PDA

View Full Version : въпросче.. искам да издиря един човек...



stiimop
07-13-2010, 12:27
Така..

Ами преди няколко дни тъкмо се върнах от почивка на моренце ала бала :-P ... та... докато бях в хотела се запознах с доста хора и специално едно момче... чужденец беше, не че има значение...

Проблемът е че се наложи да тръгна по-рано от плануваното и не успях да взема скайп/фейсбук/телефон и т.н. на никого, а имам голямо желание да си пиша с въпросните хора... има ли някакъв начин да ги издиря, по-специално това момче... не им знам трите имена, иначе разполагам с описание на външния вид :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ии мога ли да се обадя до рецепцията на хотела и като цяло те имат ли право да изнасят накаква информация за клиентите си ? И при какви условия ? Общо взето ще има ли някакъв начин да получа поне имената на хората, които са отседнали там в даден период... ?


Сигурно звучи доста странно и смешно, но поне се надявам да не ме нахраните яко за тази тема... ако някой е работил в хотел на рецепция например.. нека обясни ако може за разните там права на лични данни и т.н.

Наистина имам голямо желание да намеря няколко определени човека, ако имате разни идеи как да стане - споделяйте!

Мерси предварително :):):) :-)

Serseri91
07-13-2010, 12:52
В никакви обстоятелства няма да ти дадат информация за тях.Няма как да ги издириш, още повече само с едно описание на външен вид.

shadow4e
07-13-2010, 12:59
Възможно е, ако все още са в хотела да оставиш съобщение за тях с твоя телефонен номер, имейл, скайп и ако те имат желание да те потърсят. Рецепционистите нямат право да ти дадат техните телефони, то оставаше и така да се раздават.

shadow4e
07-13-2010, 13:04
Възможно е, ако все още са в хотела да оставиш съобщение за тях с твоя телефонен номер, имейл, скайп и ако те имат желание да те потърсят. Рецепционистите нямат право да ти дадат техните телефони, то оставаше и така да се раздават.