PDA

View Full Version : Кой характер ви допада в едно момче .. кой черти ..



SuN15
07-13-2010, 16:33
Темата е за момичетата , искам да разбера кой черти в характера на момчето им допадат най-много :)

Paramour
07-13-2010, 19:32
Амиии момчето трябва да е:
забавно
честно
да се държи яко, а не да ме дразни или да се прави на шут
умно

...ииии това е за характера(май) :) 8-) 8-)

п.п. Пише се коИ черти 8-)

ameli
07-13-2010, 19:35
1. Чувство за хумор, но в определени граници :P
2. Да не е перверзен и да не мисли само за ебане :?
3. Да има чувство за мярка, но все пак да отстоява своята позиция, но все пак да не прекалява с действията си.. :D
4. Да ме разбира и да ме подкрепя :P
5. Да бъде грижовен и пак да не прекалява :D

ух, ако ми намериш такъв, цена няма да имаш :D все на някой му липсва нещо :( но пък няма перфектни хора :P излиза, че най-важното е да има чувство за хумор и мярка.. 8-)

FuckTheSystemm
07-13-2010, 19:41
Да бъде истински, да не се прави на шут, да е честен, забавен, да се държи добре, да не се сърди за най-малкото и да не е прекалено ревнив! :)

zvezdichkaaa
07-13-2010, 19:42
Чувството за хумор,обикновено си избирам по-умни от мен ии да се държи мило(не минаги обаче!).

Kukumqvka
07-13-2010, 19:43
Искреност,на основата на нея според мен се градят добри взаимоотношения.

fUcKsMiLe
07-13-2010, 20:12
1. Чувство за хумор, но в определени граници :P
2. Да не е перверзен и да не мисли само за е**не :?
3. Да има чувство за мярка, но все пак да отстоява своята позиция, но все пак да не прекалява с действията си.. :D
4. Да ме разбира и да ме подкрепя :P
5. Да бъде грижовен и пак да не прекалява :D

ух, ако ми намериш такъв, цена няма да имаш :D все на някой му липсва нещо :( но пък няма перфектни хора :P излиза, че най-важното е да има чувство за хумор и мярка.. 8-)

Четеш ми мислите :D

MaLkaTa_LaDy
07-13-2010, 20:23
Естестнвено - да е забавен и умен.
Да има оригинално мислене.
НЕ искам да ми е отдаден.
Мечтател, но не и да живее във фантазиите си.
Амбициозен.
Авантюрист, човек на риска.
Непусик и бунтар до една степен.
Трябва е много упорит, намоменти дори инатлив.
Отвреме - навреме да е грижовен.
В никакъв случай страхлив! [Срещала съм момчета, които са по-страхливи от мен. Гадно е! xD]
Дисциплиниран.
-------
стигат ли за да не съществува такъв екземпляр? xD

GossipGirl89
07-13-2010, 21:13
Няма някакъв определен характер, който да ми допада. Общо взето всеки път се изумявам как харесвам все по-различни от предишните :D
Но като цяло много ценя искреността, амбициозността, чувството за хумор, самото отношение към мен, да обича да поема рискове и да не му пука особено за мнението на останалите... и естествено да е умен

tnp123
07-13-2010, 21:13
Идеалният мъж - този който се прибира навреме вкъщи, пазарува, готви, мие чиниите, занимава се с децата. Оттук следва извода - идеалният мъж е жена. :D :D

fungus
07-13-2010, 22:04
най ми харесва тая черта дето разделя гъза и на две!

SuN15
07-13-2010, 22:09
1. Чувство за хумор, но в определени граници :P
2. Да не е перверзен и да не мисли само за е**не :?
3. Да има чувство за мярка, но все пак да отстоява своята позиция, но все пак да не прекалява с действията си.. :D
4. Да ме разбира и да ме подкрепя :P
5. Да бъде грижовен и пак да не прекалява :D

ух, ако ми намериш такъв, цена няма да имаш :D все на някой му липсва нещо :( но пък няма перфектни хора :P излиза, че най-важното е да има чувство за хумор и мярка.. 8-)

Ми горе доло покривам тези критерий :D Без номер 2 и 5 ако обичам някой няма как да не сам прекалено грижовен ..

