PDA

View Full Version : Като каква си ме представяте?



cherinka
07-13-2010, 21:18
Остават ми около 300 дни до матурата.
Бих искала да знам като каква си ме представяте? - От цялото изградено мнение за мен през годините? Независимо какво.
Примемам всякакви мнения и се опитвам да си се представя на всякакви позиции, които предложите?
Както и допускам възможности, за които бих ставала.

Хайде сега да ви видя компетентните мнения. Едва ли би имало такова с липсва на ирония, сарказъм/гротеска/, ебавка, малоумщина.
хайде да видим кой ще бъде пръв в "Как очакваш някой в някакъв си форум да ти каже с какво да се занимаваш за напред". Хайде! Давам си поле за изява!

Rounder
07-13-2010, 21:20
купонджиика
битова алкохоличка ( това беше шега :-D )

amk933
07-13-2010, 21:24
Ми не те познавам много, много, но добродушна и доминираща. 8-) Като ти видя ника и ава все се сещам за нещо голо с кожени ботуши и камшик. :lol:

Готина ми изглеждаш.

Представям си те като медицинска сестра. 8)

realantisocial
07-13-2010, 21:26
Черинка е типичен бъдещ горд представител на редовете на родната полиция според мен. :D

DenBr
07-13-2010, 21:28
8-)

DaemonBoy
07-13-2010, 21:29
Ми не те познавам много, много, но добродушна и доминираща. 8-) Като ти видя ника и ава все се сещам за нещо голо с кожени ботуши и камшик. :lol:

Готина ми изглеждаш.

Представям си те като медицинска сестра. 8)Наборее мръсник си и ти! Ние нашият набор сме така :lol: :lol:

Canis_Dirus
07-13-2010, 21:31
Офис мениджър 8-)

cherinka
07-13-2010, 21:32
Rounder, от купони и битов алкохолизъм не се вадят пари...
Amk93, евентуално се сещаш за една моя снимка с кожени ботуши, която съм постнала преди време.
realantisocial, ти се ебаваш, но и не подозираш за моите амбиции за криминолог. 8-) биология, химия, трупове, местропрестъпления, улики, държавна работа, по-ранно пенсиониране, връзки в МВР. 8-)
за офис мениджър забравете, далече са ми икономическите професии.

Canis_Dirus
07-13-2010, 21:34
Стилиянче, аз теб си те представям в някое държавно учреждение да седиш зад гише и кисело да навикваш гражданите.

Serseri91
07-13-2010, 21:34
Е те т'ва е готина тема.


Хмм... Разкрепостена, но в последно време гледам се опитваш да вкараш живота си в ред.


Като ти видя ника и ава все се сещам за нещо голо с кожени ботуши и камшик.

И аз също !

Агресивна, но ми се струва, че можеш да се държиш и на ниво, ама май не искаш 8-)

Бее всички те обичат споко.


Ааа.да,сещам.се.че.по.едно.в еме.пишеше.по.този.начин 8-)

DaemonBoy
07-13-2010, 21:38
Хмм нещо в теб ми напомня на един познат... Зодия Скорпион си, в това съм почти 100% сигурен... Агресивна, амбициозна, отворена към света, невярна(доколкото се сещам от една-две твои теми в Любов...)

cherinka
07-13-2010, 21:41
от.една.година.не.ми.бачка.с пейса.и.интервала.го.цъкам. трл+V.
така.че.трогната.съм.за.спо ените.ти.

Ангеле,благодаря ти, поне, че си запомнил как се пише името ми. Аз хората ги нареждам без да ми е нужно специало гише за тази работа.

С тази предизвикателност и разкрепостеност сами се досещате към коя професия ме насочвате?

Споделете някоя друга професия, сврзана със социалната среда (понеже наскоро ми казаха, че понеже съм била много добричка, по ще ми ходело да се занимавам със социални среди, а сами знаете, че професиите, свързани с хора, не се броят на пръсти).
скорпионче съм, да. :)

DaemonBoy
07-13-2010, 21:43
Хмм за професия :-o

Може би сурова шефка, но на какво ти си решаваш. Човек сам кове съдбата си.

amk933
07-13-2010, 21:44
Ако стана политик или някой предприемач, ако си навита, може да ми станеш секретарка, ама искам все да си с ония ботуши от снимката. :D

Иначе социални професии...сексоложка или психоложка? :-o

AcrossYourFace
07-13-2010, 21:45
Някаква приказлива ми изглеждаш и може нещо с туризъм - екскурзовод например

Serseri91
07-13-2010, 21:46
така.че.трогната.съм.за.спо ените.ти.




