PDA

View Full Version : обезкосмяване



7upaLka
07-13-2010, 20:09
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестисите

Princessani
07-13-2010, 20:13
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестиситеми има много начини има лепенки за обезкосмяване (малко боли) самобрасначка ама трябва да внимаваш :lol: .. за друго не се сещам ,,, за кво ти е пак и ануса да си обезкосмяваш ти мъж ли си ?

7upaLka
07-13-2010, 20:16
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестиситеми има много начини има лепенки за обезкосмяване (малко боли) самобрасначка ама трябва да внимаваш :lol: .. за друго не се сещам ,,, за кво ти е пак и ануса да си обезкосмяваш ти мъж ли си ? лична хигиена

Princessani
07-13-2010, 20:18
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестиситеми има много начини има лепенки за обезкосмяване (малко боли) самобрасначка ама трябва да внимаваш :lol: .. за друго не се сещам ,,, за кво ти е пак и ануса да си обезкосмяваш ти мъж ли си ? лична хигиенами според мен не е необходимо освен ако не е прикалено трагично положението,поне аз нямам никъв интерес към ануса на мъжа и не ми прави впечатление.

mlakniwe
07-13-2010, 20:20
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестиситеми има много начини има лепенки за обезкосмяване (малко боли) самобрасначка ама трябва да внимаваш :lol: .. за друго не се сещам ,,, за кво ти е пак и ануса да си обезкосмяваш ти мъж ли си ?

Аз съм пробвал с кола маска и боли доста-но само отпред се обескосмявам-то нямам другаде и после ако остане нещо с пинсета го махам :D но с колата маска много болиии особенно на онъз работа, но си заслужава после си гладичък, ако ти се играе пробвай с пинсета, но отнема няколко часа и боли много-говоряти само за предната част-на гъза и токите не съм пробвал-понеже нямам и да имам не си личат много и не ме ебе, но отпред е най важно :D

FunkyBoy
07-13-2010, 22:49
с запалка ;)

KumchoValcho
07-14-2010, 06:52
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестиситеми има много начини има лепенки за обезкосмяване (малко боли) самобрасначка ама трябва да внимаваш :lol: .. за друго не се сещам ,,, за кво ти е пак и ануса да си обезкосмяваш ти мъж ли си ?След като има тестеси май е мъж, не мислиш ли..

Космите там действително пречат на хигиената. :)

по темата : Бръснач, кола маска.

IRule
07-14-2010, 07:32
[quote=7upaLka]След като има тестеси май е мъж, не мислиш ли..


Не е точно така, и тая на аватара ти има топки, ама уж е жена :D

kremen4eto
07-14-2010, 08:33
[quote=7upaLka]След като има тестеси май е мъж, не мислиш ли..


Не е точно така, и тая на аватара ти има топки, ама уж е жена :D

:D :D :D

Не знам как стой въпроса с мъжката хигиена, но за мен е странно мъж да се обезкосмява около ануса. Ама аз харесвам почти всички косми по мъжкото тяло, така че ... :grin:

Housemusikk
07-14-2010, 12:13
Бръсни се .......... само да знаеш ,че първите няколко пъти , първите няколко дена мн е досадно кат се опират в бельото малките косъмчета (ако носиш такова :D )

elc
07-14-2010, 12:37
с запалка ;)

да бее ще вземее да пръднее и ще напрайй лошаа работа ! :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

deezy
07-14-2010, 17:54
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестиситеми има много начини има лепенки за обезкосмяване (малко боли) самобрасначка ама трябва да внимаваш :lol: .. за друго не се сещам ,,, за кво ти е пак и ануса да си обезкосмяваш ти мъж ли си ? лична хигиенами според мен не е необходимо освен ако не е прикалено трагично положението,поне аз нямам никъв интерес към ануса на мъжа и не ми прави впечатление. може да е хетеро момчето ;д все пак .. :D ако искаш да ги прмахнеш иначе за по дълго време върви на кола маска .... божее гледах една реклама и отзад пишеше "Цели крака 24лв. 1/2 крака 12лв. ..." :lol: кой ще отиде да му направят кола маска само на едини крак :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