SuN15
07-13-2010, 22:14
Естестнвено - да е забавен и умен.
Да има оригинално мислене.
НЕ искам да ми е отдаден.
Мечтател, но не и да живее във фантазиите си.
Амбициозен.
Авантюрист, човек на риска.
Непусик и бунтар до една степен.
Трябва е много упорит, намоменти дори инатлив.
Отвреме - навреме да е грижовен.
В никакъв случай страхлив! [Срещала съм момчета, които са по-страхливи от мен. Гадно е! xD]
Дисциплиниран.
-------
стигат ли за да не съществува такъв екземпляр? xD
Се някаде го има :D

GossipGirl89
07-13-2010, 22:14
Прати ми, Господи, съпруг мил, умен като никой друг,и да е силен и красив,да, знае да е мълчалив,и да обича да ме слуша,и да не пие, да не пуши,парички много да изкарва,да ме обича, да ми вярва,да не скитори все навънка и като харча, да не мрънка; гърба ми вечер да разтрива,с одеялото да ме завива; и моля се да ме разбира и отговора да намира,когато питам някой път не ми ли е голям гъзът. И щом му стана аз съпруга,да не поглежда вече друга !!!

Ето ми го идеала :D

VinDiesel
07-13-2010, 22:34
Прати ми, Господи, съпруг мил, умен като никой друг,и да е силен и красив,да, знае да е мълчалив,и да обича да ме слуша,и да не пие, да не пуши,парички много да изкарва,да ме обича, да ми вярва,да не скитори все навънка и като харча, да не мрънка; гърба ми вечер да разтрива,с одеялото да ме завива; и моля се да ме разбира и отговора да намира,когато питам някой път не ми ли е голям гъзът. И щом му стана аз съпруга,да не поглежда вече друга !!!

Ето ми го идеала :D Отговарям на него :)Даже имам 2 работи..

selassie
07-13-2010, 22:48
Прати ми, Господи, съпруг мил, умен като никой друг,и да е силен и красив,да, знае да е мълчалив,и да обича да ме слуша,и да не пие, да не пуши,парички много да изкарва,да ме обича, да ми вярва,да не скитори все навънка и като харча, да не мрънка; гърба ми вечер да разтрива,с одеялото да ме завива; и моля се да ме разбира и отговора да намира,когато питам някой път не ми ли е голям гъзът. И щом му стана аз съпруга,да не поглежда вече друга !!!

Ето ми го идеала :D

Ти търсиш ангел не мъж ! :D

DenBr
07-13-2010, 23:45
8-)

hgfh
07-14-2010, 01:16
Да е умен,много умен. :)
Цитирам MaLkaTa_LaDy :"Да има оригинално мислене."
Много ме впечатляват интелигентните хора ,особено ,ако са представители на мъжкия пол. :D
Да има кавалерско държание (е нямам напредвит да ми отваря вратите или да ми дърпа стола) ,просто да знае как да се държи с едно момиче ,независимо дали тя ще му е просто приятелка ,гадже или ако щеш и сестра.
Да е земен,тоест да гледа на нещата реалистично,а не да живее в някакъв измислен свят.
Да има амбиции,които да ги следва ,но не с цената на всичко.
И нещо също толкова важно - Да не е някоя мъжка к***а,която се чуди само как да се добере до някое девойче.

Nakadah
07-14-2010, 06:27
Търсачка!

ilovejhonnydepp
07-14-2010, 12:49
ми аз принципно винаги си падам по лошите момчета ,които си падат малко хулигани ;D .
важно е момчето:
да има чувство за хумор .
да е честен .
да е грижовен и да се интересува от мен . (но не прекалено много :D )
може да е леко ревнив ,но да не прекалява
..да ме обича !!