Мен си ме кефеше т'ва.

cherinka
07-13-2010, 21:54
амк, за секретарка ще съм ти малко възрастна. 8-)
върти ми се в главата евентуално за стюардеса? (малко и примера на AcrossYourFace)
Но това е ясно, че е временно.
В такъв период съм, че ми трябва насока.
Както знаете като бяхме малки (4-8ми клас) по физическо 'слабите' ги комбинираха със 'силните' на, например, стометровото тичане, и на мен в момента ми трябва нещо като пиедестал, пример, някаква последователност. Насока (както казах). [дизайнерствотожго оставяме като хоби, както и ноктопластиката, маникюра, масажите и всичките козметични простотии, които могат да съществуват на този свят].

shadow4e
07-13-2010, 21:56
И аз си те представям като секретарка или консултант на веес телешоп, но предполагам, че питаш, защото се насочваш още какво да следваш и не ти вършат работа такива мнения.
П.п. Не бях прочела последният ти пост, но да била съм права.
Съвет тогава хващаш списъците със специалности в няколко набелязани унита, четеш характеристики, преценяваш какво ще ти е интересно и поне да се насочиш нанякъде.

ShtrudeL
07-13-2010, 22:43
Продавачка в магазин само и единствено за бонбони...шарени,малки,голе и...много бонбони...купища бонбони...
Или човека,който държи 5374524875 цветни балона и ги подарява/продава на хората.
Не мога да си те представя в нещо сериозно...със сигурност няма да ти отива инжинер,лекар,адвокат,/нещо в офис/...

Seducti0n
07-13-2010, 22:51
фотограф, екскурзовод, психолог

нещо такова :)

Canis_Dirus
07-13-2010, 22:52
Lisa Sparxxx
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/Lisa_Sparxxx.jpg

Cherry Sparxxx - catchy :smt079 :smt079

SolemnityOfDeath
07-13-2010, 22:54
Представям си те като череша.

O_______x

Seducti0n
07-13-2010, 23:20
Представям си те като череша.

O_______x

8-) отговорът ти ми напомня за Бате Енчо и дебилните отговори на деца какви искат да станат

п.с-колко мразех този въпрос като бях малка... но всъщност и сега го мразя :lol:

Whoopdedoo
07-13-2010, 23:22
http://www.pappasblog.com/wp-content/uploads/2007/08/fuck-this-ill-be-a-stripper.jpg

SolemnityOfDeath
07-13-2010, 23:24
Седъкшъно изтреще и спами в темата за ЧЕРИНКА.

Искам санкции веднагиз!

babity
07-13-2010, 23:44
Аз теб те виждам като продавач-консултант някъде. Идеална си. Атрактивна, бъбрива, лесно ще омайваш клиента. Без особено значение какво ще продаваш, бих ти била редовен клиент.

bloodyF
07-13-2010, 23:50
нещо свързано с дистрибуция би ти отивало според мен :-D
примерно на лекарства (нещо по-сериозно имам в предвид,не като ейвън или някаква такава глупост)

amk933
07-13-2010, 23:59
нещо свързано с дистрибуция би ти отивало според мен :-D
примерно на лекарства (нещо по-сериозно имам в предвид,не като ейвън или някаква такава глупост)

Да като реклама на Дуфалак, например? :D

ТВ водеща или журналистка устройва ли те? 8)

jghgh
07-14-2010, 09:21
Несериозно е да питаш във форума, честно. 8-)
Забавно се получава, но и ние не знаем всички специалности на света и говорим общи приказки => си купи едно справочниче и гледай.

Мисля, че работа с комуникация ще е перфектната за теб ;)

DarkKisss
07-14-2010, 09:30
Приличаш ми ..
на леко злобна госпожица, която смята да следва право, обича да пие, когато разпуска .. В бъдеще те виждам като адвокатка.

_donna_
07-14-2010, 10:31
Хайде сега да ви видя компетентните мнения. Едва ли би имало такова с липсва на ирония, сарказъм/гротеска/, ебавка, малоумщина.
хайде да видим кой ще бъде пръв в "Как очакваш някой в някакъв си форум да ти каже с какво да се занимаваш за напред". Хайде! Давам си поле за изява!
е тва беше супер гей. :shock:

PainMonopoly
07-14-2010, 16:18
Мм да видим. Постовете ти са дълги и описателни, тоест можеш да говориш/пишеш по много. Стила ти на изразяване е сносен и не съм видял да правиш правописни грешки.

Нещо от сорта на право, маркетинг и реклама, мениджмънт, PR, HR, журналистика и прочее дейности.