PDA

View Full Version : Приятел или гадже



spopi
07-13-2010, 17:53
Знам има много теми. Но ето как седят нещтата.Значи харесвам едно момче обаче преди той много ме харесваше и някокло пъти ми предлага. Аз оказвах боже (ама съм шматка) останахме приятели но нещто в последно време май нещтата се обърнаха към мойта страна и почнах да го харесвам. Май и той има още чуства към мен нали не съм сигурна на 100% но с това впечатение останах.Да звучи тъпо това което ще кажа не от хубавците но мен ми харесва пък до някаква степен доста се запълваме.И се чудя сега аз ли да му предложа или няма смисъл.А и двамата сме доста срамежливи пък той много не може да си изразява чуствата.Един ден реших да говоря с него думите с ченгел от устата му ги изкарах. :lol: :oops: :oops:

wasch0
07-13-2010, 18:10
Намекни му, че го харесваш пък ако и той те харесва то ще стане от самосебе си :) УСПЕХ !

darkness848
07-13-2010, 18:21
Намекни му, че го харесваш пък ако и той те харесва то ще стане от самосебе си :) УСПЕХ !

+1 :)

tnp123
07-13-2010, 18:43
Давай смело! 99.9% гаранция че няма да ти откаже! Дори мога смело да заявя, че той на това се надява!(Да му предложиш...)

ameli
07-13-2010, 18:52
Кажи му, че го харесваш, а дали ще ти предложи - той ще реши :P

ForzaFelipe
07-13-2010, 19:48
Ами този момент е малко тънък.Ако ти е предлагал а ти си му отказвала и изведнъз ти го харесваш...е няма да ти е лесно да се докажеш.Обясни му как стоят нещата,кажи му че го харесваш,кажи му че се чустваш глупаво след като той ти е предлагал преди а т иси му отказвала а сега е обратното и го остави той да реши дали да тръгнете или не :)

GossipGirl89
07-13-2010, 20:02
Казваш му и го оставяш той да реши какви ще бъдете оттук нататък...
Може още да си те харесва и да иска да е с теб, но не изключвай и другия вариант - да те отреже, за да ти го върне... Все пак рискувай - нищо няма да загубиш ако пробваш, може само да спечелиш :)

djstyle
07-13-2010, 20:24
Как стават все така при вас нещата... неска не го харесваш, утре изведнъж го харесваш....
Като те е искал, не си се дала. Ся като го искаш идваш да опяваш... Няма да давам съвети, да си мислила навреме какво искаш... :?

spopi
07-13-2010, 20:44
Много добре съм знаела какво искам да точно това съм искала да не бъда с него защтото съм нямала чуства защто да бъда с човек който не изпитвам ништо.Ако съм имала чуства шех да кажа "ДА" :)

Gllory
07-14-2010, 01:15
Намекни му, че го харесваш пък ако и той те харесва то ще стане от самосебе си :) УСПЕХ !

:) :) :)
но в никой случей не му казвай директно :D