PDA

View Full Version : ПОМОЩ.. СТАНА НЕЩО !!



teddynkka
07-13-2010, 21:44
Ами сега не знам как да започна.. малко ме е срам :oops: ама се пак ми трябВа мнение.. амии значии аз съм на 16 г. ии си имам приятел ходим от 8 месеца близо.. ама не сме го правили.. пък аз не съм девствена.. ии така.. днеска бях в приятеля мии.. започнахме с целувки ии нещата трагнаха да се развиват кам секс.. и като за начало тои започна с прасче ок за ся.. после дтрагна да ме лиже ии пак с прасче обаче по едно време стана много груб с тва неготовото прасче :shock: ии изведнаж спря и ми вика.. мило има крав.. пак аз чакам да ми дойде.. милия много се стресна .. добре.. веднага се прибрах обаче забелязах че кръвта не беше такава каквато е попринцип като ми дойде ( ама може и да си ваобразявам от паниката ).. :shock: обаче ии не ми течеше пък като бях в приятеля ми бая кръв изтече.. ии сега малко ме наболява там доло.. :oops: та вапроса мии е.. КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ МИ СТАНА.. !? ](*,)

balon4eeeee
07-13-2010, 21:47
т.6
амк933

pitbullxx
07-13-2010, 21:51
Така .. мисля ,че може някаква раничка се е получила или просто ти е дошло. :) Нямам думи 8-) . Виж как ще се развият нещата следващите 24 часа и пиши пак в темата. :)

FunkyBoy
07-13-2010, 21:55
т.6
амк933

ginny
07-13-2010, 22:31
Така .. мисля ,че може някаква раничка се е получила или просто ти е дошло. :) Нямам думи 8-) . Виж как ще се развият нещата следващите 24 часа и пиши пак в темата. :)

+1
Ако стане по-зле , а не ти е дошло бягай при чичо (леля) доктор, защото може да те е разранил и после инфекции......

PoRcHeTaTa1
07-13-2010, 22:45
Ами иди на лекар това ми звучи сериозно :(

0u7l1n3
07-14-2010, 07:31
И на мен ми се е случвало. Възможно е да те е наранил с нокът или ти да си била суха, или да е влязъл прекалено навътре с пръст (трябва да има мн големи пръсти :D ) и да ти е засегнал шийката на матката. Ако не ти дойде, но тази кръв продължава повече от 1 ден - иди на лекар.

kremen4eto
07-14-2010, 08:36
Най-вероятно ти е направил някаква раничка. Може и да ти е дошло, но щом казваш, че е станал по-груб вероятно е раничка. Такива ранички не са за подценяване. ;)

baatko
07-14-2010, 08:42
А не е ли възможно да си правила секс преди 12 месеца и повече за един път, и просто да те е отворил? Що за идиотска тема.....Колко пъти трябва да си правила секс щом 8 месеца сте заедно и не сте правили секс......Деца грол уп.Сигурен съм, че си правила секс веднъж два пъти и си се стеснила и отново запечатила, той ти е пъхал пръста си смело, защото ти НЕ си девствена.И кръв, боже какво да правя??!?!? Не прави секс.

MakeMeLaugh
07-14-2010, 10:39
Отворил те е (скъсал е девствената ти ципа).
Толкова ли не можете да се досетите...

Честито за глупавия начин.


П.П. Сега видях, че НЕ си била девствена.
Освен, ако не се съмняваш

Princessani
07-14-2010, 10:45
Ами сега не знам как да започна.. малко ме е срам :oops: ама се пак ми трябВа мнение.. амии значии аз съм на 16 г. ии си имам приятел ходим от 8 месеца близо.. ама не сме го правили.. пък аз не съм девствена.. ии така.. днеска бях в приятеля мии.. започнахме с целувки ии нещата трагнаха да се развиват кам секс.. и като за начало тои започна с прасче ок за ся.. после дтрагна да ме лиже ии пак с прасче обаче по едно време стана много груб с тва неготовото прасче :shock: ии изведнаж спря и ми вика.. мило има крав.. пак аз чакам да ми дойде.. милия много се стресна .. добре.. веднага се прибрах обаче забелязах че кръвта не беше такава каквато е попринцип като ми дойде ( ама може и да си ваобразявам от паниката ).. :shock: обаче ии не ми течеше пък като бях в приятеля ми бая кръв изтече.. ии сега малко ме наболява там доло.. :oops: та вапроса мии е.. КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ МИ СТАНА.. !? ](*,) и според мен е така правила си веднъж -два пъти секс преди това и като не си го правила 8 месеца си се стеснила и просто не си била добре отворена и за това е имало кръв.Спокойно нищо ти няма .Ще ти мине за ден -два.