kremen4eto
07-14-2010, 18:01
абе то има много такива теми ама никой не пише та интересуваме как може да обезкосмя онази част около ануса и другата част която се намира след тестиситеми има много начини има лепенки за обезкосмяване (малко боли) самобрасначка ама трябва да внимаваш :lol: .. за друго не се сещам ,,, за кво ти е пак и ануса да си обезкосмяваш ти мъж ли си ? лична хигиенами според мен не е необходимо освен ако не е прикалено трагично положението,поне аз нямам никъв интерес към ануса на мъжа и не ми прави впечатление. може да е хетеро момчето ;д все пак .. :D ако искаш да ги прмахнеш иначе за по дълго време върви на кола маска .... божее гледах една реклама и отзад пишеше "Цели крака 24лв. 1/2 крака 12лв. ..." :lol: кой ще отиде да му направят кола маска само на едини крак :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

май май е ставало въпрос за кола маска на двата крака, но под коленете ;)

:D :D

KumchoValcho
07-14-2010, 18:10
Тая на аватара ми няма топки, тва са просто клюки 8-)

kremen4eto
07-14-2010, 18:19
Тая на аватара ми няма топки, тва са просто клюки 8-)

Ти па откъде си сигурен/на? :D

Във всички случаи е много грозна/грозен. :D

DENKAZ
07-14-2010, 18:51
Не искам да правя реклама, но препоръчвам ти Gilette най-доброто за един мъж :D (или поне аз използвам самобръсначка)
Само гледай да не смъкнеш и нещо друго освен космите.

jghgh
07-14-2010, 19:08
Кола-маска при козметик.
Прежали срама и минималната болка (на ануса не боли), защото кола-маската има много предимства - отстранява космите заедно с корена им, по-дълготраен е ефектът (поне 2 седмици после не растат косми), и след често правене на кола космите стават по-слаби (разбирай тънки), растат по-нарядко и т.н.
При бръснене космите стават по-дебели, по-груби, по-боцкащи и се получава порочен кръг на обезкосмяване и повторно поникване. При бръснене се увеличава шанса от един космен фоликул да изскача повече от 1 косъм (т.е. например 3 косъма на едно място), а също така ще стигнеш до момент, в който през ден ще трябва да се бръснеш.
Само кола-маска!



Послушай ме.

FuckedUp
07-14-2010, 23:41
Кола-маска при козметик.
Прежали срама и минималната болка (на ануса не боли), защото кола-маската има много предимства - отстранява космите заедно с корена им, по-дълготраен е ефектът (поне 2 седмици после не растат косми), и след често правене на кола космите стават по-слаби (разбирай тънки), растат по-нарядко и т.н.
При бръснене космите стават по-дебели, по-груби, по-боцкащи и се получава порочен кръг на обезкосмяване и повторно поникване. При бръснене се увеличава шанса от един космен фоликул да изскача повече от 1 косъм (т.е. например 3 косъма на едно място), а също така ще стигнеш до момент, в който през ден ще трябва да се бръснеш.
Само кола-маска!



Послушай ме.
Не си права за бръсненето.Доказано е, че космите не стават по-дебели, по-груби, по-боцкащи и т.н.
Давали са филми за тия работи.

elc
07-14-2010, 23:44
ъъ бикче мой човек ! най простото нещо , което не е и скъпо ! :D :D
за коли маски и епилации * вече са екстри ! :lol:

amk933
07-14-2010, 23:47
Не знам, обаче, след бръсненето 4 дена ходя все едно съм яздил бик...адски боде.

