PDA

View Full Version : ЛЕСОТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ София



milenkaaa
07-14-2010, 07:46
Тук който иска може да дава или иска мнения, свързани с Лесотехнически университет (ФГП).


Моят въпрос е относно специалността Инжинерен дизайн.Информацията, свързана със специалността, която намирам в интернет се изчерпва като цяло с това: " Интериор и дизайн за мебели - бакалавърска степен, след която обучението може да продължи за получаване на магистърска и докторска степен.Специалността, обучава специалисти за проектиране в областта на производството на мебели, обзавеждане и интериор на жилищни и обществени сгради, обекти със специално предназначение и функции. "

Обръщам се към всички, които смятат да учат там, които са учили и са се развили, които учат там вмомента, и въобще всеки който може да бъде засегнат с тази тема, да ми даде повече информация за университета, и най-вече за специалността "Инжинерен дизайн" .
Ще съм много благодарна!

ShtrudeL
07-14-2010, 07:55
Баща ми е учил там...Не мога да ти помогна,просто ми е хубаво като си спомня. Веднъж ходихме с него (не помня точно защо) и беше много хубаво за тогавашния ми детски свят. Имаше толкова много пеперуди набодени с кърфици и окачени в рамки по стените..

П.П...защо не се обадиш и не питаш..? Най-вероятно в сайта са оставили телефон..?

milenkaaa
07-14-2010, 08:04
Мм сега като каза, си припомних, имоите страхотни детски спомени, когато ходех с баща ми в училището, където преподаваше преди.Била съм сигурно 5 годишна.. ;д
Иначе, веднъж звъннах но никой не вдигна.Ще звънна пак, но исках да чуя и хора с някакъв личен опит от там, някакви спомени, такива работи.. : )

Carmen_Kass
07-14-2010, 21:08
А ти специално за Лесотехн.ли искаш?
Защото и Техническият (ТУ ) е на много добро ниво.За там знам,че има индустриален дизайн.Пък и мисля,че ТУ е с по-добър рейтинг през Лесото.

пс:надявам се това ТУ не е прозвучало като реклама