PDA

View Full Version : Аз... Вече и аз не знам какво да мисля..



darkness848
07-13-2010, 18:18
Здравейте, моят проблем е често срещан... момче...

Миналата година ние тръгнахме... Бяхме заедно. До сега не бях срещала друг като него. Беше забавен, мил... Определено знаеше как да се държи с едно момиче. И двата си имахме доверие един на друг. Винаги бяхме заедно и се подкрепяхме в трудните моменти. Може би това бяха най-хубавите два месеца в целия ми живот... Два месеца, защото същата година, на същата дата, два месеца по-късно аз си тръгвах. Заминавах си.. Отивах в чужбина с родителите ми.

Последният ден от заминаването ми аз прекарах с него. Поне по-голямата част от деня.. Не знаехме какво да си кажем... Сякаш думите нямаха значение... Нищо не можеха да променят. Спомням си как плачех потънала в прегръдките му и не исках да го пускам... Но деня се изниза и това беше последната ни среща. През нощта говорихме цялата вечер... Спомняхме си и така ме болеше отвътре. Не можех да повярвам, че си тръгвах от него...

Както и да е... Пристигнах тук в новата държава... Толкова сме далече един от друг... В началото му звънках, говорехме си. Писахме си по скайп и така в продължение на една година... Малко или много това облекчаваше болката ми до идзвестна степен... Толкова много нощи прекарах плачейки за него... Не исках да излизам никъде. Стоях си в стаята с лаптопа пред мен и никой или нищо друго не ме интересуваше...

Тръгнах на училище, изкарах цялата учебна година и пак продължавахме да си пишем... Че си липсваме един на друг... Че се обичаме... Никой не искаше да продължава напред без другия... Поне до този момент. Чакахме лятото, за да се видим отново...

И сега и същността на проблема... Преди един месец той започна да се отдалечава от мен, но аз не казах нищо... Пишеше си влюбени човечета на скайп, но те не бяха за мен. Почувствах се гадно и си казах, че това е една невъзможна любов и, че няма смисъл да се надявам за каквото и да е било.. Но ето, че след няма и седмица той го махна и пак започна да ми пише колко съм му била липсвала... Как искал да се върна лятото...

Говорих си с моята приятелка, която всъщност е гадже на най-добрия му приятел... Каза ми, че той го бил попитал дали ме бил харесвал още, а той потвърдил, че да... Имали страхотни планове когато съм се върнела... Но от няколко дена насам той се държи студено... Почти не пише... Вероятно вече харесва друга, знам ли?! И това не ми е казал... Едно момиче ми каза, че го е видяла да се целува с други в едно заведение... Прати ми снимка... И честно казано се почувствах ужасно... Сърцето ми си сви и сълзите ми бликнаха... Бил пиян и тогава налитал на всички... Не занм какво да мисля... Не мога да спра да мисля за него... И като погледна снимката... и... Ох... Много съм объркана... Не знам как да подходя с него... От няколко дни насам не мога да спя... Мисля само за това... Чувствам се предадена. Защо не ми е казал нищо? Има ли я още онази любов за която така ми говореше.. Какво да правя и аз вече не знам... Искам да изключа чувствата си... Да не чувствам нищо... Но не мога... Как да продължа? Как да постъпя... :cry:

awerw
07-13-2010, 18:35
Ами или се направи, че не е станало нищо, на човека наистина може да му е било гадно без теб да не е чувствал момиче до себе си да е бил пийнал и го е направил, а може и повече да не се свързваш с него, но съм сигурен, че той ще те потърси :)

tnp123
07-13-2010, 18:47
Това е ужасно! Да ти кажа, намерил си е друга. Просто така любов не става. По скайпа...само по скайпа...без изобщо да се виждате.
Много е жалко. По добре го забрави. Пътищата ви се разделят. Намери си друг, от новата държава, колкото и да е трудно. Предполагам че ще ти помогне донякъде.

ameli
07-13-2010, 18:59
Първо - изтрий снимката, за да не я гледаш..

Щом е кроял планове за завръщането ти, може да се отдръпва, за да не разваля изненадата (ако има такава..).

Наистина ще е по-добре да спреш да мислиш за него, защото връзка от растояние не става. Намери си някой от новата държава :)

MissEverything
07-13-2010, 19:11
На колко години си ?
Смятам, че не е първото момче, към което имаш чувства, няма да е и последното. Не се коси. Като си дойдеш по-добре преглътни станалото и се стреми да си прекараш времето приятно с него, отколкото само да си мислиш за случилото се. Все пак всички сме хора, дали от липса на женско внимание, дали защото е бил пиян, на всеки се случва да сгреши. Нормално е след толкова време сам, чакайки някой да се върне от чужбина, все някога да му се прииска нещо. По-добре не го мисли, продължи напред, ако държи истински на теб, момчето ще се постарае да не те наранява. Сама ще разбереш струва ли си :)

