PDA

View Full Version : Съвет ?!



gLypChenCee
07-13-2010, 17:05
Ами то не е точно съвет де, по-скоро нещо като въпрос .. още от преди много врееме бяхме говорили с приятеля ми къде да свършва.. ии той искаше нали в устата :oops: :lol: ама аз не исках.. и днеска му викам хубаво айде.. и той беше супер щастлив .. и нали като дойде момента той се дръпна и каза ` не, недей` :shock: а пък му беше като :-o :lol: ?! не знам как да го нареча 8-) и изведнъж се дръпна :-o все едно .. не знам ?! :-o пф .. некой да каже що се е получило тъй или?! :booooomb: случвало ли ви се е ? и защо сте го правили ?!

май говоря малко не свързано ама дано сте ме разбрали..

едит - попитах го.. той каза `после ще говорим` като говорихме после сменяше темата.. ии .. АПФ ?! :-o

едит2 - мерси ви за тъпите мнения, но не това исках ;)

OneBoy
07-13-2010, 17:08
Е тва тема ли е? АМИ ДРЪПНАЛ СЕ Е ЧОВЕКА ТАКА Е РЕШИЛ И ТОЛКОС

gLypChenCee
07-13-2010, 17:09
Е тва тема ли е? АМИ ДРЪПНАЛ СЕ Е ЧОВЕКА ТАКА Е РЕШИЛ И ТОЛКОС въпроса е че искаше много време.. и реакцията му .. не ми се вижда нормална?! апф..

betibarclay
07-13-2010, 17:09
:razz: :razz: :razz: мнооооо си проста :razz: :razz: :razz:

gLypChenCee
07-13-2010, 17:13
:razz: :razz: :razz: мнооооо си проста :razz: :razz: :razz: на тебе приличам, не ти искам тъпото мнение, МЕРСИ ! :)

OneBoy
07-13-2010, 17:14
Ами приказвайте си с него що се е отказал не да занимаваш целия форум с това аджеба то твоя каматник що не ти е свършил в устата ние от де да знаем що :-x

gLypChenCee
07-13-2010, 17:15
Ами приказвайте си с него що се е отказал не да занимаваш целия форум с това аджаба то твоя каматник що не ти е свършил в устата ние от де да знаем що :-x :lol: питах го :lol: не чете ли :lol:

OneBoy
07-13-2010, 17:19
абе чете а ти не чете ли да не занимаваш форума с твойте семейни драми

gLypChenCee
07-13-2010, 17:20
абе чете а ти не чете ли да не занимаваш форума с твойте семейни драми Форума е за това 8-)

п.п.

като нямаш компетентен отговор просто можеше да си замълчиш (:

OneBoy
07-13-2010, 17:23
КАК МОГА ДА ИМАМ КОМПЕТЕНТЕН ОТГ НА ТВА ЩО ТОЯ ТВОЯ ПИЧУЛАР Е РЕШИЛ В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ ДА НЕ ТИ ФАРЛИ В УСТАТА,АКО ГО НАБАРАМ АЗ ЩЕ МУ СВАРША В УСТАТА ЧЕ ДА НЕ СА ПУСКАТ ТАКИВА ТЪПИ ТЕМИ ПОВЕЧЕ :x

VinDiesel
07-13-2010, 17:26
Решил е ,че ще е грозна постъпка от негова страна.Като цяло-държи на теб и си мисли явно ,че ще те унижи.Ще се престраши той хиената :)

gLypChenCee
07-13-2010, 17:26
^^ :lol: :lol: фък оф :lol:

^ Мерси за отговора.. Надявам се да е така :)

VinDiesel
07-13-2010, 17:35
^^ :lol: :lol: фък оф :lol:

^ Мерси за отговора.. Надявам се да е така :)Кажи му в лицето мойте думи и ще видиш как ще се изненада.Ще го хвърлиш в тъча :)И може би ще си признае ,че е така :)

Princessani
07-13-2010, 17:35
Най-вероятно просто в последния момент се е погнусил нещо от собствената си сперма и за това нали после ще те целува ,може да е сметнал ,че те унижава по този начин друга причина няма :D :D

gLypChenCee
07-13-2010, 17:38
ама той искаше.. буквално ми се молеше ;Д и в един момент ;д некво странно ми стана за тва попитах.. иначе говорех с него той все изменя темата :/ 8-)

blo0dangel
07-13-2010, 18:15
хах... мъжете са странно нещо и доста често непоследователни в действията си така че дон'т уори :lol: :lol: само той може да знае защо се е отказал.. а като говорите първо го предразположи за разговора, ти го познаваш и би трябвало да знаеш как :) /аз примерно се сгушвам в него и го гушкам мн мн силно и или подхващам тема която от самосебе си ще достигне желания въпрос и съответно отговор.. или ей така от нищото му го изтърсвам директно и да опита да смени темата го връщам пак на нея.. досега винаги съм получавала желаните отговори :D :D /

hamilcar
07-13-2010, 19:28
Темата се заключва по желание на автора.