PDA

View Full Version : Не ги разбирам тези момичета ...



Gllory
07-14-2010, 00:01
Първо да уточня, че и аз съм момиче ..

И не ги разбирам тези момичетаа ..запознават се с момче, след 1 седмица тръгват с него, много се обичат вечее ..едва ли не от години са заедно, ходят 2 седмици и е любов голяма ..на третата седмица се разделят ..забравят момчето без проблем ..пък уж мноого се обичали ... к'фи са тези глупости :? нещо не ги разбирам тези момичета ..как става така да обичаш един човек и да го забравиш за 1 ден? След това историята се повтаря ..ново момче, обичат се, забравят се ;дд.... :-o аз ли не съм редовна ;дд или те не са наред ?! 8-)

DenBr
07-14-2010, 00:04
8-)

DenBr
07-14-2010, 00:05
8-)

wasch0
07-14-2010, 04:47
и си стои там.. само снимката се мени с различно момче.. :D

:-D :-D :grin:

Nakadah
07-14-2010, 05:48
Не всичко е разбираемо, или трябва да бъде...

kremen4eto
07-14-2010, 06:08
Малки са, не знаят какво искат. Не разбират, че по този начин нараняват хора ... не ги и интересува де. Връзките им са краткотрайни, за забаваление, чувствата са само някакво привличане, което бързо отшумява. А за "Обичам те" ... всички знаем, че вече се изрича на всяка крачка без вложени чувства в тези думи. Изрича се защото хората с недостатъчен опит (момичетата, които описваш ти) мислят, че това е естествено следствие на връзката, виждат, че момчето се кефи и си го говорят там .... В един момент онова моментно привличане изчезва и те се насочват към друго момче. Такива връзки са напълно нормални за тийнейджърството. :)

krem4et0
07-14-2010, 07:07
Никога не са обичали...това са били просто заучени думички.

MaLkaTa_LaDy
07-14-2010, 07:11
Никога не са обичали...това са били просто заучени думички.
(y)
За пред хората е.

AzBre
07-14-2010, 07:35
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл..

didi0804
07-14-2010, 07:37
Всички много бързат да пораснат.Не го правят защото наистина го усещат, а за да не останат по-назад, което е много ама много тъпо

Kopu
07-14-2010, 07:38
Хее вие ми разбихте мирогледа е......... До сега смятах, че ние момчетата хващаме момиче и след 2-3 седмици ни омръзва и хайде при новото. :)
За това докато сте/сме малки трябва да имаме широк поглед върху връзката ни. Като видим, че не върви, и че "любовта" (симпатията) изчезва, хващаме си ново гадже и (НИЕ) зарязваме старото, преди то нас да ни е зарязало, защото в противен случай ще се почувстваме гадно. И както обикновенно, за да не я/го нараним започваме с театъра - Не съм достоен за теб, само си губиш времето с мен, ти си прекрасна можеш да имаш всеки който пойскаш и т.н. :)

s3nsual
07-14-2010, 07:59
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл.. :razz:

по темата : ако се познават от 1 седмица няма как да се обичат. Момиченцата , които обичат са обикновено 13-14 годишни кифли ( някои от тях с времето се очовечват :D )
Това не го правят само момичетата . Всичко си зависи от човека

blo0dangel
07-14-2010, 08:08
хахах.. обичат се хората.. какво лошо.. преструват се на щастливи и се мислят за големи :? :?

VampireGirl666
07-14-2010, 10:44
Хората се женят и развеждат. Как да не смениш гаджето, като не е за тебе. В началото всичко е било добре, после вече... Тези 1 или 2 седмици ми се струват малко драстични. Вярно е, че има момичета, които не знаят какво искат, но нека да не слагаме всички под общ знаменател.

