PDA

View Full Version : Объркана :х



TheSunshine01
07-13-2010, 10:46
Здравейте ..
Ходя с 1 момче, (той е на 17 аз на 15) от 9 месеца, обичам го адцки много но мисля че не става да сме заедно повече ..
Миналото лято докато бях в България (аз не уча там) се запознахме, всичко беше хубаво .. той, държанието му, характера а и е толкова забавен.. т.н. Илизахме, бяхме постоянно заедно.. аз оставах у тях, той у нас и всичко беше перфектно тъй като наще въобще не се прибраха с мен..
Но истината е че след като си тръгнах т'ва беше Август всичко се промени, немога да съм с някой от толкова голямо ръстояние :)
Сега съм в България, видяхме се уж сме заедно но не искам да съм с него поръди простата причина че имам чувството че вече не го познавам така добре.. С течение на времето аз се промених, не съм същата като миналата година може би и той се е променил.. незнам просто какво да правя ! :-o
Как да скъсам с него? Какво да му кажа? А и знам че ще си помисли че имам друг .. а не е така!
Съвети?

Whoopdedoo
07-13-2010, 10:49
Oт къде си?
Ако имаш късмет и си откъдето съм аз може да те утеша, ахах

Иначе по темата- кажи му просто, че тия чувства, които са били в началото са закърнели вече и че искаш да скъсате, щото не можеш да поддържаш връзка от разстояние (както казваш) и така.

TheSunshine01
07-13-2010, 11:00
Бургас :-D

Ако беше така лесно да съм му го казала вече, не мислиш ли?

Whoopdedoo
07-13-2010, 11:10
Имах предвид къде учиш, нали казваш, че не е в България.

Що да не е лесно... преди съм зарязвал момиче с думите "писна ми от теб". Кво по-лесно от твоето? :D

TheSunshine01
07-13-2010, 11:33
Имах предвид къде учиш, нали казваш, че не е в България.

Що да не е лесно... преди съм зарязвал момиче с думите "писна ми от теб". Кво по-лесно от твоето? :D


Portugal :) Не е така, аз имам чуства към него .. просто от растояние не става

Whoopdedoo
07-13-2010, 11:44
нямаш късмет :-D
Еми, "от разстояние не става" тва му кажи. xD

didi0804
07-13-2010, 13:04
Кажи му това, което написа тук

soul1199
07-13-2010, 14:56
кажи му`съжелявам,но не мога повече да се измъвам така,искам да продължа напред,без теб`

ginny
07-13-2010, 15:01
Казваш му как се чувстваш, че имаш чувства към него, но връзката от разтояние не е добра за теб .Все някак ще се оправите - заедно или не .Късмет!

VinDiesel
07-13-2010, 15:11
Кажи му,че разтоянието ти е проблем,че не можеш повече така и толкова.Каквито и филми да му вкарваш,той ще го приеме по начина удобен за него.

iiordanova
07-13-2010, 15:43
Kажи му това , което каза и на нас!
Кажи му го направо , без намеци и заобикалки.
Сигурно и той е усетил ,че нещата не вървят .. ще се съгласи с теб. : ))
Ако е разбрано момче , няма да има караници и ще си останете приятели.

kradinero
07-13-2010, 19:58
Бургас :-D

Ако беше така лесно да съм му го казала вече, не мислиш ли?



Ухууу съгражданка :D


П.Т. Еми кажи му, че не искаш връзка от разстояние и че ти е трудно.. Чувствата не са същите и така.. :)

TheSunshine01
07-15-2010, 10:45
Бургас :-D

Ако беше така лесно да съм му го казала вече, не мислиш ли?



Ухууу съгражданка :D


П.Т. Еми кажи му, че не искаш връзка от разстояние и че ти е трудно.. Чувствата не са същите и така.. :)


Точно т'ва му казвам но не го разбира, снощи му казах че исках да се разделим ии започна да ме моли да не го оставям ..
Каза ми толкова хубави неща но мойто мнение си е същото де просто немога да му го кажа директно някак си :(