PDA

View Full Version : Аз и най-добрата ми приятелка



TheVampireGirl
07-13-2010, 19:50
Тя е страхотна като човек! Супер святна е и за толкова много години смело твърдя, че тя ми е една от най-добрите и готини приятелки...

В края на този месец иска да отидем за 4-5 дни до морето и аз се съгласих, тъй като нямах никакви други ангажименти. До тук всичко ок, но идва и проблемът... Отваря ми се възможност да започна работа, а аз такава си търся от може би повече от година и все не си намирам нищо, но сега има вариант да ме вземат... Та ако ме одобрят ще трябва да започна от 26-ти юли и ще се получи така че няма да съм свободна за морето... Иии тя ще се разсърди... ще се разбучи... абе с една дума 1000% съм убедена, че ще се изпокараме и ще ми каже "Ти пак ме прецака" и ще си развалим отношенията изцяло... Не искам да се карам с нея, а в последните 1-2 месеца отношенията са ни бая обтегнати, тъй като аз нямам възможност да излзима нон-стоп и тя се цупи щото не съм я била викала да ходим някъде... И ми казва "Не е проблема в парите", а точно в тях е проблема, защото аз наистина нямам възможност иначе ми се излиза... на кой не му се? Лято е все пак... И на мен не ми е приятно по цял ден да се чудя какво да правя в нас, но нямам избор...

Та просто искам да ви попитам за мнения вм една такава ситуация как бихте постъпили? Аз смятам че ако ми е истинска приятелка би ме разбрала, още повече, че знае колко много искам да си намеря работа и т.н. и лигочно би било да ме подкрепи и тя самата да ме насърчи да оставя всичко друго на заден план... Но характера й е малко по-сложен и това няма да стане :( Сега от една страна искам да ме викнат за работата, но от друга се надявам да не ме, за да не се скарам с нея... Ценна ми е, но разсъждава доста детски за някои работи... Не само аз съм на това мнение. Смятам всимките тия работи да й ги кажа като се видим, но просто ми е тъпо, защото от сега знам какво ще стане и как ще я загубя, а наистина е свястна :?

Благодаря на всимки, които ще се отзоват, а на останалите се извинявам за загубеното време!

ecstazy
07-13-2010, 19:56
ох еми не знам кажи всичко това , което ни каза и на нас. Вярно, прецакано, резервациите направени ли са?

TheVampireGirl
07-13-2010, 20:09
Няма резервации. Няма да сме някъде на хотел, а при едни познати, които си живеят там. То същност още не е решено окончателно кога, кво и що, просто сме го говорили за края на месеца и го имаме като идея... А варианта да отидем през Август също не става, защото аз ако запомна работа 3 месеца няма да имам право да мърдам... единствено по 2 почивни дни на седмица

ecstazy
07-13-2010, 20:14
Според мен ще е най-добре да й кажеш всичко, което каза и тук и поговори с нея ако иска и ти ако искаш, разбира се, да отидете по-рано. Тъй като ти каза, че имате план за 4-5 дена, не мисля, че ще е от голяма разлика да тръгнете една седмица по-рано :neutral: дано да не се разстрои, в смисъл да те обвини, че пак си я прецакала успех, дано да съчетаеш работата и морето без проблеми \:D/

BlackRose7
07-13-2010, 20:30
Да най-добре ще е още от сега да й кажеш всичко. Да е по поoдготвена ако те вземат на работа. Ако наистина държи тооолкова много на теб както ти на нея - със сигурност няма да има голям проблем. Вярно, че ще й стане гадно, защото все пак няма да отидете на море... Но по добре започни работа. :)

xWandereRx
07-13-2010, 20:56
еегати приятелката
вярно, че може да и стане кофти ама чак пък да се карате заради това...винаги може да отиде на море или пък няма да умре, ако една година не отиде, бахти... пф
хвани си работата, дори и да ти се разсърди ще и мине

TheVampireGirl
07-14-2010, 12:57
Разбрахме се. Няма да се наложи да говорим за тия неща, тъй като тя самата каза, че от 26-ти не може и ще ходим от 20-ти до 25-ти :grin:

Все пак благодаря на всички за съветите и мненията! :-)

BlackRose7
07-14-2010, 14:21
^^ Много се радвам, че сте се разбрали. Поздравления :-) :-)