Daisy11
07-14-2010, 10:47
Връзките им са краткотрайни, за забаваление, чувствата са само някакво привличане, което бързо отшумява. А за "Обичам те" ... всички знаем, че вече се изрича на всяка крачка без вложени чувства в тези думи. Изрича се защото хората с недостатъчен опит (момичетата, които описваш ти) мислят, че това е естествено следствие на връзката, виждат, че момчето се кефи и си го говорят там .... В един момент онова моментно привличане изчезва и те се насочват към друго момче. Такива връзки са напълно нормални за тийнейджърството. :)
точно така е ...

tanch3t093
07-14-2010, 12:34
Малки лиглички, които нищо не са видели от живота, а си мислят, че са.

Света е пълен с такива, а думите "Искам те, Обичам те" вече се казват като "Здрасти"

betibarclay
07-14-2010, 13:59
Хее вие ми разбихте мирогледа е......... До сега смятах, че ние момчетата хващаме момиче и след 2-3 седмици ни омръзва и хайде при новото. :)
За това докато сте/сме малки трябва да имаме широк поглед върху връзката ни. Като видим, че не върви, и че "любовта" (симпатията) изчезва, хващаме си ново гадже и (НИЕ) зарязваме старото, преди то нас да ни е зарязало, защото в противен случай ще се почувстваме гадно. И както обикновенно, за да не я/го нараним започваме с театъра - Не съм достоен за теб, само си губиш времето с мен, ти си прекрасна можеш да имаш всеки който пойскаш и т.н. :)
:smt071 а за теб ей това :smt097 :D

remix1912
07-14-2010, 14:08
Нещата стоят така.
1.Едно момиче се запознава с едно момче
2.Тръват двамата
3.Момичета да се похвали с момчето си пред приятелките почва да показва снимки,да пише LoVe тебе МилУууУууУУ
4.Прави го щото да се похвали по-ефективно,иначе кво трябва да напише на скайпа
"Е тва е моят КоЧ -}..............
не става нали
Аз пък имам друг случай,един приятел на единия ден пише Обичам те милооооооооо
и на сутринта Тъпа путко не искам да те виждам
и аз леко се пръснах от смях :lol:
Е това е LOVE

blo0dangel
07-14-2010, 14:11
Нещата стоят така.

Аз пък имам друг случай,един приятел на единия ден пише Обичам те милооооооооо
и на сутринта Тъпа путко не искам да те виждам
и аз леко се пръснах от смях :lol:
Е това е LOVE

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ехх любов любов

GossipGirl89
07-14-2010, 15:24
Хората се женят и развеждат. Как да не смениш гаджето, като не е за тебе. В началото всичко е било добре, после вече... Тези 1 или 2 седмици ми се струват малко драстични. Вярно е, че има момичета, които не знаят какво искат, но нека да не слагаме всички под общ знаменател.

И за 1-2 месеца да е пък се отнася същото :)
Вярно е че има случаи, когато още от първия поглед се харесваш някой страшно много, но пак смятам че не може за толкова кратко време да го опознаеш напълно и да твърдиш, че го обичаш, че това е мъжът на живота ти и т.н. А пък тези, които се женят още преди половин година даже да са направили заедно хич не ги разбирам... Бързат, карат заедно известно време и после се развеждат... :? Това са лекомислени десйтвия за мен. А лошото е, че в повечето случаи се съзадавт и деца за това време и после те страдат от цялата работа...

Когато си на 13-14-15 си мислиш че всичко, което хвърчи се яде. Мислиш си че първото ти гадже ще ти остане единственото за цял живот, симпатията и харесването, което изпитваш към него си го обесняваш като рюбов и обич...но след време като пораснеш малко и се смееш на себе си и на глупостите, които си си въобразявала :)

Whoopdedoo
07-14-2010, 15:28
А колко пъти ще дъвчете тази иначе толкова НЕбанална тема... А?
Питам?

