PDA

View Full Version : Не го измих .. ???



And1go
07-13-2010, 04:28
Значи правих секс свърших навън .. после си обух гащите почивахме си след това тя ми направи свирка и пак правихме секс ..според вас има ли риск .. защото по главичката нямаше сперма а и мисля че се отрила в белиото ми и а и тя го лапа и своебразно го е измила а и мина около половин час .. чакам и вашето мнение има ли няква опасност ..

pitbullxx
07-13-2010, 04:52
Според мен няма голям риск все пак ... спермазоидите живеят около 1 минута в околната среда.Пък и тя го е лапала.Незнам не мога да гадая. 8-) Да си направи тест ако това ще те успокой. :)

Ето ти една подобна тема ,като твоята прочети я .. може да ти бъде полезна. :) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=1711&postdays=0&postorder=asc&start=15 малко е старичка темата. :-D

And1go
07-13-2010, 04:59
да само че между първи и втория акт имаше пауза от около 15-20 мин :)

pitbullxx
07-13-2010, 05:01
Може да е останала сперма в каналчето на пениса ,но ако си се изпикал няма проблем. :)

Nadelina
07-13-2010, 07:41
Не само в спермата има сперматозоиди, а и предеакулационната течност, особено след първия път. Мисълта ми е, че ако случайно е станало нещо, няма да е от сперма останала по гащите ти, а от предеакулационната течност.

dimitar_ak
07-13-2010, 08:19
Играете си с огъня. Риска при повторен акт без презерватив е голям.

Sofff
07-13-2010, 09:11
Щом ти е правила свирка не ... спокойно няма й нищо (;

BiGBaDWolF
07-13-2010, 09:12
Нема риск...Ама фанете се миите бе вие идиоти ли сте ... Гадно е така ..

YouAteMyHeart
07-13-2010, 09:15
Не само в спермата има сперматозоиди, а и предеакулационната течност, особено след първия път. Мисълта ми е, че ако случайно е станало нещо, няма да е от сперма останала по гащите ти, а от предеакулационната течност.

+++ Запомнете го тва!И в Предеякулационната течнос е възможно да има сперматозоиди!

100 пъти е писано в други теми,но няма кои да чете.. :?

KumchoValcho
07-13-2010, 09:43
Според мен няма голям риск все пак ... спермазоидите живеят около 1 минута в околната среда. не е вярно

И да, има вероятност и то много голяма.

Образовайте се малко бее, девствен съм и пак знам повече от вас, егати

ozzy
07-13-2010, 11:03
Нема риск...Ама фанете се миите бе вие идиоти ли сте ... Гадно е така ..

хахахах нали +1

Princessani
07-13-2010, 12:14
Значи правих секс свърших навън .. после си обух гащите почивахме си след това тя ми направи свирка и пак правихме секс ..според вас има ли риск .. защото по главичката нямаше сперма а и мисля че се отрила в белиото ми и а и тя го лапа и своебразно го е измила а и мина около половин час .. чакам и вашето мнение има ли няква опасност .. няма риск

WhiteOneBG
07-13-2010, 12:34
Според мен няма голям риск все пак ... спермазоидите живеят около 1 минута в околната среда.Пък и тя го е лапала.Незнам не мога да гадая. 8-) Да си направи тест ако това ще те успокой. :)

Ето ти една подобна тема ,като твоята прочети я .. може да ти бъде полезна. :) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=1711&postdays=0&postorder=asc&start=15 малко е старичка темата. :-D

7 секунди да сме точни :)
В алкална среда 3 :)
Успех.
Ест че няма риск ... глупави въпроси!
И не МОГА да разбера ЗАЩП КАТ НЕ ЗНАЕТЕ КАК БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ ГО ПРАВИТЕ ...ЧАКАЙТЕ ДОКЪТ ВИ Е ОТКРАКА НЯКОЯ КАКА/БАТКО ... , щот следващата тема можеше да е - къде да направи аборт :X

