PDA

View Full Version : Европейска Програма за Подпомагане на Индивидуалния Туризъм



gia_sena_mono
07-12-2010, 20:47
Някой от вас получавал ли е по e-mail-а си подобна програма? http://www.eppit.eu/welcome.html
Приятел получи такава "награда" и мисля,че е или измама има уловка.
Четейки из форумите, открих,че уловката е в това,чв нощувката е безплатна,а храната (задължителна е) колкото нощувката.Освен това получаваш някакъв сертификат с чека (колко тъпо прозвуча?!?) и заплщаш за доставката около 27лв.
Мнения,оплаквания по въпроса...

bluegirlfan
07-13-2010, 11:31
Днес получих същото писмо. Стори ми се странно, най-малкото защото не съм се записвала за никаква програма или томбола. Та разрових се из Гугъл и вижте какво намерих:

ekipnews.bg/news/bulgaria/prestypnost/turoperator_mami_klienti_s_bezplatni_pochivki_osig ureni_ot_falshiva_evropejska_programa/82162/?page=3

SemperArdens
07-13-2010, 11:40
Фактът, че не сте взимали участие в каквито и да е игри, трябва да е достатъчно показателен, че тва е измама.

gia_sena_mono
07-13-2010, 12:36
bluegirlfan, благодаря за материала.

TheLittleAngel
07-13-2010, 14:45
И аз получих такъв и-мейл. Още при прочитането му, се усъмних, защото няма адрес или телефон за връзка, само сайт. Поразрових се в интернет и почетох много мнения. Оказва се, че единствено нощувката е "безплатна", а всичко друго си го плащаш. Както по-горе споменаха, храната задължително се плаща, а цените са космически. Другото интересно нещо е, че след регистрация на кода дните стават от 3 на 7! Има и още, и още...
Не смятам да се забърквам в това и съветвам всички, които са получили такъв и-мейл да не го правят!