GD95
07-14-2010, 19:50
...

justonegirlwithonehope
07-14-2010, 20:02
Не е любов просто дума е.Когато не си познал истинската любов, не знаеш какво всъщност значи тя.Вкарваш се във филми, че обичаш всеки следващ и чак когато срещнеш правилния, именно този към когото чувстваш любов, разбираш колко смешен/смешна си била твърдейки, че обичаш, а дори непознала същноста на думата.Всеки е минал през такъв период, част от подрастването е. :)

Blondityy
07-14-2010, 20:14
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл.. :razz:

по темата : ако се познават от 1 седмица няма как да се обичат. Момиченцата , които обичат са обикновено 13-14 годишни кифли ( някои от тях с времето се очовечват :D )
Това не го правят само момичетата . Всичко си зависи от човека
и особено kremen4eto - да ви кажа нещо. аз съм точно "13-годишна кифла" и мога от личен опит да потвърдя, че ние, момичетата, бързо се влюбваме и макар да не обичаме истински, понякога си го мислим и го казваме искрено. А за това, че сме склонни да сменяме гаджетата като носни кърпи, мога да кажа, че имах едно гадже, което хипер много се зарибяваше с другите момичета (и с мен, разбира се!) и аз се хванах с един 3 пъти по-як и оня се изяде от яд. Цялото това беше в рамките на няколко дни!!!

ameli
07-14-2010, 20:27
Не всички са такива.. Някои настина могат да обичат и го показват, други просто се правят на гъзарки, защото е модерно.. Момчетата също правят тоя номер, ама не се пишат теми за тях, нали?

Valento
07-14-2010, 20:28
Жената/момичето е най-трудно изучаемия организам..не се опитвай да ги разбираш !

lleranza
07-14-2010, 20:54
Не ги разбирам тези момичетаа ..запознават се с момче, след 1 седмица тръгват с него, много се обичат вечее ..едва ли не от години са заедно, ходят 2 седмици и е любов голяма ..на третата седмица се разделят ..забравят момчето без проблем ..пък уж мноого се обичали ... к'фи са тези глупости :? нещо не ги разбирам тези момичета ..как става така да обичаш един човек и да го забравиш за 1 ден? След това историята се повтаря ..ново момче, обичат се, забравят се ;дд.... :-o аз ли не съм редовна ;дд или те не са наред ?! 8-)


emi tva e 6oto sqka kifla gleda nekoi s kinti i gotina kola sesh li se :grin:

kakto se izdiga edin transperant v edin sektor "SMYRT ZA KURVITE"

justonegirlwithonehope
07-14-2010, 21:20
Не ги разбирам тези момичетаа ..запознават се с момче, след 1 седмица тръгват с него, много се обичат вечее ..едва ли не от години са заедно, ходят 2 седмици и е любов голяма ..на третата седмица се разделят ..забравят момчето без проблем ..пък уж мноого се обичали ... к'фи са тези глупости :? нещо не ги разбирам тези момичета ..как става така да обичаш един човек и да го забравиш за 1 ден? След това историята се повтаря ..ново момче, обичат се, забравят се ;дд.... :-o аз ли не съм редовна ;дд или те не са наред ?! 8-)


emi tva e 6oto sqka kifla gleda nekoi s kinti i gotina kola sesh li se :grin:

kakto se izdiga edin transperant v edin sektor "SMYRT ZA KURVITE"


Айде да не поставяш момичетата под общ знаменател.Не всички търсят "готин батко с хубава кола".Лично аз бях поставена в ситуация, в която трябваше да избирам, между обикновено момче, нямащ кой знае какви възможности, нямащ кола и тем подобни, а от другата страна стоеше момче с парички, лъскаво bmv, тип мутра.И все пак аз изббрах първото момче и съм искрено щастлива, че съм избрала него.Бивш ми е вече, но това няма значение.