ShiTmARMALADE
07-13-2010, 12:43
кво се филмирате в предeякулация течност няма достатъчно сперматозоиди за да разрушат стената на яицеклетката то ако ставаше от 10 нямаше да се пускат по xиляди на всяка eякулация :D :D :D

NevermoreDev
07-13-2010, 13:23
Има риск.. Точно това ни убесни даскалката....

elc
07-13-2010, 17:33
естествено ,че може да има нещо ! :shock: Лол хора .. образовайте се малко !! :( :(

tnp123
07-13-2010, 18:54
кво се филмирате в предeякулация течност няма достатъчно сперматозоиди за да разрушат стената на яицеклетката то ако ставаше от 10 нямаше да се пускат по xиляди на всяка eякулация :D :D :D

А може би е само подробност че едно бяло човече опложда клетката?

ShiTmARMALADE
07-13-2010, 19:20
еми ако бяxте внимавали повече в час по биология щяxте да знаете че сам един сперматозоид не може да направи нищо тъи като не може да премине стената на яицеклетката за това са нужни няколко xиляди за да могат да разградят тази стена с ензима които се намира на върxа на главичката им в меxурче наречено акрозома така че както казаx не случаино изхвърляме xиляди природата го е измислила

Muddled
07-13-2010, 20:05
естестествено, че има риск :shock: !

Rebus
07-13-2010, 20:31
еми ако бяxте внимавали повече в час по биология щяxте да знаете че сам един сперматозоид не може да направи нищо тъи като не може да премине стената на яицеклетката за това са нужни няколко xиляди за да могат да разградят тази стена с ензима които се намира на върxа на главичката им в меxурче наречено акрозома така че както казаx не случаино изхвърляме xиляди природата го е измислила

За протичане на оплождането е необходим точно 1 сперматозоид - най-активният от всички!Когато главичката на сперматозоида се срещне с външната обвивка на яйцеклетката, акрозомата се пука и освобождава ензим, който разрушава обвивката в мястото на контакта.Протича акрозомна реакция.В резултат на това яйцеклетката отделя вещества,които блокират достъпа на другите сперматозоиди до нея.

И странно,големи капацитети сте повечето...чета и гледам колко кухи парчета има.А ми обяснете как няма вероятност да стане гаф при описаната ситуация??Дори и при измиване , и изпикаване има вероятност да останат сперматозоиди по каналчето.Те презервативите не гарантират 100% сигурност,а какво остана 2 пъти секс без кондом!Мислете малко..

PoRcHeTaTa1
07-13-2010, 22:56
т.6
амк933

IRule
07-14-2010, 07:39
Няма риск,стига се филмирай!

Bounce that ass up, т.е. май да. :D

SunnyBunny
07-14-2010, 08:15
Ами не знам, една приятелка преди време ми разказа за 2ма нейни познати, които винаги така си правят секс на доверие и нищо им няма, така че не се притеснявай предварително. Все пак мисля, че приятелката ти трябва да вземе Ескапел за всеки случай и повече не си правете такива експерименти, защото най-малкото, всеки път ще откачате от притеснение дали нещо не е станало. То аз с презерватив откачам, защото веднъж ми се е случвало да стане гаф, пък без е немислимо, а на всичкото отгоре на приятелката ти може да и тръгнат и течения заради различията в бактериалната ви среда и са доста упорити.
Късмет, дано нищо няма.

amk933
07-14-2010, 08:48
Рискът не е голям, но вземете се мийте след секс, не е вредно и водата не хапе. :?