и все пак .. ДА СЪЩЕСТВУВА :D

miletooo
07-14-2010, 13:06
Каквото и да изброя няма да е същия - гарантирам, все си харесвам еднии, а търся други.. :-D

По въпроса: да е с чувство за хумор, да е хубав (поне в моите очи) , да има сиво вещество :-D , да е мил, да не ми се заяжда, да е открит .. все хубави неща.
Искам и да не пуши и да не пие, обаче хареса ли ти наистина, замисляш ли се изобщо за тези неща?! :oops: Приемаш го такъв, какъвто е! :)

ExplosionsInTheSky
07-14-2010, 14:07
1. Чувство за хумор, но в определени граници :P
2. Да не е перверзен и да не мисли само за е**не :?
3. Да има чувство за мярка, но все пак да отстоява своята позиция, но все пак да не прекалява с действията си.. :D
4. Да ме разбира и да ме подкрепя :P
5. Да бъде грижовен и пак да не прекалява :D

ух, ако ми намериш такъв, цена няма да имаш :D все на някой му липсва нещо :( но пък няма перфектни хора :P излиза, че най-важното е да има чувство за хумор и мярка.. 8-)

съгласна :D

aaa, и да добавя още нещо - намирам за отблъскващо пушенето и пиенето, както и дрогирането :-&

remix1912
07-14-2010, 14:20
Естестнвено - да е забавен и умен.
Да има оригинално мислене.
НЕ искам да ми е отдаден.
Мечтател, но не и да живее във фантазиите си.
Амбициозен.
Авантюрист, човек на риска.
Непусик и бунтар до една степен.
Трябва е много упорит, намоменти дори инатлив.
Отвреме - навреме да е грижовен.
В никакъв случай страхлив! [Срещала съм момчета, които са по-страхливи от мен. Гадно е! xD]
Дисциплиниран.
-------
стигат ли за да не съществува такъв екземпляр? xD

Ей ,един път да отговарям почти на 100% на някакви критерии,е може би на 99%,като не отговарям много на последното

ПП:Абе момичета мамини,златни.Какво лъжете из форумите,искате момчето да има голяма пишка и да знае как да я използва,и тва ви стига

WhoopyDoo
07-14-2010, 20:07
Каквото и да изброя няма да е същия - гарантирам, все си харесвам еднии, а търся други.. :-D

По въпроса: да е с чувство за хумор, да е хубав (поне в моите очи) , да има сиво вещество :-D , да е мил, да не ми се заяжда, да е открит .. все хубави неща.
Искам и да не пуши и да не пие, обаче хареса ли ти наистина, замисляш ли се изобщо за тези неща?! :oops: Приемаш го такъв, какъвто е! :)

Сивото вещество са мъртвите клетки на мозъка :-D

justonegirlwithonehope
07-14-2010, 20:11
Честно казано няма идеал, който да се надявам да срещна или да съм с някого, заради дадените му черти в характера.Всеки един от бившите ми е коренно различен от другия и именно това е правело връзката ни толкова интересна и непредсказуема.Единствено о на което държа е да се разбираме, другото е лесно, ако не лесно - поправимо.

ameli
07-14-2010, 20:17
1. Чувство за хумор, но в определени граници :P
2. Да не е перверзен и да не мисли само за е**не :?
3. Да има чувство за мярка, но все пак да отстоява своята позиция, но все пак да не прекалява с действията си.. :D
4. Да ме разбира и да ме подкрепя :P
5. Да бъде грижовен и пак да не прекалява :D

ух, ако ми намериш такъв, цена няма да имаш :D все на някой му липсва нещо :( но пък няма перфектни хора :P излиза, че най-важното е да има чувство за хумор и мярка.. 8-)

съгласна :D

aaa, и да добавя още нещо - намирам за отблъскващо пушенето и пиенето, както и дрогирането :-&

Да, отблъскващо е, но не го включих, защото не мисля, че е черта от характера 8-)

ExplosionsInTheSky
07-15-2010, 07:35
1. Чувство за хумор, но в определени граници :P
2. Да не е перверзен и да не мисли само за е**не :?
3. Да има чувство за мярка, но все пак да отстоява своята позиция, но все пак да не прекалява с действията си.. :D
4. Да ме разбира и да ме подкрепя :P
5. Да бъде грижовен и пак да не прекалява :D

ух, ако ми намериш такъв, цена няма да имаш :D все на някой му липсва нещо :( но пък няма перфектни хора :P излиза, че най-важното е да има чувство за хумор и мярка.. 8-)

