PDA

View Full Version : Правилно ли постъпих?



SweetTeen98
07-14-2010, 03:23
Zdr Dr Teen! Az Se Kazvam Rosi.I Eto Kakvo Se Slu4i S Men.V4era - 13 Juli.Kazah Na Edna Moq Priqtelka Da Kaje Na Mom4eto Koeto HaresVam 4e Go Haresvam.Spored Teb Pravilno Li Postapih?Mersi Predvaritelno!


\:D/

ibojilow
07-14-2010, 08:15
Имаш ли 10 години? Аз не мисля :?
Поредната тема с баналния въпрос ..
Като за начало порасни, не е целта тя да му каже, а ти! Няма тя да ходи с него, а ти ще ходиш! Отиди и му кажи, че го харесваш, въпреки, че ще те е срам! Това е от мен.

SmilezZz
07-14-2010, 09:42
ДА,МНОГО глупаво си постъпила..
Не знам за момчетата,но това за мене е адски отблъскващо..Много е тъпо някакъв приятел да каже,че еди - кой си ме харесва..,че той няма ли уста бе :?
Както в случая - Ти нямаш ли уста ?
Събери смелост и му кажи сама..Но щом се опитваш да създадеш връзка,с помощта на шпионин 8-) - явно не си достатъчно голяма,за да започнеш някаква връзка :?

Paramour
07-14-2010, 11:45
1. Кирилизирай си темата.
2. Ти си на 12 нали?
3. Много тъпо си постъпила. Това, че дори не можеш да отидеш и да кажеш сама на момчето, което харесваш, че го харесваш доказва за пореден път, че ти си на неповече от 12. А ако си, значи не си готова за гадже. 8-)

LipSy
07-14-2010, 19:43
КИРИЛИЦА!!!

По темата: Мисля, че си постъпила глупаво. Ти си трябвало да кажеш на момчето, че го харесваш. Тая твоя приятелка каква връзка има с теб и момчето?!

elizabethg
07-14-2010, 21:53
Глупаво,глупаво...да!Малко е момичето,детски работи... :-o

ameli
07-15-2010, 21:10
Постъпката ти не е правилна. Като го харесваш ТИ, ТИ отиваш и ТИ му казваш. Тъпо е да научаваш, че братовчедката на най-добрата приятелка на сестрата на бившата ти те харесва.. :?