PDA

View Full Version : Косата лятото



BlackkStar
07-13-2010, 07:40
Тъй като въобще не помня как съм се справяла миналата година пускам тема да ви попитам лятото като сте на море как се грижите за косата си? Защото предполагам всеки ден ще ми се налага да я мия и трябва ли да си взема някакъв по-специален шампоан?

ValLoveYa
07-13-2010, 10:12
Когато бях на море си миех косата с шампоан на Палмолив с маслина и ходех постоянно с вързана коса :-D

Callisto
07-13-2010, 10:22
Изплаквах я всеки ден, колкото да не е солена и я миех през ден с шампоан. Иначето си я оставям да си живее на воля пусната и къдравичка. :D Пончкога, ако ми е жега я прихващам с шнола.

Molzinka
07-13-2010, 10:26
Изплаквах я всеки ден, колкото да не е солена и я миех през ден с шампоан. Иначето си я оставям да си живее на воля пусната и къдравичка. :D Пончкога, ако ми е жега я прихващам с шнола.

абе то и аз така правя сега, обаче косата ми направо стана ужасна и не може да се сресва. Мия си я с Гарниер с олио от авокадо и масло шея. Май трябваше да си взема и някакъв балсам. :(

ecstazy
07-13-2010, 10:29
Хъмм аз като съм на море си я мия всеки ден с шампоана, с който се мия и тук, в София. Не ми се отразява на косата, нито ми е по-мазна, нито по-изтощена. След като си я измия с шампоан си я оставям пусната да се суши сама и винаги си я нося пусната. Не ми е жега. Случва се и понякога с балсам да я изплакна, но по-рядко.

vagarious
07-13-2010, 15:20
Оо аз пък си ходех вързана и за 10 дена, точно 1 път ми се намокри косата в морето.Вардех си я много, за да не ми се налага да я мия нон-стоп, а бях и руса и щеше да се скапе още повече.Иначе си я миех нормално - през 2 дена с шампоан и балсам и така..No problemo. 8-)

diksi
07-13-2010, 15:29
Ами не винаги я къпех със шампоан..
Ето ти една статия :)
http://prikachi.com/images/257/2321257y.jpg

LuniChkaa
07-13-2010, 16:49
Съжалявам че тука ще попитам, но не искам да правя нова тема. Та loreal hot liss мога ли да го използвам и без да си изправям косата, само за блязак и заглаждане на косъма 8-) :-o

ledenakrasota
07-13-2010, 16:51
И аз съм така! Миналата година я миех всеки ден,та чак ми писна,но това е от уморат от водата.

Най-големият ми проблем е,че косата ми не може да седи с щипка.Все се изхлузва :shock: А начина да е прибрана е само вързана 8-)

CuteBaby
07-13-2010, 17:15
Когато съм на море си я мия всеки ден с шампоан,защото иначе си я чувствам мръсна.Може би ще е да си купиш шампоан,който повече подхранва,за да не ти се изсушава допълнително косата. :)

j_adore2
07-13-2010, 17:27
Миналата година колкото и да си я пазех във водата все се намираше кой да скочи върху мен,да ме напръска и т.н и се налагаше да я мия всеки ден с шампоан и за да не се изтощи използвах по - често бебешки и след това балсам,че стои като слама.А пък през ден-2 си я миех си нормален шампоан.То не че това много я щади,защото всяка вечер се почваха контенията за дискотека - изправяне,къдрене,но няма как :)

ExplosionsInTheSky
07-14-2010, 15:38
На морето я изплаквах всеки ден, а през ден с шампоан. Обаче тогава след като я измия и ставаше ужасна за ресане. За тази година съм предвидила да си взема едно спрейче на Gliss :) А иначе я държа почти постоянно вързана и изглеждам ужасно :(

Raffine
07-14-2010, 15:52
Аз всеки ден я мия като съм на морето и затова си взех шампоан за ежедневна грижа.Иваче в нас си правя маска със стоплен зехтин,мия я и й слагам отгоре кристали,ама бая ше се озоря тва всеки ден на морето :D