Офф: Искам да споделя, че съм потресен от хорското невежество и глупост. Спермата живеела 3-7 секунди. :lol: 1 минута? :razz: Вие анатомия/ биология да сте учили? Спермата живее дотогава докота семенната течност има необходимата влажност. В момента, в който семенната течност изгуби голяма част от водното си съдържание сперматозоидите умират. В жената живее около седмица. Извън нея от няколко минути (в/ъ плат и материи, които попиват) до 6 часа (при висока влажност на въздуха и кожа, целуфан, метал, етц)...к'ви секунди, к'ви пет ле'а? http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

DENKAZ
07-14-2010, 19:07
Вижте сега, както виждате имам рег от 1-2 месеца, но влязох в доста теми и разгледах доста въпроси и ето до какво заключение стигам:
След като някой/я има някакъв проблем, а въпроса не е толкова сериозен, веднага почвате с думите: образовайте се малко,прост въпрос и т.н..... Ами не всички са толкова образовани и затова питат вас отговорете веднъж както трябва.

Emilen
07-14-2010, 19:25
Ето един конкретен отговор: Риск има. Не е голям като процент, но съществува. Всички доводи срещу този факт мога да оборя с МНОГО примери на бременни момичета, практикували "безопасен" секс без презерватив.
Колкото до стеснения кръг от "познати", които го правили не знам колко пъти и как, ще кажа, че всичко е доста индивидуално. Лошото е, че когато става въпрос за вероятност, всичко различно от 100% е потенциално търсене на проблем.

ladykeisy
07-14-2010, 19:37
По принцип риск има, но не е много голям и вероятността е 1/1000. Следващия път вземи се измий, неприятно е да духаш на ферментирала сперма, постави се на нейно място.Гнусно е...

FancyGirl
07-14-2010, 22:58
Тя изобщо била ли е в овулация ? Ила там някъде ?

ShiTmARMALADE
07-15-2010, 11:50
еми ако бяxте внимавали повече в час по биология щяxте да знаете че сам един сперматозоид не може да направи нищо тъи като не може да премине стената на яицеклетката за това са нужни няколко xиляди за да могат да разградят тази стена с ензима които се намира на върxа на главичката им в меxурче наречено акрозома така че както казаx не случаино изхвърляме xиляди природата го е измислила

За протичане на оплождането е необходим точно 1 сперматозоид - най-активният от всички!Когато главичката на сперматозоида се срещне с външната обвивка на яйцеклетката, акрозомата се пука и освобождава ензим, който разрушава обвивката в мястото на контакта.Протича акрозомна реакция.В резултат на това яйцеклетката отделя вещества,които блокират достъпа на другите сперматозоиди до нея.

И странно,големи капацитети сте повечето...чета и гледам колко кухи парчета има.А ми обяснете как няма вероятност да стане гаф при описаната ситуация??Дори и при измиване , и изпикаване има вероятност да останат сперматозоиди по каналчето.Те презервативите не гарантират 100% сигурност,а какво остана 2 пъти секс без кондом!Мислете малко..

Оплождане (на латински: Fecundatio), се нарича процесът, при който в яйцеклетката прониква сперматозоид. Започва да се формира нов индивид, това е началото на бременността. Зачеването е сложен процес. В месечния цикъл на жената, единствено по време на овулацията може да се осъществи зачеването. А овулацията е много кратък период от време. Шансът на жената да зачене се свежда в рамките на 12 - 24 часа.

Не винаги обаче нещата са толкова прости. За да се осъществи зачеването са нужни:

– годна яйцеклетка

– качествен сперамтозиод

– точното време

Понякога сперматозоидите не пристигат навреме до яйцеклетката, не преживяват достатъчно, нямат нужната концентрация. Далеч не е вярно твърдението, че един сперматозоид е достатъчен, защото в естествени условия са нужни милиони сперматозоиди, които помагат на този "един", като атакуват този комплекс и самата яйцеклетка, за да я "предразположат" да поеме сперматозоида".

не ме караи да вадя дебелите учебници и да ти цитирам точно как става

Neopitom3na
07-15-2010, 12:03
Абе хора защо не се миете бе? :?
по темата.. предполагам, че не е станал някой гаф, но все пак да си направи тест