PDA

View Full Version : съвет :S



merinks
07-13-2010, 16:09
Здравейте ! От няколко месеца харесвам едно момче от класа ми и преди една седмица бяхме на екскурзия в чужбина целия клас. Докато бяхме още на даскало постоянно си говорихме и се зарибявахме . Кофтито беше , че се държи по същия начин и с още 2-3 момичета от класа и не мога да разбера дали ме харесва и дали да се надявам на нещо повече ,само че той казал че не ги харесва . През цялата седмица докато бяхме на екскурзия се държеше с мен все едно сме гаджета дори идваше в стаята ми вечер .Всички ми казваха че ме харесва . И така свърши екскурзията и на другия ден му пиша по скайп само че той не ми отговаря . Същото и на другия ден . Реших повече да не му пиша и сега съм адски учудена защо се държи така след тези дни които бяхме заедно. Ако имате някакъв съвет или отговор ,моля пишете .

SmilezZz
07-13-2010, 16:30
Ние не можем да ти кажем дали те харесва или не..Това можеш само ти да разбереш..
ОТ държанието му личи,че е имал някакви симпатии към теб (или поне така предполагам),но и на представа нямам защо не ти пише..
Но ако не те харесва - просто продължи напред..А не се затваряй в себе си..Той няма да е единствения в живота ти

Giggle
07-13-2010, 16:35
Странни същества са мъжете, много трудно разбираш каво наиистина искаат :) Предполагам, че времето ще покаже дали наистина има нещо към теб. :)

tnp123
07-13-2010, 18:16
Мъжът е същество, което обича да се подсигурява.:D Предполагам че е пробвал 3-4, пък ако някоя "клъвне", другите биват отрязани. Може така да е станало.
Може да му звъннеш, и бъди по настоятелна, ами ако него го няма на скайпа? А просто си го е оставил включен?

Има нещо към теб, но тепърва ще се разбере колко дълбоко е.

LipSy
07-13-2010, 20:45
Ами ти от толкова време виждаш, че той идва при тебе, закача те и т.н. Ами просто го попитай. Знаеш отговорите - или да или не. Питай го все някога ще трябва да се осмелиш! :) УСПЕХ! :) :) :P