PDA

View Full Version : htc touch pro



LipSy
07-13-2010, 21:17
Какво мислите за този?

http://pdamart.files.wordpress.com/2009/10/htc-touch-pro.jpg

Paramour
07-13-2010, 21:26
не е лош

LipSy
07-15-2010, 13:10
Някой друг да се изрази?! :)

DaNGeRousLy
07-15-2010, 13:17
Става, но лично аз не бих дал повече от 400лв за GSM ..

ibojilow
07-15-2010, 14:19
Какво искаш да ти кажем? Да телефона е хубав или ако може да се изразя така " последен писък на модата " :) Купувай го и го пази, има хора който гладуват, докато си купуваш телефон за тези пари и ще е грехота, ако го счупиш. Моя е подобен и съм доволен.

xrusinka
07-15-2010, 14:24
Хубав е :)

LipSy
07-15-2010, 19:40
Какво искаш да ти кажем? Да телефона е хубав или ако може да се изразя така " последен писък на модата " :) Купувай го и го пази, има хора който гладуват, докато си купуваш телефон за тези пари и ще е грехота, ако го счупиш. Моя е подобен и съм доволен.

Аз вече го имам. Просто пуснах темата, за да видя различни мнения. Естествено, че ще го пазя! Гледам си го като писано яйце. :) :-) Върши ми работа и е многофункционален. Апък и друго има: Ако го загубя или счупя нашите направо не знам на какво ще ме направят!

ibojilow
07-15-2010, 19:45
Еми в такъв случай да го ползваш със здраве. Можеш ли да кажеш една ценичка колко пари го взе? :)

LipSy
07-15-2010, 19:52
Еми в такъв случай да го ползваш със здраве. Можеш ли да кажеш една ценичка колко пари го взе? :)

Ами много съжелявам, обаче няма да мога да ти помогна, защото аз живея в Германия и оттук си го взех. Инъче тука струва около 900 евро. Не знам в България на каква цена е, обаче пак няма да е по-малко от 700-800 лв. може би. Зависи от паметта.

teenems
07-16-2010, 11:20
Харесва ми.
Но по-добре да си беше купил лаптоп 8-)
Трябва доста да го пазиш ,а ако му надереш дисплей ще е кофти тръпка

LipSy
07-16-2010, 13:59
Харесва ми.
Но по-добре да си беше купил лаптоп 8-)
Трябва доста да го пазиш ,а ако му надереш дисплей ще е кофти тръпка

Да знам. То това е като малък компютър. То обаче, който и телефон със Touchscreen да си купя пак има възможност да се надраска! :(

Giggle
07-16-2010, 14:50
Не знам моя доста е летял от различни височини и с различна сила, панела се надраска, на екрана нямам и драскотинаа.. чудна работа :D

Иначе телефона е супер, само ме изнервят тея клавиатурии :wink:

nyxu
07-16-2010, 15:40
Бива...




Грешен раздел !!

ibojilow
07-16-2010, 18:25
Ами потърси в някоя голяма верига за телефони да си купиш, значи то представлява едно невидимо, тънко найлонче което не дава да се драска телефона, гледах една реклама как дерат един Iphone с ключ и се виждат вредите и после дерат друг с тоя найлон и нищо му няма. За име не мога да ти помогна, но питай те трябва да знаят. :)

Giggle
07-16-2010, 19:40
Ами потърси в някоя голяма верига за телефони да си купиш, значи то представлява едно невидимо, тънко найлонче което не дава да се драска телефона, гледах една реклама как дерат един Iphone с ключ и се виждат вредите и после дерат друг с тоя найлон и нищо му няма. За име не мога да ти помогна, но питай те трябва да знаят. :)

Е попринцип щом е нов то трябва да има?

ibojilow
07-16-2010, 19:56
Ами потърси в някоя голяма верига за телефони да си купиш, значи то представлява едно невидимо, тънко найлонче което не дава да се драска телефона, гледах една реклама как дерат един Iphone с ключ и се виждат вредите и после дерат друг с тоя найлон и нищо му няма. За име не мога да ти помогна, но питай те трябва да знаят. :)

Е попринцип щом е нов то трябва да има?
Еми слънчице прекрасно то е като това найлонче където ти е на екрана в началото, но онова се слага върху целия апарат. :)

LipSy
07-16-2010, 20:50
Ами трябва да видя някъде за такава найлонка. То новите телефони нали имат на екрана си нещо като защитна лентичка, обаче то това май не е такава найлонка. И аз не знам. Трябва да питам някъде. То от какъв материал е тази найлонка? Знаете ли? :-o

LipSy
07-16-2010, 20:52
Ами потърси в някоя голяма верига за телефони да си купиш, значи то представлява едно невидимо, тънко найлонче което не дава да се драска телефона, гледах една реклама как дерат един Iphone с ключ и се виждат вредите и после дерат друг с тоя найлон и нищо му няма. За име не мога да ти помогна, но питай те трябва да знаят. :)