iw0na
07-14-2010, 11:08
Колко пъти си правила секс ?! Ако е било само веднъж и първия ти е бил по внимателен със теб .. може ципата на девственоста да не се е разкъсала .. а сегашния ти да я е разкъсал цялата .. немога да го обясня по друг начин .. може и така да е .. :(

ladykeisy
07-14-2010, 11:17
Колко пъти си правила секс преди това? Има вероятност просто да ти е скъсал ципата, ако не се скъсала и си го правила по-малко пъти преди него.Може да ти е по-еластична.

Sofff
07-14-2010, 11:43
Ами сега не знам как да започна.. малко ме е срам :oops: ама се пак ми трябВа мнение.. амии значии аз съм на 16 г. ии си имам приятел ходим от 8 месеца близо.. ама не сме го правили.. пък аз не съм девствена.. ии така.. днеска бях в приятеля мии.. започнахме с целувки ии нещата трагнаха да се развиват кам секс.. и като за начало тои започна с прасче ок за ся.. после дтрагна да ме лиже ии пак с прасче обаче по едно време стана много груб с тва неготовото прасче :shock: ии изведнаж спря и ми вика.. мило има крав.. пак аз чакам да ми дойде.. милия много се стресна .. добре.. веднага се прибрах обаче забелязах че кръвта не беше такава каквато е попринцип като ми дойде ( ама може и да си ваобразявам от паниката ).. :shock: обаче ии не ми течеше пък като бях в приятеля ми бая кръв изтече.. ии сега малко ме наболява там доло.. :oops: та вапроса мии е.. КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ МИ СТАНА.. !? ](*,)
първо се научи да пишеш думи като " прасче ", "крав" и " доло " не съществуват ..

tanch3t093
07-14-2010, 13:05
Ако не ти мине до 24 ч. иди на лекар, тва не е шега работа - а и наистина ако ципата ти е по еластична е възможно да не се е разкъсала при първия ти път, а сега - всеки случай изчакай и пиши после.

X0
07-14-2010, 15:26
Другия път пробвайте с по-голям прас :D Ама да е лют...

ginny
07-14-2010, 15:51
Другия път пробвайте с по-голям прас :D Ама да е лют...

Колко си интересен :?

BabyBluee
07-14-2010, 16:52
Честито! Отвориха те с пръсти. :)

sexxxgirl
07-16-2010, 23:44
Както ти казваш щом момчето е било доста грубо след тва .. може и да е раздразнило нещоо .. там долу или да го е разранило ... но мисля,че няма място за притеснения :)) спокойно .. :)

D3viLish
07-16-2010, 23:49
Колко пъти си правила секс преди това? Има вероятност просто да ти е скъсал ципата, ако не се скъсала и си го правила по-малко пъти преди него.Може да ти е по-еластична.

Тъкмо това щях да казвам :-)

yamaha436
07-19-2010, 22:20
Честито! Отвориха те с пръсти. :)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FuckedUp
07-19-2010, 22:31
Ако, наистина си на 16г. и си толкова неграмотна, евала!
По темата:Не сме гадатели!Не сме били там!Отивай на лекар...

divaorhideq
07-20-2010, 10:28
Бе прочетох нещо за някаква шийка на матката... WTF?! Нема начин да е от шийката- тя доста навътре- най- малко на 8 см :D Това за лекаря също е тъпо- най-вероятно наистина не е била напълно разкъсана девствената ципа и заради това така е станало. Кажи на приятеля си да е по-внимателен. Между другото, искам да попитам, колко човека, на които са казали от форума отиди на лекар, наистина са отишли?

Justify
07-20-2010, 10:45
Възможно ли е щом е станал по груб, да си е пъхнал ръката там? :-o

EritYy
07-20-2010, 13:11
има много варианти - може да е от ципата ако преди това е била еластична и не се е скъсала, а ако от много време не си го правила съм чувала, че е възможно след това пак да има кръв, но затова не съм сигурна и все пак не ми се вижда нещо сериозно, но за твое успокоение ходи на лекар 8)