PDA

View Full Version : Гърди.



BadBadGirl
07-14-2010, 10:38
Интересувам се силно дали има начин, БЕЗ пластична операция да се намали размерът на гърдите? Помагайте! :)

BlackkStar
07-14-2010, 10:41
Освен при отслабване май няма друг начин.

spopi
07-14-2010, 11:02
ДА си ги сменим :-D :-D (В кръга на шегата)
Да от отслабване може от личен опит го казвам.За друго незнам. :)

umnotodetence
07-14-2010, 11:07
Отслабването не винаги помага.
Аз съм си слаба, а нося размер 70 Е/F
и бих предпочела да беше Д чашка, че е по-удобно и комфортно 8-)
Само мъжо да не чуе :lol:

BadBadGirl
07-14-2010, 11:15
ДА си ги сменим :-D :-D (В кръга на шегата)
Да от отслабване може от личен опит го казвам.За друго незнам. :)

Смалиха ли се? С колко..разказвай,че съм разтревожена до смърт :D

Ewok
07-14-2010, 11:17
А освен с отслабване с друго може ли?

spopi
07-14-2010, 11:21
ДА си ги сменим :-D :-D (В кръга на шегата)
Да от отслабване може от личен опит го казвам.За друго незнам. :)

Смалиха ли се? С колко..разказвай,че съм разтревожена до смърт :D

Значи незнам с колко но може с 1-2 номера сутиените доста се рашириха и се наложи да ги хвърля.И си купих нови. :lol: Слаба съм не ми отне много време 1-2 седмици.Стана с бягане всеки ден. Сега и бански трябва да си купя :lol: . Може да си ги сменим. :lol: :lol:

BadBadGirl
07-14-2010, 11:32
ДА си ги сменим :-D :-D (В кръга на шегата)
Да от отслабване може от личен опит го казвам.За друго незнам. :)

Смалиха ли се? С колко..разказвай,че съм разтревожена до смърт :D

Значи незнам с колко но може с 1-2 номера сутиените доста се рашириха и се наложи да ги хвърля.И си купих нови. :lol: Слаба съм не ми отне много време 1-2 седмици.Стана с бягане всеки ден. Сега и бански трябва да си купя :lol: . Може да си ги сменим. :lol: :lol:

С 1/2 номера по-малко..лелее.. значи с тичане ли само?

spopi
07-14-2010, 11:39
ДА си ги сменим :-D :-D (В кръга на шегата)
Да от отслабване може от личен опит го казвам.За друго незнам. :)

Смалиха ли се? С колко..разказвай,че съм разтревожена до смърт :D

Значи незнам с колко но може с 1-2 номера сутиените доста се рашириха и се наложи да ги хвърля.И си купих нови. :lol: Слаба съм не ми отне много време 1-2 седмици.Стана с бягане всеки ден. Сега и бански трябва да си купя :lol: . Може да си ги сменим. :lol: :lol:

С 1/2 номера по-малко..лелее.. значи с тичане ли само?


Сигурно може и с друг спорт. :)

hgfh
07-14-2010, 13:09
Че защо са ти да ги смаляваш?! Те повечето се чудят по какви ли всевъзможни начини да ги уголемят ,ти да ги смаляваш искаш. :D
Аз предлагам да започнеш да раздаваш благотворително ,пък на който му трябва да взима .. 8-)
А сега сериозно- освен,чрез отслабване друг начин не мога да ти кажа.Ама не е много добра идеята. [-X

MakeMeLaugh
07-14-2010, 13:19
Отслабване комбинирано с фитнес - с тренировки за гърди (така циците хем губят част от обема си, хем се изчистват мазнините от тялотот и гърдите, и хем се стегят и няма да видят просто ей така) ;)
Виждал съм доооста жени/момичета, които след като започнат редовно да ходят (не няколко седмици само и да спрат) гръдната им обиколка намаля.

Valento
07-14-2010, 13:27
Интересувам се силно дали има начин, БЕЗ пластична операция да се намали размерът на гърдите? Помагайте! :)

Както казаха колегите преди мен...със спорт се намалява размера,ама не очаквай 15 х малко .... 2,3 някаде ... но не е хубаво да правиш експерименти с гърдите си ... при вас жените е по-различно и рисково !