Та мисълта ми беше, не всички се впечатляваме от скъпи коли и дрешки. ;)

AzBre
07-14-2010, 21:59
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл.. :razz:

по темата : ако се познават от 1 седмица няма как да се обичат. Момиченцата , които обичат са обикновено 13-14 годишни кифли ( някои от тях с времето се очовечват :D )
Това не го правят само момичетата . Всичко си зависи от човека
и особено kremen4eto - да ви кажа нещо. аз съм точно "13-годишна кифла" и мога от личен опит да потвърдя, че ние, момичетата, бързо се влюбваме и макар да не обичаме истински, понякога си го мислим и го казваме искрено. А за това, че сме склонни да сменяме гаджетата като носни кърпи, мога да кажа, че имах едно гадже, което хипер много се зарибяваше с другите момичета (и с мен, разбира се!) и аз се хванах с един 3 пъти по-як и оня се изяде от яд. Цялото това беше в рамките на няколко дни!!!



какво точно искаше да ни кажеш? че си си хванала батко 3 пъти по як от предния? :)

bratignat
07-15-2010, 08:48
Грешка е ако се опитваш да разбереше жените - когато постъпките им по-често се диктуват от емоция. Не се опитвай да ги разбираш, безмислено е. Нека те те разберат.

Bellatrix
07-15-2010, 09:05
Еми тва е обикновена детинщина. Вие почнахте доста грубо да хлебите (както винаги), ама според мене е нормално донякъде. Част от подрастването е, както каза някой. Тия случаи са главно при разни на по 13-14, които просто още не са наясно какво точно представлява да обичаш някой до болка и мимолетните увлечения им изглеждат като любов. Детски работи, ама... Човек рано или късно се влюбва истински и ги надраства тия изпълнения. После ще се смеят на твърденията си, че еди кой си е Любовта с главно Л и вярата си, че ще се омъжат за тоя човек.
Аз на 15-16 изкарах година и половина с едно момче и бях много влюбена. Бях убедена, че с него ще се оженим, ще имаме деца и даже си бяхме планували медения месец. Сега като се сетя колко е било глупаво ми става смешно.

Blondityy
07-15-2010, 12:20
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл.. :razz:

по темата : ако се познават от 1 седмица няма как да се обичат. Момиченцата , които обичат са обикновено 13-14 годишни кифли ( някои от тях с времето се очовечват :D )
Това не го правят само момичетата . Всичко си зависи от човека
и особено kremen4eto - да ви кажа нещо. аз съм точно "13-годишна кифла" и мога от личен опит да потвърдя, че ние, момичетата, бързо се влюбваме и макар да не обичаме истински, понякога си го мислим и го казваме искрено. А за това, че сме склонни да сменяме гаджетата като носни кърпи, мога да кажа, че имах едно гадже, което хипер много се зарибяваше с другите момичета (и с мен, разбира се!) и аз се хванах с един 3 пъти по-як и оня се изяде от яд. Цялото това беше в рамките на няколко дни!!!



какво точно искаше да ни кажеш? че си си хванала батко 3 пъти по як от предния? :)

мисълта ми е, че понякога наистина много бързо можем да сменяме гаджетата, но рядко това е просто прищявка - за всичко си има причина.

Milen0v
07-15-2010, 12:31
момичетата незная какво искат
или по точно момчетата с които ходят са твърде "вдървени" и са под чехалче а тея разновидности жените винаги забравят по-бързо

kremen4eto
07-15-2010, 12:50
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл.. :razz:

по темата : ако се познават от 1 седмица няма как да се обичат. Момиченцата , които обичат са обикновено 13-14 годишни кифли ( някои от тях с времето се очовечват :D )
Това не го правят само момичетата . Всичко си зависи от човека
и особено kremen4eto - да ви кажа нещо. аз съм точно "13-годишна кифла" и мога от личен опит да потвърдя, че ние, момичетата, бързо се влюбваме и макар да не обичаме истински, понякога си го мислим и го казваме искрено. А за това, че сме склонни да сменяме гаджетата като носни кърпи, мога да кажа, че имах едно гадже, което хипер много се зарибяваше с другите момичета (и с мен, разбира се!) и аз се хванах с един 3 пъти по-як и оня се изяде от яд. Цялото това беше в рамките на няколко дни!!!