съгласна :D

aaa, и да добавя още нещо - намирам за отблъскващо пушенето и пиенето, както и дрогирането :-&

Да, отблъскващо е, но не го включих, защото не мисля, че е черта от характера 8-)

Ми, не е. Ама аз по навик съм свикнала да изяснявам какво им харесвам на момчетата и какво не :D

mArMaLaDkA
07-15-2010, 07:40
ПП:Абе момичета мамини,златни.Какво лъжете из форумите,искате момчето да има голяма пишка и да знае как да я използва,и тва ви стига

Ама разбира се! Голямата пишка компенсира всичко друго! И понеже ти отговаряше на стоте и едно изисквания на малката лейди, та явно... :oops: абе, сещаш се.

brutaLxxbunny
07-15-2010, 10:03
Да е с чувство за хумор и да се чувствам сигурна с него.Няма повече :neutral:

viqnkababyy
07-15-2010, 11:34
вниманието му към мен

TheSunshine01
07-15-2010, 11:39
Да е забавен, умен, закачлив ..
Не искам постоянно да ми виси на връта ии да ми казва колко мнгого е влюбен в мене и как силно ме обича защото т'ва ме дразни адцки много!
Е се пак да ми казва че ме обича де .. :D
Да е мил, да знае какво да казва, да не мълчи постоянно.. г/д е т'ва май :D

И го имам .. :smt007

to0niTy
07-15-2010, 11:46
1. Чувство за хумор, но в определени граници :P
2. Да не е перверзен и да не мисли само за е**не :?
3. Да има чувство за мярка, но все пак да отстоява своята позиция, но все пак да не прекалява с действията си.. :D
4. Да ме разбира и да ме подкрепя :P
5. Да бъде грижовен и пак да не прекалява :D

ух, ако ми намериш такъв, цена няма да имаш :D все на някой му липсва нещо :( но пък няма перфектни хора :P излиза, че най-важното е да има чувство за хумор и мярка.. 8-)

Четеш ми мислите :D
и на мен .. :D

ShtrudeL
07-15-2010, 11:53
Трябва просто да е умен над средното ниво. Да мисли различно от средностатистическия идиот...Да е добър,спокоен и...просто да се чувствам прекрасно с него...Мога да гледам един такъв човек без да ми стане скучно с часове..дни..дори ако прави най-скучните неща на света,когато спи или просто гледа в една точка.

Stellsy
07-15-2010, 12:49
Да е добър, мил, забавен .. е не постоянно да ми говори простащини и да мисли, че е забавен.. да е честен, силен, смел, да отстоява мнението си, да не е перверзен и да мисли само за секс, да е интелигентен, да казва че ме обича.. май е това :)

300
07-15-2010, 17:04
Само незнам защо всички момичета (по напредналите в секс-а) момчето ви да е с голям хуй ама дане ви го слага целия ........ това не мога да го разбера :D

ToniMambata
07-15-2010, 18:24
Ще се комплексирам от тая тема!Имам почти всички качества които едно момиче желае,но не мога да ги покажа.Само великото чувство за хумор го нямам и съм много срамежлив.

DqVoLsKoJeLaNiE
07-15-2010, 18:49
Не искам да е добър, кротък, грижовен...искам да си пада по екстремните неща, на моменти да не знае какви ги върши, умерено ревнив и да ме обича..пък останалото не е толкова важно, поне за мен.

ThroughStruggle
07-26-2010, 13:31
На първо място, да е интелигентен и с обширни интереси. Да не е твърде свит, за да може да се води нормален разговор с него. Но не харесвам "отворковци", които се правят на интересни, опитвайки се да впечатлят всяка п*тка. Да може да води интелигентен спор, излагайки собствената си позиция, но запазвайки хладнокръвие. Упорит, интересен.
Чувството за хумор също е от особено значение, макар че има едно качество, което малко хора притежават, а именно да осъзнават кога е неуместно да се смееш. И под това нямам предвид дали си в градския транспорт или вкъщи, а това да улавяш кога на човекът отсреща не му е до смях.
Да не е обсебващ, да не ме преследва и да следи всяка моя крачка. Да ми има доверие и да ми е показал, че и аз мога да му се доверя. Мисленето му да е оригинално, изненедвайки ме постоянно. И под "изненадва", нямам предвид малоумни подаръци и скъпи вещи, а да казва неща, които не съм очаквала да спомене. Да ми съобщава факти, за които не съм и подозирала.
Не обичам твърде романтичните натури, но малки жестове от време на време определено са един голям плюс. Било изненадващо идване до вкъщи или планирана екскурзия до някое отдалечено местенце. Няма особено значение.
Външен вид - не обичам метросексуални екземпляри, вглъбени във външния си вид повече дори от най-суетните момичета. Всъщност, едно нормално изглеждащо момче с дънки и тениска е абсолютно удовлетворително. xD