Така или иначе това е вариантът. Лазер е най-готиното, но ме е срам да отида. :(

GossipGirl89
07-14-2010, 23:50
FuckedUp, напротив. Аз съм на същото мнение, защото в началото при мен стана точно така. След това минах на кола-маска и вече около 7 години съм само на нея. С времето абсолютно навсякъде космите ми станаха значително по-редки и тънки :) Така че съветвам автора да зареже тия самобръсначки и да си направи нещо по-трайно и качествено. А ако става за въпрос лазерната епилация е най-добра ама е доста скъпичка :)

FuckedUp
07-14-2010, 23:58
FuckedUp, напротив. Аз съм на същото мнение, защото в началото при мен стана точно така. След това минах на кола-маска и вече около 7 години съм само на нея. С времето абсолютно навсякъде космите ми станаха значително по-редки и тънки :) Така че съветвам автора да зареже тия самобръсначки и да си направи нещо по-трайно и качествено. А ако става за въпрос лазерната епилация е най-добра ама е доста скъпичка :)
Така си мислиш.Преди да гледаш, няма да знаеш :) Имаше 1 сравнение с бамбука..Нали знаеш когато бамбука е порастнал се огъва, демек като са ти дълги косъмчетата - не боцкат.Когато бамбука се счупи на 2 се огъва по-трудно.Имаше и много изводи от кола маската и бръснача...Ще потърся и ще ти пратя линк на лс :)

GossipGirl89
07-15-2010, 00:03
FuckedUp, възможно е - при всеки е различно, но все пак бръсненето не е най-удачното, а и е адски заангажирващо - ако не всеки ден, то през ден трябва да се занимаваш :? Аз лично нямам нерви и затова предпочитам нещо по-трайно

FuckedUp
07-15-2010, 00:44
FuckedUp, възможно е - при всеки е различно, но все пак бръсненето не е най-удачното, а и е адски заангажирващо - ако не всеки ден, то през ден трябва да се занимаваш :? Аз лично нямам нерви и затова предпочитам нещо по-трайно
Права си.Не е най-удачното и да,адски заангажирващо е.Правил съм си кола маска и много ме боли.Особено на интимните места :D

kremen4eto
07-15-2010, 08:54
Абе моя приятел има доста косми около ануса. На мен не ми пречат, не съм и забелязала проблем с хигиената му (слава Богу :D ) ... но не пречат ли? .. при ходене до тоалетна .. измиването не е ли по-трудно? Не върви да го питам :D Изобщо как се справяте с тия косми бе момчета? Там е и някак по-затворено пространството и не може да се види ...

OneBoy
07-15-2010, 09:09
Абе моя приятел има доста косми около ануса. На мен не ми пречат, не съм и забелязала проблем с хигиената му (слава Богу :D ) ... но не пречат ли? .. при ходене до тоалетна .. измиването не е ли по-трудно? Не върви да го питам :D Изобщо как се справяте с тия косми бе момчета? Там е и някак по-затворено пространството и не може да се види ... Ами едно че пречат като ходиш до тоалетна друго че сега лятото като се изпотиш там е мн гадно, аз за тва от тва лято зех да ги махкам със самобрасначка, все пак живеем в 21 век мамка му :) а на който не му харесва идеята да се бръсне там да си седи космясъл :oops:

kremen4eto
07-15-2010, 09:24
^ Моят едва ли не ги маха заради мисли от рода на "педалско е", но явно просто не иска. Негово решение, аз нямам работа там и не ми пречат.

Просто ме интересуваше как се справяте с тях. :D

OneBoy
07-15-2010, 09:32
^ Моят едва ли не ги маха заради мисли от рода на "педалско е", но явно просто не иска. Негово решение, аз нямам работа там и не ми пречат.

Просто ме интересуваше как се справяте с тях. :D Ами аз като бях на 15 се смяташе че и подмишниците да си обраснеш е педалско а виж сега какво е, ако живеем с остарелите трядиции и норми как ще варвим към прогрес ?

HoKKurT
07-15-2010, 09:39
Не мислиш ли, че посоката ни на прогрес е малко странна :D . То от бръснене ако ще го докарваме, сме си жив зян.