какво точно искаше да ни кажеш? че си си хванала батко 3 пъти по як от предния? :)

мисълта ми е, че понякога наистина много бързо можем да сменяме гаджетата, но рядко това е просто прищявка - за всичко си има причина.

Че какво им е лошото на прищявките? Сега е времето за тях. Не когато се омъжиш и имаш 2-3 деца.
Защо определението ми за този тип момичета го сметна като лошо? То си е нормално. И аз съм минала през това.

cinderella_gugutka
07-15-2010, 15:04
днешните поколения са така за съжаление.ама да са живи и здрави :D

soul1199
07-15-2010, 16:46
луди :lol:

Gllory
07-15-2010, 17:20
Гледам, че на няколко пъти говорите за мене в мъжки род 8-) само да уточня, че съм момиче :lol:

... и все пак ..не ги разбирам .. да бъдат с момче, което само си мислят, че харесват
пп. направих темата, защото и аз съм на 15 и наблюдавам какво става с връстничките ми

viqnkababyy
07-15-2010, 17:26
Намери момиче, което знае какво иска.И другия път преди да се хванеш, когато ти кажи " лофкам те " / което лично мен ме къса от смях / й кажи да ти го докаже .. :razz:

SadFuture
07-15-2010, 17:43
Ех да им се ненавиди на тупите куфли .......
Аз съм момче току що една тупа куфла ме заряза ...просто без думи ...
Големи идиотки са тея кифли само прищявки.... Да ги фанеш да ги биеш докато не измрът всички нискоинтелигентни кифли .............

Gllory
07-15-2010, 17:52
Ех да им се ненавиди на тупите куфли .......
Аз съм момче току що една тупа куфла ме заряза ...просто без думи ...
Големи идиотки са тея кифли само прищявки.... Да ги фанеш да ги биеш докато не измрът всички нискоинтелигентни кифли .............

ти пъкк .. как може да я убиждаш при положение, че преди 1 ден примерно си й казвал, че я обичаш :lol:

SadFuture
07-15-2010, 17:58
Ех да им се ненавиди на тупите куфли .......
Аз съм момче току що една тупа куфла ме заряза ...просто без думи ...
Големи идиотки са тея кифли само прищявки.... Да ги фанеш да ги биеш докато не измрът всички нискоинтелигентни кифли .............

ти пъкк .. как може да я убиждаш при положение, че преди 1 ден примерно си й казвал, че я обичаш :lol:

Знаеш ли кое е най-жалкото? Аз наистина и го казах и даже го чувствах.
Бях заслепен от любовта, а тя просто се възползваше от мен....

valdesbg
07-15-2010, 17:59
Знаеш ли кое е най-жалкото? Аз наистина и го казах и даже го чувствах.
Бях заслепен от любовта, а тя просто се възползваше от мен....


Авторе.. момичето не ти е виновно че не знаеш кой си и за какво се бориш.

Не прехвърляй вината на нея.

Самоцитирам се.

teenems
07-15-2010, 19:34
те половината ,ако знаят какво е да обичаш.
Това на скайп
"обичам те мило ,зайо" и там всичките лигавни са глупости и нещо като фукане пред хората .. аз така си го обяснявам.
Добре ,че не съм безчувственна кучка ;х

tuzaro
07-15-2010, 19:37
авторката иска ли да ми стане гаже, супер сериозен човек съм майна

FuckedUp
07-15-2010, 19:40
авторката иска ли да ми стане гаже, супер сериозен човек съм майна
Хахахаха :D
Шегата на страна.Не е мястото тук!

tuzaro
07-15-2010, 19:41
форона е точното място 8)