П.С. Такова момче не съществува. 8-)

cvetinka95
07-26-2010, 14:37
На първо място, да е интелигентен и с обширни интереси. Да не е твърде свит, за да може да се води нормален разговор с него. Но не харесвам "отворковци", които се правят на интересни, опитвайки се да впечатлят всяка п*тка. Да може да води интелигентен спор, излагайки собствената си позиция, но запазвайки хладнокръвие. Упорит, интересен.
Чувството за хумор също е от особено значение, макар че има едно качество, което малко хора притежават, а именно да осъзнават кога е неуместно да се смееш. И под това нямам предвид дали си в градския транспорт или вкъщи, а това да улавяш кога на човекът отсреща не му е до смях.
Да не е обсебващ, да не ме преследва и да следи всяка моя крачка. Да ми има доверие и да ми е показал, че и аз мога да му се доверя. Мисленето му да е оригинално, изненедвайки ме постоянно. И под "изненадва", нямам предвид малоумни подаръци и скъпи вещи, а да казва неща, които не съм очаквала да спомене. Да ми съобщава факти, за които не съм и подозирала.
Не обичам твърде романтичните натури, но малки жестове от време на време определено са един голям плюс. Било изненадващо идване до вкъщи или планирана екскурзия до някое отдалечено местенце. Няма особено значение.
Външен вид - не обичам метросексуални екземпляри, вглъбени във външния си вид повече дори от най-суетните момичета. Всъщност, едно нормално изглеждащо момче с дънки и тениска е абсолютно удовлетворително. xD

П.С. Такова момче не съществува. 8-)

Има, има. Припознах си момчето тука. 8)
Само че плюс това той е доооста чувствителен, понякога изпада в емоционални моменти, ама мен това ми харесва, защото само пред мен е такъв. Аа.. И перверзен в абсолютно хубавия смисъл на думата, когато и двамата сме на кеф. 8-)

s3nsual
07-26-2010, 21:28
1. Да има излъчване
2. да е самоуверен ( но не прекалено)
3. да ми е приятно да разговарям с него и да имаме някави общи теми за разговор
4. да е грижовен и да ме защитава пред другите

Толкова ли много искам ...

amnessia
08-09-2010, 17:08
Изискванията ми са
Да НЕ пуши!
Да е добър в ученето и работата!
Да е забавен - пълен с майтапи , шеги.
Да е грижовен.
Да не ме приема само като гадже , а и като свой приятел.
Мисля че това е достатъчно :)

zlonamerena
08-09-2010, 17:23
Да бъде истински..Да не лъже и да не изневерява! Да си бъде момче на място! Вече другото мало важно.. дали има чувство за хумор,дали се сърди за всичко.. :---)

InloveAgain
08-09-2010, 17:36
Ами .. най-важното е да може да му се има доверие,да бъде мил,учтив.. с хумор .. да знае как да те развесели .. ии не знам ;D.

LovEsIckk
08-09-2010, 17:38
Държа да е искрен.. да има чувство за хумор,да е широкоскроен и да ме разбира..
Също така много ме кефи,когато едно момче показва твърд характер,а всъщност е чувствително.

SunShinePearl
08-09-2010, 19:33
Амиии момчето трябва да е:
забавно
честно
да се държи яко, а не да ме дразни или да се прави на шут
умно

...ииии това е за характера(май) :) 8-) 8-)

п.п. Пише се коИ черти 8-)
същото 8)