OneBoy
07-15-2010, 09:54
Не мислиш ли, че посоката ни на прогрес е малко странна :D . То от бръснене ако ще го докарваме, сме си жив зян. Ами ко да ти кажа все от някаде трябва да почнем с разчупването на тоя наш тъп български манталитет... ама тва е тема за маса след 12 вечерта като ракиите станат в повечко :)

vellvet
07-15-2010, 10:24
кола маска или лентички да обезкосмяване... никакви бикчета жилет и подобни

noo
07-15-2010, 14:24
Да наистина бръсначката не е най-хубавия метод, но също може да се използва, обезкосмяването, където и да било, е най-добре да става с кола маска /лентички/ или с епилатор, защото космите стават по-слаби с времето...А с бръснача стават много дебели и започват да растът по-гъсто.Иначе лазерната епилация е най-добра, но е скъпа...Боли доста, но 1 или 2 пъти и повече не израстват косъмчета, защото са изгорене с лазера от самия корен и може да се ходи 1 годишно, ако започнат само да набиват косъмчета... :) :) :) :)

danchobg
07-15-2010, 15:12
Приготви си кофа с вода и туба с бензин........ 8-)

FuckedUp
07-15-2010, 15:24
^ Моят едва ли не ги маха заради мисли от рода на "педалско е", но явно просто не иска. Негово решение, аз нямам работа там и не ми пречат.

Просто ме интересуваше как се справяте с тях. :D
Абе, не ти трябва да имаш около ануса...за мене е много гадно :D Страх ме е с бръснача там :d Нали е нежно мястото :D BTW, някой ще ми каже ли как си ги бръсне там?Да не сте някви каучуци? :D Не, сериозно..как става? НЯКОЙ ДА СПОДЕЛИ :D:D

mlakniwe
07-15-2010, 17:09
^ Моят едва ли не ги маха заради мисли от рода на "педалско е", но явно просто не иска. Негово решение, аз нямам работа там и не ми пречат.

Просто ме интересуваше как се справяте с тях. :D
Абе, не ти трябва да имаш около ануса...за мене е много гадно :D Страх ме е с бръснача там :d Нали е нежно мястото :D BTW, някой ще ми каже ли как си ги бръсне там?Да не сте някви каучуци? :D Не, сериозно..как става? НЯКОЙ ДА СПОДЕЛИ :D:D


Парфюмираш си газЪ и взимаш една запалка и...и после и цялото тяло и пак със запалката и ефекта е много дълготраен,може и да не оживееш, но важното е да си обезкосмен

Z0mBay0
07-15-2010, 22:51
с запалка ;)

да бее ще вземее да пръднее и ще напрайй лошаа работа ! :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Е тъкмо така ще стане по-лесно и бързо :D

elc
07-15-2010, 23:11
с запалка ;)

да бее ще вземее да пръднее и ще напрайй лошаа работа ! :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Е тъкмо така ще стане по-лесно и бързо :D

то хубаво лестно и бързоо :D амаа после ! знаййш ли на кво ш почне да ти мириши :razz: :razz: :lol:

fortvilelse
07-16-2010, 07:24
Ъхх.. тва за бръснача, че израстват повече от едно место.. ами да, има нещо такова.. някво странно е да отидеш на козметик и да й се разкрачиш..

Hilary_
07-16-2010, 07:29
самобръсначка? кола маска? крем за епилация? .. :-o

BabyBluee
07-16-2010, 07:30
С лепенки :)

Ама ще е по-готино с БИК-чето :razz: :razz: :razz:

evalongoria33
07-16-2010, 08:54
с запалка ;)

да бее ще вземее да пръднее и ще напрайй лошаа работа ! :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

KumchoValcho
07-16-2010, 09:11
Абе моя приятел има доста косми около ануса. На мен не ми пречат, не съм и забелязала проблем с хигиената му (слава Богу :D ) ... но не пречат ли? .. при ходене до тоалетна .. измиването не е ли по-трудно? Не върви да го питам :D Изобщо как се справяте с тия косми бе момчета? Там е и някак по-затворено пространството и не може да се види ...Е именно, отвратително е
Всеки с предпочитанията си де, ама предпочитам да съм без косми там.