Kopu
07-15-2010, 20:36
Хее вие ми разбихте мирогледа е......... До сега смятах, че ние момчетата хващаме момиче и след 2-3 седмици ни омръзва и хайде при новото. :)
За това докато сте/сме малки трябва да имаме широк поглед върху връзката ни. Като видим, че не върви, и че "любовта" (симпатията) изчезва, хващаме си ново гадже и (НИЕ) зарязваме старото, преди то нас да ни е зарязало, защото в противен случай ще се почувстваме гадно. И както обикновенно, за да не я/го нараним започваме с театъра - Не съм достоен за теб, само си губиш времето с мен, ти си прекрасна можеш да имаш всеки който пойскаш и т.н. :)
:smt071 а за теб ей това :smt097 :D
Не схванах метафоричното ти изказване. Започни да говориш повече с думи и по-малко с емотикони (може да си обогатиш речника). ;)

mincheto
07-15-2010, 21:54
Това са детинщини.............

ShtrudeL
07-15-2010, 22:44
Става така защото тъпите човечета,които описа са мили,добри и лигави и не можеш да видиш истинската им същност. Когато я видиш след седмици/месеци ти писва и вече не ти трябват.

soul1199
07-16-2010, 12:25
авторката иска ли да ми стане гаже, супер сериозен човек съм майнахаха и ко ще ходите по скайпа 8-)

mishanavolley
07-16-2010, 13:58
когато кажат 'обичам те' те не го мислят .. ти си си съвсем в час а те са момичета които търсят интриги и не могат да се задържът при един човек повече от месец.. няма какво друго да се каже ..

danchobg
07-19-2010, 14:22
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл.. +1 :smt102

Blondityy
07-19-2010, 19:15
авторката иска ли да ми стане гаже, супер сериозен човек съм майнахаха и ко ще ходите по скайпа 8-)
Не бе,ще си направят тема и ще си пускат коментари... :razz: :razz: :razz:

tuzaro
07-19-2010, 19:20
авторката иска ли да ми стане гаже, супер сериозен човек съм майнахаха и ко ще ходите по скайпа 8-)
Не бе,ще си направят тема и ще си пускат коментари... :razz: :razz: :razz:дали нема да ни е яко

bilqnavod
07-19-2010, 21:25
Бързо пламва - бързо угасва! Типично за диапазона от 12 - 18. Това е за сегашното поколение, но лично аз като съм се влюбвала винаги е било трайно и продължително..., но аз съм от друга епоха... :D

LoVe3e
07-20-2010, 07:53
http://vbox7.com/play:16a5e538 в лошия смисъл.. :razz:

по темата : ако се познават от 1 седмица няма как да се обичат. Момиченцата , които обичат са обикновено 13-14 годишни кифли ( някои от тях с времето се очовечват :D )
Това не го правят само момичетата . Всичко си зависи от човека

Да ама са рядкост :D :D :D :D

Wednesday666
07-20-2010, 09:22
За мен тва са неосъзнати малки кифли, които просто искат да се изфукат пред другите кифли, че имат гадже преди тях 8) Lameeeee 8)

dob4y
07-25-2010, 19:40
Всички много бързат да пораснат.Не го правят защото наистина го усещат, а за да не останат по-назад, което е много ама много тъпо
+1

MP
07-25-2010, 19:56
Много е просто - просто не са влюбени. Чувствата са много гъвкаво и относително понятие. В повечето случаи момичетата не знаят и не са сигурни какво и колко силно чувстват и се залъгват,че е по-хубаво,отколкото всъщност е.Нещата в такива ситуации се развиват прекалено бързо и всичко си идва по местата с една театрална раздяла и клишираните мотиви за себеобвиняването и себепорицанието , "вината не е в теб",не знам си какво 8-) . За тези ситуации важи изразът - "Много хубаво не е на хубаво".

7227
07-25-2010, 20:00
Първо да уточня, че и аз съм момиче ..

