво мажа както и по целия косъм,така и корените.
Дано съм била полезна

diksi
07-13-2010, 11:29
Мерси :) Та значи страх ме е да не прекаля... Да видим, ако го слагам по цялата коса чист тривитаминол стоя 2-3 часа и изплаквам веднъж седмично, добре ли е ?

JCoutureJunkie
07-13-2010, 11:56
Мисля,че е добре.Чувала съм,че не е хубаво да използваш тривитаминол повече от 2 - 3 пъти в седмицата.

jFoxx
07-13-2010, 12:02
И един доста тъп въпрос - как се отваря шишенцето?!! ;д;д

zoreto
07-13-2010, 12:06
^ aко е с желязна капачка е не капачка точно,но с железен кант отстрани а в средата е гумено,аз със нож внимателно 'срязах' това желязното и то си остана само с гумената тапичка :)

jFoxx
07-13-2010, 12:13
Аха, да отворих го : )) Мерси много :)

zoreto
07-13-2010, 12:25
Аха, да отворих го : )) Мерси много :)

няма защо :)

diksi
07-13-2010, 15:33
Купих си го, и продавачката ми каза, да го смесвам да правя маска, понеже трудно се отмива..Ще се поровя в нета и ако намеря нещо ще постна.

KeshaWoodx33
07-13-2010, 15:54
аз знам маска < 33
супер ефикастната е..
мен така ме беше страх да я пробвам ,заради алкохола...ама добре,че се престраших .. Косата става просто ЖЕСТОКА...

2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. мас - обезсолена или зехтин
1 суп.л. ракия или спирт
1 суп.л. оцет
2-3 капки газ - няма проблем за изрусените понеже 2-3 капки няма да окажат влияние.
1 жълтък, мед или кисело мляко

diksi
07-13-2010, 16:03
И аз сега тази намерих, утре ще я пробвам ;)

987654
07-13-2010, 16:15
На мен от тоя тривитаминил косата ми ставаше на слама,затова се и отказах от домашните маски, 1000 пъти по-бързи и хубави резултати постигам с малко по-качествени продукти.
Някой да е използвал това:

http://imgla11.strawberrynet.com/images/products/09193900744.jpg

В един друг форум едно момиче беше сложило снимка,разликата преди-след за 4-5 месеца,и ефекта беше зашеметяващ,но все пак да попитам.Още не съм събрала парите за него,но като си го купя ако няма отзиви аз ще споделя. :-D

Demetriq
07-26-2010, 21:19
И аз от една приятелка чух за него, но искам да попитам два въпроса/който иска да ми отговори .Може и ЛС/
1. Наистина ли не вреди на косата?Искам да го използвам ,но ме е страх.
2.Може ли да се ползва всеки месец/или при всяко къпане/ и задължително ли трябва да се смесва с нещо?

Nadunda
07-27-2010, 07:41
Само с тривитаминол не знам как се мажете , защото той е мастно разтворим ... :o

987654
07-27-2010, 08:40
Само с тривитаминол не знам как се мажете , защото той е мастно разтворим ... :o Ей, разбрали-недоразбрали...витамин А, който се съдържа в 3витаминола е мастноразтворим.

iwonka
07-27-2010, 10:58
Ейй хора заинтигувахте ме аз преди с тая хининова вода нищо не направих..Та искам да ви питам за няква маска с тва чудо, но моля в нея да няма газ, бензин, нафта и такива продукти ;дд и да ви питам г/д при вас за 1 месец колко ви е пораснала косата?