PDA

View Full Version : На приятеля ми взе да му спада...



make_you_mine
07-13-2010, 14:40
Днес тръгнахме да правим секс и уж всичко беше наред, обаче докато правихме секс взе,че му спадна. Аз не съм опитна в секса и не знам-може и това да има значение,ама ми се стори странно. После ме лиза и тогава не се беше надървил особено. Даже като му го лапнах си беше леко мек и не успяхме да правим секс. Правили сме преди секс и не е било така. Той ми каза,че като му го лапам не усеща почти нищо с главичката си,което е плашещо. Има някаква раничка точно на ореола. Не знам защо се случи така днес,но ми каза,че категорично не е от мен и че го възбуждам. Това да не усеща почти нищо с главичката вече е наистина мн.странно. Какво може да му има? Каза,че не е особено уморен...а за притеснен-надали. Просто се чудя на какво може да се дължи... а уж беше отпуснат максимално..не знам...

VinDiesel
07-13-2010, 15:49
1-Мислил е по някакъв проблем.
2-Не е имал желание за секс.
3-Не си му интересна вече.
4-Може да се е притеснявал от раничката...

Princessani
07-13-2010, 16:06
Днес тръгнахме да правим секс и уж всичко беше наред, обаче докато правихме секс взе,че му спадна. Аз не съм опитна в секса и не знам-може и това да има значение,ама ми се стори странно. После ме лиза и тогава не се беше надървил особено. Даже като му го лапнах си беше леко мек и не успяхме да правим секс. Правили сме преди секс и не е било така. Той ми каза,че като му го лапам не усеща почти нищо с главичката си,което е плашещо. Има някаква раничка точно на ореола. Не знам защо се случи така днес,но ми каза,че категорично не е от мен и че го възбуждам. Това да не усеща почти нищо с главичката вече е наистина мн.странно. Какво може да му има? Каза,че не е особено уморен...а за притеснен-надали. Просто се чудя на какво може да се дължи... а уж беше отпуснат максимално..не знам... най-вероятно се е притеснявал нещо може би заради раничката или не е имал толкова желание за секс,за какво сте заедно ,ако не си говорите за проблемите ? Попитай него тук едва ли някой знае ,а може и да му има нещо щом няма осещане .

make_you_mine
07-13-2010, 17:13
Ами точно,че ние говорихме по този въпрос,даже по-дълго,но като не сме специалисти са само догадки. Той милия се е притеснил много и вече какво ли не му минава през главата. Аз му казах,че може да е на психическа основа и да не се шашка толкова. Гарантира ми,че не е от мен. Може да е от умора-преди това бяхме на плаж. Др.път не се е случвало,ако беше проблем с мен най-малкото щеше да намекне нещо. Досега пак говорихме за това. И аз се чудя,но може би ако му спретна някой стриптийз и се е наспал няма да има тоя проблем. Знам ли,освен ако не му има нещо на самия пенис. Надявам се,че не. Сещате ли се за някакви др. причини ?

make_you_mine
07-13-2010, 18:20
Ние преди това не се бяхме заиграли много-много,а кажи речи направо се почнахме..може и това да е от значение в този случай..

make_you_mine
07-13-2010, 19:56
Няма ли някой да каже нещо ?

OneBoy
07-13-2010, 20:06
МОЖЕ ДА Е БОЛЕН ОТ НЕЩО ИЛИ ПРОСТО НЕ ГО ВЪЗБУЖДАШ

make_you_mine
07-13-2010, 20:12
От какво да е болен ?
Той ми казва,че не е причината в мен и че го възбуждам..(а и от другите пъти съм го разбирала...)
Защо да ме лъже..?
Та какво може да му има ?

GreenFairy
07-13-2010, 20:39
Еми то не може да му се прави секс постоянно... Опитайте да не правите секс няколко дни и след това като го направите ще е запомнящо се... ;)

make_you_mine
07-13-2010, 21:28
Ами ние не го бяхме правили от 9ти..днес е 13ти,не е толкова скоро,като сме го правили,а и той пожела днес ...

FunkyBoy
07-13-2010, 22:07
1-Мислил е по някакъв проблем.
2-Не е имал желание за секс.
3-Не си му интересна вече.
4-Може да се е притеснявал от раничката...
5-може да му е изтръпнал :D

PoRcHeTaTa1
07-13-2010, 22:42
Ами случват се такива работи ... опитаите пак :)

make_you_mine
07-14-2010, 20:29
Аз говорих с него и той ми каза, че просто в последно време няма никакво желание от секс и е явно такъв период и че не е заради мен.
.. пак ми звучи странно,но...сигурно е възможно...