И не ги разбирам тези момичетаа ..запознават се с момче, след 1 седмица тръгват с него, много се обичат вечее ..едва ли не от години са заедно, ходят 2 седмици и е любов голяма ..на третата седмица се разделят ..забравят момчето без проблем ..пък уж мноого се обичали ... к'фи са тези глупости :? нещо не ги разбирам тези момичета ..как става така да обичаш един човек и да го забравиш за 1 ден? След това историята се повтаря ..ново момче, обичат се, забравят се ;дд.... :-o аз ли не съм редовна ;дд или те не са наред ?! 8-)

От годините е :razz: Лапенца,а се мислят за ..да не казвам..за това вси4ко е много голямо за много малко време :razz:

Gllory
07-26-2010, 01:02
Първо да уточня, че и аз съм момиче ..

И не ги разбирам тези момичетаа ..запознават се с момче, след 1 седмица тръгват с него, много се обичат вечее ..едва ли не от години са заедно, ходят 2 седмици и е любов голяма ..на третата седмица се разделят ..забравят момчето без проблем ..пък уж мноого се обичали ... к'фи са тези глупости :? нещо не ги разбирам тези момичета ..как става така да обичаш един човек и да го забравиш за 1 ден? След това историята се повтаря ..ново момче, обичат се, забравят се ;дд.... :-o аз ли не съм редовна ;дд или те не са наред ?! 8-)

От годините е :razz: Лапенца,а се мислят за ..да не казвам..за това вси4ко е много голямо за много малко време :razz:

Е, добре де .. и аз съм лапенце 8-) (на 15) ..пък не мисля така като тях : ))))

mishkaa
07-26-2010, 12:38
никой не ги разбира.. нз за какви се мислят ;х
и всичко почва от "ай да хоим" :D не че се познават ама ок ;д :?

mArMaLaDkA
07-26-2010, 12:40
Е, добре де .. и аз съм лапенце 8-) (на 15) ..пък не мисля така като тях : ))))

Така е, защото си най-умничката, най-хубавичката, най-добричката, най-миличката, най-досетливичката и въобще - най-най от всички! Ти си едно от малкото изключения, една на милион! :-)

Istar
07-26-2010, 12:44
Малки са, не знаят какво искат. Не разбират, че по този начин нараняват хора ... не ги и интересува де. Връзките им са краткотрайни, за забаваление, чувствата са само някакво привличане, което бързо отшумява. А за "Обичам те" ... всички знаем, че вече се изрича на всяка крачка без вложени чувства в тези думи. Изрича се защото хората с недостатъчен опит (момичетата, които описваш ти) мислят, че това е естествено следствие на връзката, виждат, че момчето се кефи и си го говорят там .... В един момент онова моментно привличане изчезва и те се насочват към друго момче. Такива връзки са напълно нормални за тийнейджърството. :)

++ Точно какво е било любов на 13-17 години бе само общи интереси а това след 18 става любов защото тогава имат достатачно акъл за да мислят и да решат какво искът ..

7227
07-26-2010, 19:52
4естно казано...като бях на 15 и половина се влюбих за 1-ви път и макар,4е бях малко лапенце изпитах наистина истинското 4увство и от тогава до сега не съм го изпитвала с такава сила и по този истински на4ин. :smt060

bloodyred
07-26-2010, 19:59
Ама че логика имат някои хора.. значи след 18 веече е любов, ама ако си под 18, край, просто я затрий тая дума .. чудя ви се на акъла понякога. :( :(

7227
07-26-2010, 20:04
Наистина вси4ко е много относително.Понякога малките ги игнорират от обществото все едно нямат мнение.Оба4е има такива,които за една седмица оби4ат някого,след 1 ден ве4е се хващат с друг,но това може да го направи и някой 30 годишен.Годините са относително нещо,има и "големи деца".

vilito2589
07-26-2010, 20:05
имам една такава фр на 3 седмици е с ново гадже уж мн го обича а след една седмица го зарязва и изобщо не и пука фр ми е но мн почва да ме дразни.. :( . А за темата всеки може да обича можеш да си на 10 и да обичаш но не може да обичаш 1 седмица...