Е попринцип щом е нов то трябва да има?
Еми слънчице прекрасно то е като това найлонче където ти е на екрана в началото, но онова се слага върху целия апарат. :)

Ами добре, ама апарата ако е като този плъзгач, дали ще стане?

ibojilow
07-16-2010, 20:58
Ох, еми тогава не знам, най-много да е само за предния дисплей, но ако си имаш лепенка на дисплея не се притеснявай. :)

LipSy
07-16-2010, 21:05
Не нямам лепка. Ама нищо аз пак ще проверя, дали има за плъзгачи! :) Мерси все пак, че ми каза, че има такова нещо! :) :) :)

ibojilow
07-16-2010, 22:22
Еми да трябва да има това е моето мнение, защото телефона е скъп и е нормално хората да искат да го предпазят, но търси в големи вериги, иначе шанса да намериш е по-малък. :)

MrBeaN
07-17-2010, 00:33
хах тъкмо като моя :D:D:D

LipSy
07-17-2010, 10:07
Еми да трябва да има това е моето мнение, защото телефона е скъп и е нормално хората да искат да го предпазят, но търси в големи вериги, иначе шанса да намериш е по-малък. :)

Добре, ще потърся! :)

LipSy
07-17-2010, 10:12
хах тъкмо като моя :D:D:D

E, как е? Върши ли ти работа?

Paramour
07-19-2010, 20:09
Еми да трябва да има това е моето мнение, защото телефона е скъп и е нормално хората да искат да го предпазят, но търси в големи вериги, иначе шанса да намериш е по-малък. :)

Добре, ще потърся! :)

Наричат се протектори. Има ги за Iphone-и. Мисля, че няма значение, че телефона е плъзгач. Протектора се слага на дисплея, все пак. Предполагам, че ще има и за твоя телефон, но не гледай в малки магазинчета...
Примерно в някви големи магазини за техника. А и освен това, те могат да ти дадат протектора, да е някакъв правоъгълен, а ти да си го "изрежеш" като за твоя телефон. Май има и такива варианти. :)

LipSy
07-19-2010, 20:33
Еми да трябва да има това е моето мнение, защото телефона е скъп и е нормално хората да искат да го предпазят, но търси в големи вериги, иначе шанса да намериш е по-малък. :)

Добре, ще потърся! :)

Наричат се протектори. Има ги за Iphone-и. Мисля, че няма значение, че телефона е плъзгач. Протектора се слага на дисплея, все пак. Предполагам, че ще има и за твоя телефон, но не гледай в малки магазинчета...
Примерно в някви големи магазини за техника. А и освен това, те могат да ти дадат протектора, да е някакъв правоъгълен, а ти да си го "изрежеш" като за твоя телефон. Май има и такива варианти. :)

Ааа, добре! :) Значи ще търся някъде в Техномаркет или Технополис! :)

LaCritic
07-20-2010, 11:46
Бива. Аз лично бих предпочел Nexus One..

LipSy
07-20-2010, 14:36
Бива. Аз лично бих предпочел Nexus One..

Всеки си има свой вкус! :) :) :)

metaxa
07-21-2010, 15:53
Да, точно протектори се наричат, но ги има за повечето модели телефони, като при стандартните екрани могат да се използват и за повече от един модел.
В интернет открих протектор точно за твоя телефон на цена 25 лева, а иначе телефонът все пак е HTC, можело камерата да е с няколко мегапиксела отгоре, но като палмтоп е перфектен :)

Gamedzilla
07-22-2010, 07:49
Пробвай Xperia X10, по-добър и компактен е. :-D

step_up_right
07-22-2010, 17:03
HTC по мое мнение са огромни за един джоб...ами може ли да питам в тая тема SE Vivaz какъв му е входа за слушки?Стандартен или като на досегашните?Интересувам се от мобилни телефони и затова питам...

Paramour
07-22-2010, 20:55
Пробвай Xperia X10, по-добър и компактен е. :-D
Телефона вече е купен... Човека просто ни пита какво мислим. :wink:

LipSy
07-22-2010, 20:59
HTC по мое мнение са огромни за един джоб...ами може ли да питам в тая тема SE Vivaz какъв му е входа за слушки?Стандартен или като на досегашните?Интересувам се от мобилни телефони и затова питам...

Ами той телефона вече е купен. За съжеление, обаче не знам какъв е входа за слушалките на SE VIVAZ! :(

LipSy
07-22-2010, 21:01
Да, точно протектори се наричат, но ги има за повечето модели телефони, като при стандартните екрани могат да се използват и за повече от един модел.
В интернет открих протектор точно за твоя телефон на цена 25 лева, а иначе телефонът все пак е HTC, можело камерата да е с няколко мегапиксела отгоре, но като палмтоп е перфектен :)

Добре, и аз ще се разтърся за тези протектори! :) Щом ги има за HTC тогава няма проблеми! :)