Daisy11
07-13-2010, 21:26
Познавам едно момиче което замина за САЩ в средата на учебната година и имаше гадже в бг...няколко седмици след тфа той си намери 1 момиче, но в импулса и в скайпа мноо си обичаше гаджето което е в САЩ ...та исках да ти кажа, че не съществуват връзки от разтояние, защото хората постепенно се забравят. По-добре си намери ново гадже и го ъабрави тоя...

ko7e70o
07-13-2010, 21:41
Историята ти е много завладяваща . . . Бих те посъветвала да се опиташ да го забравиш . . . или поне да спреш да мислиш за него . . :(

bonbon_
07-13-2010, 21:49
Малко от връзките от разстояние оцеляват, а такава по скайп е невъзможна, рано или късно всичко ще се оправи, трябва да продължиш напред :)

ginny
07-13-2010, 22:04
Говори с него очи в очи и тогава мисли какво да правиш по-нататък

PoRcHeTaTa1
07-13-2010, 23:12
Това е ужасно! Да ти кажа, намерил си е друга. Просто така любов не става. По скайпа...само по скайпа...без изобщо да се виждате.
Много е жалко. По добре го забрави. Пътищата ви се разделят. Намери си друг, от новата държава, колкото и да е трудно. Предполагам че ще ти помогне донякъде. :) :) :)

CrAzYanDlaZy
07-14-2010, 09:29
Ами след като се виждате и любовта ви е почти невъзможна е нормално той да потърси утеха при друга ... колкото и да е трудно ти също трябва да продължиш напред. Не мисля, че той те е забравил, но не може и двамата да си съсипвате живота така. Трябва да намерите начин да продължите напред, но не заедно. Естесвено, може да се виждате, когато ти се връщаш и да си бъдете приятели.

VampireGirl666
07-14-2010, 10:39
Ти сама усещаш нещата най - добре. Ние няма как да знаем дали още те обича. Говори с него. Кажи му всичко, което мислиш. Между другото, пиянството не оправдава постъпката му.

wallmart
07-21-2010, 14:19
Ти си дошла за лятото в България и искаш да намериш човек с когото да си прекарате добре 2-3 месеца. Разбира се, можел е да те чака. Обаче после ти пак заминаваш, вярно ли е? Е, човек може да чака с години, но вие сте тийнейджъри, чакането е за 20-30 годишните.

justonegirlwithonehope
07-21-2010, 14:41
Нали уж невиждани очи се забравят, как ти не си забравила неговите.Дали всъщност ти не го обичаш до толкова, че да си готова на всичко за него ? По-добре поговори с момчето, проведете искрен и сериозен отговор.Дори да чуеш нещо, което ще те нарани, поне ще спреш да се залъгваш. Късмет все пак. :)

SuNsEt
07-21-2010, 16:18
Ти си пропиляла една година,че даже и повече от живота си заради него,а той да се държи така просташки.Кажи му истината за това,което знаеш и как той те наранява.Никoй няма право да постъпва така с друг човек...Само си помисли колко хубави неща си пропуснала докато сте си писали по скайп цяла година.Знай,че ако един човек иска да изневери може да го направи на 5 см от теб и ти пак да не разбереш.Това си е истинска подигравка,аз бих го зарязала.По-добре ти него,от колкото той теб.След време ще ти се моли да се върнеш,но винаги имай едно на ум.

Wednesday666
07-21-2010, 16:25
Незнам има ли смисъл да продължаваш да страдаш за това момче .. Пропиляла си достатъчно време за него, а алкохола не е извинение за това, което е направил .. Може наистина да има чувства към теб, но това не е начина да ги покаже .. Изчакай да се видите отново и тогава реши как да постъпиш ..

VinDiesel
07-21-2010, 16:54
Тинейджърските връзки от разтояние винаги завършват с подобен край. Ти какво очакваш,да седи и да те чака,той така може да си чака и накрая,младостта му е заминала в чакане?Защо,сега е момента да се забавлява човек,след 20-тата година,може да говорим за сериозни работи.

theexplorer
07-21-2010, 18:39
Връзки от разстояние трудно се запазват, да. Но след като е изминала цяла година и сте поддържали отношения,според мен има два варианта или наскоро да е срещнал някоя ии понеже знае,че още го обичаш, се чуди какво да направи да се отдалечи или да продължи да си пише с теб,за да не те нарани след като разбереш..или пък наистина ти подготвя изненада...Изчакай да се върнеш в България,излезте,поговорет е си и виж как стоят нещата...защото дори и да те харесва едва ли ще иска да продължите за 1-2 месеца всяка година..И все пак в САЩ има доста готини момченца,ще си намериш някой нов :) ;-)

wallmart
07-22-2010, 17:23
А защо да си търси там като тука си има :) :)

m0n4yyy
07-22-2010, 17:33
Кога се прибираш в България ?
Поговори много сериозно с него за случилото се и въобще за всичко .. дали си заслужава да продължавате или не, ще разберете и двамата само, когато се видите очи в очи и си разясните нещата. :)
Късмет. :-)

zority7
07-22-2010, 17:50
а хрумвало ли ти е,че заради теб може да се е напил,от болка и мъка да не го изключваме този вариан,съветвам те като пристигнеш лятото да се изясните очи в очи е а не по скаипа :)