7227
07-26-2010, 20:12
Абе аз не разбирам само едно нещо.Как може да познаваш 4овек от една седмица и ве4е да го оби4аш??? Оби4та идва след време,след опознаване,просто след време!На такива,които оби4ат след 1вата седмица ще им кажа,4е са лекомислени и не знаят какви ги вършат :razz:

Wasilewaa
08-28-2010, 21:06
това са кифленски работииии :grin:

Serendipitys
08-28-2010, 21:16
и особено kremen4eto - да ви кажа нещо. аз съм точно "13-годишна кифла" и мога от личен опит да потвърдя, че ние, момичетата, бързо се влюбваме и макар да не обичаме истински, понякога си го мислим и го казваме искрено. А за това, че сме склонни да сменяме гаджетата като носни кърпи, мога да кажа, че имах едно гадже, което хипер много се зарибяваше с другите момичета (и с мен, разбира се!) и аз се хванах с един 3 пъти по-як и оня се изяде от яд. Цялото това беше в рамките на няколко дни!!!

Прекланям се пред твоят богат и огромен опит, но може ли да не говориш подобни простотии от името на 'момичетата'? (чак и обобщава аххаха)

K_O_L_E_V
08-28-2010, 21:19
това са кифленски работииии :grin:


+1

playhard1
08-28-2010, 22:06
че мен след 2 годишна връзка за няма и седмица ме забравиха. Нищо ново не казваш :P

BabyBluee
08-28-2010, 22:44
мн0гУу Си те лоФфФф милуУу :-) :-)

написано по скайп.. най ме забавлява 8-)
:razz: :razz: :razz: класика!

OneGuy
08-28-2010, 22:45
Без да чета темата само заглавието ти казвам че никой не ги разбира ... искам да кажа че са като компютъра ... само дето компютъра не може да прави секс с теб и да ти прави салатата , но пък за сметка на това маина ... компютъра прави всичко друго стриктно маина ... и не пита ...

Shogi
08-28-2010, 23:03
Всички много бързат да пораснат.Не го правят защото наистина го усещат, а за да не останат по-назад, което е много ама много тъпо
Абсолютно вярно...проблема е като пораснат...Старата схема понякога продължава...и продължават да лъжат нас момчетата за това кое е любов и кое не е..И после нямало свесни момчета...та нали нещо ни прави такива..Знаеш ли на кой да се довериш...И кфо...порастват..и изпускат точното време да изживеят именно тези тръпки по начина по който трябва..просто щото са свикнали по другия начин..Май в днешно време е по-трудно да си намериш жена отколкото мъж,а? 8) :?

gabiiTu
08-29-2010, 02:36
Те не са наред и са леки ,че си раздават обичта навсякъде В КАВИИИЧКИ !
СМЕШКИ!

FunkyBoy
08-29-2010, 13:09
Ами т'ва е синдрома "ни знайъ ко искъм". Най-често се среща при момичета от 12 до 15 години с IQ 20т. или по-надолу. Лек няма, отминава с времето... 8)

lamer4e7o
08-29-2010, 13:41
Ами т'ва е синдрома "ни знайъ ко искъм". Най-често се среща при момичета от 12 до 15 години с IQ 20т. или по-надолу. Лек няма, отминава с времето... 8) Дам, напълно те подкрепям, знам го от личен опит.. Само една лека корекция.. според мен, момичетата, които страдат от този "синдром" са до 14 години някъде.. Не всички, естествено Има и свестни, но по моите наблюдения са малко.. Чак като станат на 15-16 им идва акъла в главата.. Не искам да засегна нито едно момиче на тази възраст от тук, но според мен си е така, защото съм си патил от такива момичета не веднъж. :smt006