PDA

View Full Version : Моля за съвет.



acdcfenka
07-14-2010, 10:54
Абе я да попитам и тук, понеже има повече хора в този раздел.

Казах на шефа ми, че го харесвам. Правилно ли постъпих и дали това ще повлияе на отношенията на работното място? Въпреки, че той не реагира нито положително, нито отрицателно на инфото. Днес се направи, че нищо не е станало.


П.С. Чрез смс му съобщих.

stefity
07-14-2010, 11:07
Пхах... по-добре, че се е направил, че нищо не е станало. Трай си там, пък ако той подхване темата - подхване, ако ли не... тогава не насилвай нещата твърде много. Остави ги така както са. :)

Serseri91
07-14-2010, 11:31
Ама ти на колко си :shock:

acdcfenka
07-14-2010, 11:33
21, Серсери, но продължавам с детските простотии и все си мисля че минават. :)

Serseri91
07-14-2010, 11:43
Ох ... не си на точното място за съвет от това естество.
Според мен не е никак хубаво да се сближаваш интимно с шефа ти.Не знам де, не му разбирам :-o

Shazzrah
07-14-2010, 11:47
Голяма грешка!По добре му кажи че си имала предвид че го харесваш като стил на управление или като човек а не нещо друго.Във 1 фирма такива отношения са НЕДОПУСТИМИ!!!

spopi
07-14-2010, 12:10
ОО страшно става тука. :-D Значи мисла че не е трябвало да кажеш това на шефа си рискуваш много може да загубиш работата си. :) В тая криза на другия ден хората ще са на опашка пред фирмата. :lol:

acdcfenka
07-14-2010, 12:14
Аз съм с връзки, но това не означава, че не бачкам яко. Мислех че чак уволнение не ме грози. Но ще се вслушам в съвета на Shazzrah и ако стане скандал ще се измъкна с това че одобрявам стила на управление. :oops:

shadow4e
07-14-2010, 12:25
Можеше поне заглавието да го напишеш според правилата на форума, все пак си от достатъчно време тук. Предполагам, че си я пуснала темата тук, защото в любов ще получиш отговори от по-малките, които на практика не са се сблъсквали с "истински" шеф, нещо различно от летния, който е за един месец или бъркам? Да не би и ти да си на лятна работа? С аккви връзки си била назначена, с този ти шеф ли са били? Дали ще има лоши последствия само ти си знаеш, ние така от дистанция как да ти отговорим като не знаем и какви точно са ви отношенията, какво работиш, има ли човекът семейство, на колко е години и тн. И да отговориш на тези въпроси пак няма да добием пълна представа, така си отговори на себе си и изчакай да видиш как ще се развият нещата. В общия случай, ако не ти е познат и той спазва дистанция, не е била добра идея да го направиш. А ако не е спазвал дистанция, пак е трябвало да изчакаш той да направи първата крачка. Като цяло обаче според мен такива отношения трябва да се избягват, ако държиш на работното си място и си даваш сметка, че това е нещо преходно.

SemperArdens
07-14-2010, 12:30
Не чакай да става скандал, а го направи сега.

Какво въобще целеше с тоя смс? Не стига, че си назначена с връзки, ами и искаш да спиш с шефа си ли? А да се ожените? А после да се разведете и да му вземеш бизнеса, апартамента и едното дете? :lol: Я стига..

acdcfenka
07-14-2010, 12:33
Шадолче, да тук пуснах темата, защото има и по възрастни потребители. Работата не е сезонна, а съм на постоянен трудов договор. Връзката е точно с шефа ми. Една позната на семейството ми работи с него. Професионални са ни отношенията. Семейство мисля, че няма, според мен е млад за семейство. Работя в ТВ Фантастико. Той е на видима възраст 25-30. Друго незнам какво да кажа. Освен, че се държи добре с мен и при назначаването ме попита за тази жена дали я познавам.

Canis_Dirus
07-14-2010, 14:11
Искаш шефа да ти чеше шундата, а?
Да те обладае на скенера на касата, а при клатенето да се чува ритмично пиукане от сканирането на етикета на дръпнатите настрани бивши бели гащички.

О-о-о-о цял живот на село.
8-) 8-)

acdcfenka
07-14-2010, 15:56
Канисе, дърт шпионине. 8-)

Всичко е наред писах му, каквото каза онзи пич, за одобрението на управлението. Дано всичко е наред, мерси на всички.

Whoopdedoo
07-14-2010, 16:19
Искаш шефа да ти чеше шундата, а?
Да те обладае на скенера на касата, а при клатенето да се чува ритмично пиукане от сканирането на етикета на дръпнатите настрани бивши бели гащички.

О-о-о-о цял живот на село.
8-) 8-)

8-)

m1nik
07-14-2010, 16:50
Голяма грешка!По добре му кажи че си имала предвид че го харесваш като стил на управление или като човек а не нещо друго.Във 1 фирма такива отношения са НЕДОПУСТИМИ!!!


+1

acdcfenka
07-14-2010, 16:53
Моля за ключ. Смятам, че темата приключи. :)

Canis_Dirus
07-14-2010, 16:56
Ще ти чеше ли сливата?

acdcfenka
07-14-2010, 16:56
Не знам.

Canis_Dirus
07-14-2010, 17:06
Да не забравиш да се похвалиш, ако ти начеше шундата.
И да почерпиш за идеята със скенера 8)

shadow4e
07-14-2010, 22:50
Като ти написах това за заглаветие, означаваше да си го редактираш.