PDA

View Full Version : Не ще да се изтрие!!!!??????????



ritobis
07-13-2010, 11:06
Значи става въпрос за world racing 2, която инсталирах преди 2 месеца.И реших да я изтрия.Трих и всичките папки от Program files.Обикновено така правя, а не от Контролен панел защото ме мързи но досега не се беше случвало това.Един път просто видях че още го има в контр. панел и като кликна да го премахна ми излиза това. http://prikachi.com/images/145/2320145t.jpg После си изтеглих играта и като си я инсталирах ми пише че не е достъпен мрежов ресурс.правих и хаш проверка но нямаше нищо.Ако някой се сети откакво може да е проблема моля да пише[/url] ](*,) ](*,)

DarkAngelOfHope
07-13-2010, 11:44
смъкни си програмата your uninstaller и виж в нея дали ще ти се покаже играта ... може да е останало нещо от нея в регистрите. Ако е останало дай fix и програмата автоматично ще изтрие останалите файлове ... ако не ги изтрие след fix-а ... дай uninstall през програмата или delete пак от там и трябва да ги махне :)

свали си последната версия от замундата :)

Tempest
07-13-2010, 11:53
Значи става въпрос за world racing 2, която инсталирах преди 2 месеца.И реших да я изтрия.Трих и всичките папки от Program files.Обикновено така правя, а не от Контролен панел защото ме мързи но досега не се беше случвало това.Един път просто видях че още го има в контр. панел и като кликна да го премахна ми излиза това. http://prikachi.com/images/145/2320145t.jpg После си изтеглих играта и като си я инсталирах ми пише че не е достъпен мрежов ресурс.правих и хаш проверка но нямаше нищо.Ако някой се сети откакво може да е проблема моля да пише ](*,) ](*,)

ъм.. да се научиш да не триеш игрите с Shift+Del :) и дори да си трил игри преди пак по същия начин, не триеш изцяло играта.. остават си регистрите..

doomkillerr
07-13-2010, 12:00
ъм.. да се научиш да не триеш игрите с Shift+Del :) и дори да си трил игри преди пак по същия начин, не триеш изцяло играта.. остават си регистрите..

Точно така! И после "ама защо Win-а се бъгяса?!?" или "тая игра не мога да я инсталирам отново" 8)

ritobis
07-13-2010, 12:05
Благодаря за отговорите